Šiurpi apklausa: kur turėtų būti vykdomi kiti teroro aktai

 (27)
Briuselio atakas surengusius „Islamo valstybės“ (IS) teroristus palaikantieji islamo ekstremistai viename interneto forume surengė virtualią apklausą, kurioje prašoma patarti, kokioje valstybėje rengti tolesnius teroro aktus.
Šiurpi apklausa: kur turėtų būti vykdomi kiti teroro aktai
© DELFI montažas

Po to, kai Belgijos sostinei solidarumą išreiškė Paryžius, nušviesdamas Eifelio bokštą Belgijos vėliavos spalvomis, minėtame forume pasirodė klausimas: „Kokiomis spalvomis nusidažys Eifelio bokštas po kitos atakos?“

Kol kas teroristai gąsdina Jungtinės Karalystės gyventojus – būtent ši šalis pirmauja šios kraupios apklausos rezultatuose, skelbia „Independent“.

Kiti taikiniai, kurių norėtų IS palaikantys islamistai, yra JAV, Rusija ir Italija.

„IS atakuos Londoną, Vašingtoną, Romą ir kitas netikėlių sostines“, - teigė vienas forumo dalyvis.

„Kryžiuočiai yra apakinti ir sutrikę. Vakar Paryžius, šiandien Briuselis ir jie nežino, kur įvyks kita ataka“, - antrino jam kitas IS palaikytojas.

DELFI primena, jog IS kovotojai prisiėmė atsakomybę už sprogimus Briuselio oro uoste ir metro. IS šalininkai socialiniuose tinkluose nuo pat pradžių neslėpė džiaugsmo dėl Europos Sąjungos sostinėje vadinamame mieste įvykdytų išpuolių, per kuriuos žuvo dešimtys žmonių.

www.DELFI.lt
Užsienio naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Žiniasklaida: „Brexit“ – geriausia, kas nutiko sklerotikei ES (10)

Jei Europos Sąjungoje (ES) būtų paisoma demokratinių principų, visi ES šalių narių piliečiai turėtų galimybę pasisakyti dėl Jungtinės Karalystės (JK) likimo ar pasitraukimo iš ES.

„Brexit“ galva ramina susirūpinusius atvykėlius (57)

Už pasitraukimą iš Europos Sąjungos aktyviai agitavęs Borisas Johnsonas, kuris įvardijamas ir kaip galimas kandidatas pakeisti Davidą Cameroną pareiškė, kad šiuo metu Jungtinėje Karalystėje gyvenantys kitų Europos Sąjungos (ES) valstybių narių piliečiai tikrai nebus verčiami išvykti.

Britai išstoti iš ES neskuba, ES spaudžia neatidėlioti (14)

Jungtinės Karalystės iždo sekretorius George`as Osborne`as sako, kad britai išstojimą iš Europos Sąjungos pradės tik išsamiau numatę Londono ir Briuselio santykius. Šią savaitę bendrijos šalių vadovai renkasi į susitikimus, per kuriuos aptars padėtį po referendumo.

D. Britanijos leiboristų lyderis atmeta partijos maištą dėl „Brexit“ strategijos (2)

D. Britanijos opozicijos lyderis Jeremy Corbynas sekmadienį tvirtino nesitrauksiantis iš Leiboristų partijos vadovo posto dėl savo strategijos per kampaniją prieš referendumą dėl šalies pasitraukimo iš Europos Sąjungos, Jungtinę Karalystę tebekrečiant sumaiščiai po rinkėjų sprendimo išstoti iš Bendrijos.

Po „Brexit“ – nebesiskaito su imigrantais: pasipylė įžeidimai (562)

Po Jungtinėje Karalystėje (JK) surengto referendumo dėl pasitraukimo iš Europos Sąjungos (ES) šalia namų ir mokyklų Huntingtone atsirado skrajučių su užrašu: „Daugiau jokių lenkiškų kenkėjų“.