Lenkijos premjerui – nemalonumai dėl sūnaus darboviečių

 (5)
Lenkijos ministras pirmininkas Donaldas Tuskas sulaukė nemalonumų įtarus, kad jo sūnus galėjo būti įsivėlęs į interesų konfliktą, kai vienu metu dirbo valstybiniame oro uoste ir dabar jau bankrutavusioje pigių skrydžių bendrovėje.
Donaldas Tuskas
Donaldas Tuskas
© AP/Scanpix

Kaip pirmadienį pranešė Lenkijos žiniasklaida, 30-metis Michalas Tuskas dirbo valstybiniame Gdansko Lecho Walesos oro uoste ir vienu metu buvo įsidarbinęs pigių skrydžių oro bendrovėje „OLT Express“, kuri naudojosi oro uosto paslaugomis ir liepą bankrutavo.

Bankrotą patyrė ir pagrindinė „OLT Express“ akcininkė - kompanija „Amber Gold“.

Investicinė kompanija „Amber Gold“, kuri savo klientams žadėjo jų pinigus investuoti į auksą, vietoj to įsigijo nesėkmę patyrusios oro bendrovės kontrolinį akcijų paketą.

Dėl iki šiol su klientais neatsiskaičiusios „Amber Gold“ Lenkijos finansų priežiūros komisija (KNF) pradėjo tyrimą.

Lenkijos dešinioji opozicija ragina D.Tusko centristus pasiaiškinti, kaip valstybės ir teisėsaugos organai leido šioms dviem kompanijoms vykdyti savo veiklą.

Lenkijos ministras pirmininkas kol kas šio interesų konflikt nekomentavo.

BNS
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Rusija pasisako prieš planus dislokuoti JAV priešraketinės gynybos sistemas Pietų Korėjoje

Galimas modernios JAV priešraketinės gynybos sistemos dislokavimas Pietų Korėjoje, reaguojant į Šiaurės Korėjos įvykdytą didelio nuotolio raketos paleidimą, sukeltų pavojų Rusijos saugumui, sekmadienį pareiškė vienas įtakingas Rusijos įstatymų leidėjas.

Rusijos policija vaikėsi girto vyro vairuojamą šarvuotį (10)

Rusijos policija sekmadienį dalyvavo neįprastoje operacijoje – pareigūnai persekiojo šarvuotąjį transporterį, vairuojamą neblaivus vyro, kuris galiausiai buvo sulaikytas kartu su savo girtu bičiuliu.

„Rusiškasis pasaulis“ įkėlė koją į Vokietiją (355)

Vokietijoje pabėgėliai ėmė žaginti nepilnamečius. Tokią naujieną Rusijos propagandinio televizijos kanalo „Pervyj kanal“ laidų vedėja pareiškė pristatydama reportažą apie vargšę rusakalbę mergaitę, esą patyrusią pabėgėlių seksualinę prievartą.

Čekijai teroristams už įkaitų išlaisvinimą teko sumokėti 6 mln. JAV dolerių (7)

Čekijos vyriausybė sumokėjo teroristams 6 mln. JAV dolerių už dviejų respublikos piliečių išlaisvinimą. Jos 2015 metų kovą buvo sugrąžintos namo iš Pakistano, kur nelaisvėje išbuvo dvejus metus pagrobėjams reikalaujant išpirkos. Apie tai sekmadienį paskelbė Prahos savaitraštis "Respekt".

Turkijos prezidentas: JAV turi rinktis Turkiją arba Sirijos kurdus (20)

Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas neslėpė pykčio dėl vieno JAV pareigūno susitikimo su turkų kovotojų grupe, kontroliuojančia Sirijos pasienio miestą Kobanę, ragindamas Vašingtoną rinktis arba Turkiją, arba kaimyninėse šalyse veikiančius „teroristus“.