Lenkijos premjerui – nemalonumai dėl sūnaus darboviečių

 (5)
Donaldas Tuskas
Donaldas Tuskas
© AP/Scanpix

Lenkijos ministras pirmininkas Donaldas Tuskas sulaukė nemalonumų įtarus, kad jo sūnus galėjo būti įsivėlęs į interesų konfliktą, kai vienu metu dirbo valstybiniame oro uoste ir dabar jau bankrutavusioje pigių skrydžių bendrovėje.

Kaip pirmadienį pranešė Lenkijos žiniasklaida, 30-metis Michalas Tuskas dirbo valstybiniame Gdansko Lecho Walesos oro uoste ir vienu metu buvo įsidarbinęs pigių skrydžių oro bendrovėje „OLT Express“, kuri naudojosi oro uosto paslaugomis ir liepą bankrutavo.

Bankrotą patyrė ir pagrindinė „OLT Express“ akcininkė - kompanija „Amber Gold“.

Investicinė kompanija „Amber Gold“, kuri savo klientams žadėjo jų pinigus investuoti į auksą, vietoj to įsigijo nesėkmę patyrusios oro bendrovės kontrolinį akcijų paketą.

Dėl iki šiol su klientais neatsiskaičiusios „Amber Gold“ Lenkijos finansų priežiūros komisija (KNF) pradėjo tyrimą.

Lenkijos dešinioji opozicija ragina D.Tusko centristus pasiaiškinti, kaip valstybės ir teisėsaugos organai leido šioms dviem kompanijoms vykdyti savo veiklą.

Lenkijos ministras pirmininkas kol kas šio interesų konflikt nekomentavo.

BNS
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienyje

Britai galvoja apie atskirus traukinių vagonus moterims

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 22:30
Jungtinės Karalystės priemiesčių traukiniuose per metus seksualinių užpuolimų padaugėjo 21 proc. Šios šalies transporto ministrė sako, kad gali būti svarstoma skirti vagonus tik moterims.

Britų aviacija pirmą kartą smogė „Islamo valstybei“ Irake (9)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 21:40
Didžiosios Britanijos karališkosios oro pajėgos surengė pirmuosius smūgius Irake į grupuotės „Islamo valstybė“ objektus, pranešė antradienį Britanijos gynybos sekretorius Michaelas Fallonas.

Odesoje sumuštas V. Janukovyčiaus partijos deputatas (18)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 21:13
Odesoje sumuštas V. Janukovyčiaus partijos deputatas
AOP nuotr.
Antradienį Juodosios jūros Odesos kurorte per rinkimų kampaniją prieš Ukrainos parlamento rinkimus spalio 26-ąją užpultas ir sumuštas nušaltino prezidento Viktoro Janukovyčiaus partijos deputatas, skelbia „Reuters“.

Baltųjų rūmų apsaugos sistemoje – spragos

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 20:43
JAV Slaptosios tarnybos vadovė antradienį prisiėmė atsakomybę už saugumo spragas Baltuosiuose rūmuose pareikšdamas, kad neseniai įvykęs peiliu ginkluoto įsibrovėlio įsiveržimas yra „nepriimtinas“ ir daugiau nepasikartos.

Netoli Lietuvos sienos sudužo karinis lėktuvas papildyta 19.09 (120)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 18:50
Gana nedidelis ir morališkai pasenęs Baltarusijos karinių oro pajėgų parkas antradienį, rugsėjo 30 d. dar sumažėjo. Lydos rajone, esančiame netoli Lietuvos sienos, sudužo karinis lėktuvas Su-25 iš 116 šturmo aviacijos brigados.