Putinas sveikina Rusijos ir ES dialogo tąsą

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas sveikina visapusiško Rusijos ir Europos Sąjungos (ES) dialogo tąsą.
Pirmadienį Kremliuje pradėdamas susitikimą su ES delegacija, V. Putinas pareiškė, kad Rusija "teikė ir toliau teiks pirmaeilę reikšmę santykiams su Europa".

Prezidento žodžiais, esminiai Europą vienijantys principai "yra tokie patys ir Rusijai".

V. Putinas taip pat pabrėžė, kad "Rusija buvo, yra ir bus Europos šalis ir savo padėtimi, ir kultūra, ir požiūriu į ekonominę integraciją".

ES delegacijos vadovas, Portugalijos premjeras Antonio Guterresas (Antoniju Guterešas) savo ruožtu pasveikino V. Putiną su išrinkimu į Rusijos prezidento postą.

Jis pareiškė, kad ES laiko Rusiją "esminiu bendros Europos sukūrimo elementu".

Rusijos pusei derybose taip pat atstovauja premjeras Michailas Kasjanovas, vicepremjeras Viktoras Christenka, UR ministras Igoris Ivanovas, prezidento patarėjas Andrejus Ilarionovas, einantis Kremliaus administracijos viršininko pavaduotojo pareigas Sergejus Prichodka ir kiti oficialūs asmenys.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Svarbaus kandidato į Moldovos prezidentus pasitraukimas pakurstė europietiškas viltis (1)

Svarbus kandidatas į Moldovos prezidentus trečiadienį pasitraukė iš rinkimų kovos, suteikdamas postūmį kitai proeuropietiškai kandidatei.

Per reidą Turkijos policija sulaikė įtariamus IS kovotojus

Valstybinė Turkijos naujienų agentūra pranešė, kad, atlikusi reidą viename pietinėje šalies dalyje esančio miesto bute, policija sulaikė septynis įtariamus grupuotės „Islamo valstybė“ (IS) kovotojus. Apie tai informuoja naujienų agentūra AP.

D. Trumpo žvaigždė Holivude sudaužyta kūju (4)

Los Andželo policija tiria vandalizmo aktą prieš Donaldo Trumpo žvaigždę Holivudo šlovės alėjoje.

G. Kasparovas: konfrontacija su Vakarais yra pagrindinis V. Putino tikslas (67)

Kremliaus oponentas Garis Kasparovas teigia, kad Rusijos prezidento Vladimiro Putino išorės agresijos ir konfrontacijos su Vakarais tikslas – sustiprinti savo įvaizdį ir įtvirtinti diktatūrą šalyje.

D. Trumpas rinkimų kampanijoje daro pertrauką (1)

Respublikonų kandidatas į prezidentus Donaldas Trumpas savo rinkimų kampanijoje daro trumpą pauzę, nes vos už kelių kvartalų nuo Baltųjų rūmų ruošiasi atidaryti naują savo vardo viešbutį, praneša BBC.