Lenkijos premjerui – nemalonumai dėl sūnaus darboviečių

 (5)
Donaldas Tuskas
Donaldas Tuskas
© AP/Scanpix

Lenkijos ministras pirmininkas Donaldas Tuskas sulaukė nemalonumų įtarus, kad jo sūnus galėjo būti įsivėlęs į interesų konfliktą, kai vienu metu dirbo valstybiniame oro uoste ir dabar jau bankrutavusioje pigių skrydžių bendrovėje.

Kaip pirmadienį pranešė Lenkijos žiniasklaida, 30-metis Michalas Tuskas dirbo valstybiniame Gdansko Lecho Walesos oro uoste ir vienu metu buvo įsidarbinęs pigių skrydžių oro bendrovėje „OLT Express“, kuri naudojosi oro uosto paslaugomis ir liepą bankrutavo.

Bankrotą patyrė ir pagrindinė „OLT Express“ akcininkė - kompanija „Amber Gold“.

Investicinė kompanija „Amber Gold“, kuri savo klientams žadėjo jų pinigus investuoti į auksą, vietoj to įsigijo nesėkmę patyrusios oro bendrovės kontrolinį akcijų paketą.

Dėl iki šiol su klientais neatsiskaičiusios „Amber Gold“ Lenkijos finansų priežiūros komisija (KNF) pradėjo tyrimą.

Lenkijos dešinioji opozicija ragina D.Tusko centristus pasiaiškinti, kaip valstybės ir teisėsaugos organai leido šioms dviem kompanijoms vykdyti savo veiklą.

Lenkijos ministras pirmininkas kol kas šio interesų konflikt nekomentavo.

BNS
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienyje

Popiežius Pranciškus: bažnyčia turi būti atvira benamiams ir sergantiesiems (9)

2014 balandžio mėn. 17 d. 20:09
Popiežius Pranciškus Didįjį ketvirtadienį aukodamas mišias sakė, kad bažnyčia visada turi išlikti prieglobsčiu vargšams, benamiams ir sergantiesiems, skelbia "Reuters".

Ženevos derybose pasiektas sutarimas dėl Ukrainos (484)

2014 balandžio mėn. 17 d. 19:49
Ženevos derybos
AP/Scanpix
Daugiašalių derybų Ženevoje dalyviai pasisakė už plataus masto nacionalinio dialogo Ukrainoje pradžią, pareiškė Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas.

Nigerijoje pagrobta 115 moksleivių (2)

2014 balandžio mėn. 17 d. 19:35
Nigerija
AP/Scanpix
Vienos Nigerijos mokyklos direktorė ketvirtadienį paneigė kariuomenės pranešimus, kad didžioji dalis islamistų pagrobtų mokyklos moksleivių dabar yra laisvėje, paaiškindama, jog nuo pagrobėjų pabėgo tik 14 iš 129 pagrobtų mergaičių.

E. Snowdenas pasirodė tiesioginėje V. Putino laidoje (18)

2014 balandžio mėn. 17 d. 18:41
E. Snowdenas V. Putino laidoje
AP/Scanpix
Jungtinių Valstijų žvalgybos informaciją nutekinęs buvęs Nacionalinės saugumo agentūros kontraktininkas Edwardas Snowdenas ketvirtadienį netikėtai įsiterpė į televizijos „tiesioginės linijos“ laidą ir ėmė klausinėti Rusijos prezidento Vladimiro Putino apie Maskvos šnipinėjimo mastus.

V. Putinas kaltina NATO vadovą slapta įrašius ir paskelbus jų pokalbį (185)

2014 balandžio mėn. 17 d. 18:16
A. F. Rasmussenas, V. Putinas
DELFI montažas
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ketvirtadienį apkaltino NATO vadovą Andersą Foghą Rasmusseną, kad šis slapta įrašė ir vėliau žiniasklaidai nutekino slaptą judviejų pokalbį, vykusį tuomet, kai A.R.Rasmussenas dirbo Danijos vyriausybės vadovu.