Maskvoje žiauriai sumuštas žurnalistas

 (1)
Igorį Domnikovą nežinomas asmuo užpuolė jam grįžtant į namus Maskvos pietrytiniame rajone.

Policijos teigimu, jie kol kas negali nustatyti, ar šis užpuolimas yra susijęs su kokiu nors I. Domnikovo straipsniu. Rusijoje dėl prieštaringo atgarsio sulaukusių straipsnių jau buvo užpulti ir nužudyti keli žurnalistai.

Užpuolikas ar užpuolikai pabėgo. Pasak miesto ligoninės gydytojų, I. Domnikovo sveikatos būklė yra sunki, pranešė naujienų agentūra "Interfax".

"Novaja Gazeta" redaktorius Dmitrijus Muratovas šeštadienį per NTV televiziją sakė, kad užpuolimas galėjo būti susijęs su kitu laikraščio žurnalistui, kuris specializuojasi pareigūnų korupcijos srityje. Šis žurnalistas yra panašus į I. Domnikovą ir gyvena tame pačiame pastate.

I. Domnikovas rašo apie kultūrą ir švietimą.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Ekspertas: Rusijos karo laivai Lamanšo sąsiauryje – dėmesio nukreipimas nuo svarbesnių veiksmų (795)

Sprendimas pasiųsti Rusijos karo laivų į Lamanšo sąsiaurį galėjo būti bandymas „nukreipti pasaulio dėmesį“ nuo svarbių karinių operacijų, vykdomų visai kitur, perspėja analitikas Keiras Gilesas, rašo „The Independent“.

Turkija vėl smogė Sirijos kurdų pajėgoms (13)

Turkija antrą kartą per mažiau nei tris paras smogė Sirijos kurdų pajėgų taikiniams šiaurės Sirijoje, šeštadienį pranešė kariškiai, kuriuos citavo valstybinė žiniasklaida.

Po įtartino radinio ir arešto Londono metropolitene sugriežtintos saugumo priemonės (18)

Londono metropolitene sugriežtintos saugumo priemonės, kai viename traukinyje buvo aptiktas įtartinas radinys ir suimtas su tuo incidentu siejamas 19-metis, šeštadienį pranešė policija

JAV gynybos sekretorius A. Carteris su netikėtu vizitu atvyko į Iraką (18)

JAV gynybos sekretorius Ashas Carteris su netikėtu vizitu atvyko į Iraką. Vizito tikslas - įvertinti Mosulo išlaisvinimo operacijos, kuria siekiama miestą išvaduoti iš grupuotės "Islamo valstybė" (IS) kontrolės, pažangą, praneša BBC.

Talino oro uostas atnaujino darbą po grasinimo susprogdinti bombą nustatytas įtariamasis (12)

Talino oro uostas keleiviai šeštadienį buvo evakuoti dėl grasinimo, kad jame bus susprogdinta bomba, pranešė pareigūnai.