Nugriuvus prieplaukai trys žmonės žuvo

Ketvirtadienį vakare Filadelfijoje nugriuvus upės prieplaukai, ant kurios po atviru dangumi buvo įrengtas naktinis klubas, žuvo 3 žmonės ir sužeisti mažiausiai 29.
Prie nugriuvusios 34-osios prieplaukos atvykę gelbėtojai, ugniagesiai ir JAV pakrantės apsaugos pareigūnai traukė iš nuolaužų pilnos Delavero upės dešimtis klubo lankytojų. Darbams trukdė tamsa ir blogas oras.

Kai kurių sužeistųjų būklė apibūdinama kaip sunki.

Liudininkų pasakojimais, klube "Heat" šoko 75 žmonės, kai 20 val. 30 min. vietos (penktadienį 1 val. 30 min. Lietuvos) laiku įgriuvo baro ir šokių aikštelės grindys. Dalis klubo lankytojų šventė draugo gimtadienį.

Iš pradžių manyta, kad vandenyje atsidūrė 50 žmonių, bet iš upės ištraukti tik 34. Ant kai kurių buvo užkritęs brezentinis klubo stogas. 8 žmonės laikomi dingusiais be žinios.

Vidurnaktį rengtasi atšaukti gelbėtojus, nes dirbti kylant potvynio bangai bei artinantis audrai, darėsi vis pavojingiau.

Delavero upės krantinėse įrengta daug restoranų bei užeigų. "Heat" buvo pastatytas palyginti neseniai.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Po įtartino radinio ir arešto Londono metropolitene sugriežtintos saugumo priemonės (8)

Londono metropolitene sugriežtintos saugumo priemonės, kai viename traukinyje buvo aptiktas įtartinas radinys ir suimtas su tuo incidentu siejamas 19-metis, šeštadienį pranešė policija

JAV gynybos sekretorius A. Carteris su netikėtu vizitu atvyko į Iraką (10)

JAV gynybos sekretorius Ashas Carteris su netikėtu vizitu atvyko į Iraką. Vizito tikslas - įvertinti Mosulo išlaisvinimo operacijos, kuria siekiama miestą išvaduoti iš grupuotės "Islamo valstybė" (IS) kontrolės, pažangą, praneša BBC.

Talino oro uostas atnaujino darbą po grasinimo susprogdinti bombą nustatytas įtariamasis (11)

Talino oro uostas keleiviai šeštadienį buvo evakuoti dėl grasinimo, kad jame bus susprogdinta bomba, pranešė pareigūnai.

Belgijos prekybos centras evakuotas dėl jame buvusio ginkluoto vyro (4)

Vienas Šatlino miestelio (Belgija), esančio už 50 kilometrų į pietus nuo Briuselio, prekybos centras buvo evakuotas po to, kai vyras parduotuvėje pradėjo mosuoti ginklu, praneša naujienų agentūra "Belga".

Irako pajėgos Kirkuke nukovė mažiausiai 48 „Islamo valstybės“ kovotojus (7)

Irako saugumo pajėgos nukovė 48 užpuolikus, šturmavusius kelis šiaurinio Kirkuko miesto rajonus per netikėtą ataką, dėl kurios atsakomybę prisiėmė džihadistų judėjimas „Islamo valstybė“ (IS), pranešė vietos policijos vadas.