Rusijoje mirštamumas viršija gimstamumą 1,7 karto

Rusijoje mirštamumas viršija gimstamumą 1,7 karto. Šalyje kasmet gimsta 1 milijonas 200 tūkstančių vaikų, nors paprastajai gyventojų reprodukcijai turėtų gimti ne mažiau kaip 2 milijonai.
Šiuos duomenis ketvirtadienį per spaudos konferenciją pateikė Rusijos medicinos mokslų akademijos akušerijos ir ginekologijos centro direktorius Vladimiras Kulakovas, praneša ITAR-TASS-ELTA.

Pasak medikų, dabar Rusijoje gyvena 37 milijonai reprodukcinio amžiaus moterų. Iš jų 5 milijonai yra nevaisingos. Tokių pat sveikatos problemų turi 4 milijonai vyrų.

Neigiamam prieaugiui įtakos turi ir didžiulis abortų skaičius - maždaug 2 milijonai per metus. Visoje šalyje tik kas trečias nėštumas baigiasi gimdymu.

ELTA
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Užsienyje

Ukrainos sprogimų šaudmenų sandėlyje auka tapo moteris (3)

Per sprogimus Ukrainos šaudmenų sandėlyje prie Charkovo srities Balaklijos miesto žuvo moteris. Tai pranešė Ukrainos valstybinės nepaprastųjų situacijų tarnybos vadovas Mykola Čečetkinas, kuriuo remiasi „Interfax“.

Iš jūros gelmių keliamas nuskendęs Pietų Korėjos keltas „Sewol“

Kovo 24 dieną iš paukščio skrydžio nufilmuota, kaip Pietų Korėjoje vykdoma prieš trejus metus nuskendusio ir kelių šimtų žmonių gyvybes nusinešusio kelto iškėlimo operacija.

Ukrainos žiniasklaida įvardijo D. Voronenkovo žudiką (74)

Ukrainos leidinys „Obozrevatel“ paskelbė spėjamo buvusio Rusijos Valstybės Dūmos deputato Deniso Voronenkovo žudiko nuotrauką ir vardą.

Po teroro atakos Londone areštuoti dar du žmonės

Londonas, kovo 24 d. (AP-BNS). Po teroro atakos Vestminsteryje įvykdyti dar du „reikšmingi areštai“, centrinėje ir Šiaurės Anglijoje, penktadienį pranešė Londono kovos su terorizmu padalinio vadovas.

Čečėnijoje užpultas Rusijos nacionalinės gvardijos objektas, žuvo kovotojų ir karių (25)

Čečėnijoje buvo užpultas Rusijos nacionalinės gvardijos objektas, žuvo šeši užpuolikai, bet nuostolių patyrė ir Gvardija, pranešė Nacionalinis kovos su terorizmu komitetas.