Pietų Libijoje per oro pajėgų bazės užpuolimą žuvo 141 žmogus

 (22)
Pietų Libijoje per oro pajėgų bazės užpuolimą žuvo mažiausiai 141 žmogus, daugiausia – Libijos feldmaršalui Khalifai Haftarui lojalūs kariai, penktadienį paskelbė jo pajėgų atstovas.
Pietų Libijoje per oro pajėgų bazės užpuolimą žuvo 141 žmogus
© Reuters / Scanpix

Tarp ketvirtadienio išpuolio, kurį įvykdė konkuruojančios pajėgos, aukų taip pat yra civilių, dirbusių Brak Šačio oro bazėje ar buvusių netoliese, nurodė Ahmadas al Mesmari, kuris taip pat pranešė, kad buvo vykdomos egzekucijos.

Pasak jo, iš 141 žuvusiųjų 103 - kariai. Žuvo ir taikūs gyventojai, dirbę bazėje arba buvę netoliese išpuolio metu, pažymėjo kariuomenės atstovas.

„Kariai ką tik grįžo iš karinio parado, jie nebuvo ginkluoti, tai egzekucija“, - sakė Nacionalinės kariuomenės atstovas.

Išpuolis prieš aviacijos bazę buvo įvykdytas ketvirtadienį, gegužės 18 dieną. Karius atakavo grupuotė iš Misuratos miesto, žinoma kaip „Trečioji jėga“ („Third Force“).

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Užsienyje

90-metis japonas mirė laukdamas mirties bausmės

Japonijos Fukuokos prefektūros kalėjime mirė Takešige Hamada, laikytas vyriausiu šalies įkalintuoju. Apie tai rašo „The Japan Times“, remdamasis naujienų agentūra „Kyodo“.

„Normandijos ketverto“ derybos prasidės birželio pabaigoje (1)

Ukrainos, Prancūzijos, Vokietijos ir Rusijos lyderių susitikimas vyks šių metų birželio pabaigoje – liepos pradžioje, pirmadienį pranešė Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas.

Šiaurės Airija susitarimu su JK gaus papildomą 1 mlrd. svarų (3)

Šiaurės Airija iš Britanijos gaus papildomą milijardą svaro sterlingų (1.1 milijardą eurų, 1.3 milijardą dolerių) pagal susitarimą dėl šio regiono partijos palaikymo ministrės pirmininkės Theresos May konservatorių vyriausybę.

Ispanijoje teisėjas įsakė ekshumuoti S. Dali kūną dėl tėvystės nustatymo atnaujinta 16.22

Ispanijoje teisėjas įsakė ekshumuoti dailininko Salvadoro Dali kūną, kad būtų gauti mėginiai tėvystės nustatymo byloje, rašo BBC portalas, remdamasis Ispanijos žiniasklaidos informacija.

D. Britaniją sukrėtusi istorija: paauglė su draugu nužudė savo mamą ir seserį (2)

Du žmones nužudžiusi 15-mečių pora vadinama vienais jauniausių nusikaltėlių Jungtinėje Karalystėje, nuteistų už tokį nusikaltimą. Kim Edwards su savo vaikinu Lucasu Markhamu peiliais subadė merginos mamą ir jaunesnę seserį.