Lenkijos premjerui – nemalonumai dėl sūnaus darboviečių

 (5)
Lenkijos ministras pirmininkas Donaldas Tuskas sulaukė nemalonumų įtarus, kad jo sūnus galėjo būti įsivėlęs į interesų konfliktą, kai vienu metu dirbo valstybiniame oro uoste ir dabar jau bankrutavusioje pigių skrydžių bendrovėje.
Donaldas Tuskas
Donaldas Tuskas
© AP/Scanpix

Kaip pirmadienį pranešė Lenkijos žiniasklaida, 30-metis Michalas Tuskas dirbo valstybiniame Gdansko Lecho Walesos oro uoste ir vienu metu buvo įsidarbinęs pigių skrydžių oro bendrovėje „OLT Express“, kuri naudojosi oro uosto paslaugomis ir liepą bankrutavo.

Bankrotą patyrė ir pagrindinė „OLT Express“ akcininkė - kompanija „Amber Gold“.

Investicinė kompanija „Amber Gold“, kuri savo klientams žadėjo jų pinigus investuoti į auksą, vietoj to įsigijo nesėkmę patyrusios oro bendrovės kontrolinį akcijų paketą.

Dėl iki šiol su klientais neatsiskaičiusios „Amber Gold“ Lenkijos finansų priežiūros komisija (KNF) pradėjo tyrimą.

Lenkijos dešinioji opozicija ragina D.Tusko centristus pasiaiškinti, kaip valstybės ir teisėsaugos organai leido šioms dviem kompanijoms vykdyti savo veiklą.

Lenkijos ministras pirmininkas kol kas šio interesų konflikt nekomentavo.

BNS
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Rusija vėl smogė taikiniams Sirijoje

Rusijos kariškiai sekmadienį pranešė, kad plėsdami savo antskrydžių kampaniją Sirijoje per 24 pastarąsias valandas bombardavo 10 „Islamo valstybės“ taikinių.

Sudarė veiksmų planą dėl pabėgėlių: Turkija taps labai svarbi

Europos Sąjunga (ES) ir Turkija iš principo susitarė dėl veiksmų plano, kuriuo siekiama padėti sumažinti migrantų srautą į Bendriją, sekmadienį rašė vienas vokiečių laikraštis.

Kirgizijos rinkėjai balsuoja parlamento rinkimuose (2)

Kirgizijos rinkėjai sekmadienį balsuoja parlamento rinkimuose, kuriuose partijos varžosi labai atkakliai, bet kurie tikriausiai nepakeis tvirtai prorusiško šalies kurso.

Naujasis Graikijos parlamentas pirmininku išsirinko „Syriza“ veteraną

Prieš dvi savaites išrinktas Graikijos parlamentas savo pirmininku išsirinko „Syriza“ veteraną Nikos Voutsis.

Turkijos prezidentas supyko dėl Rusijos veiksmų (120)

Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoğanas teigia, kad Rusijos karinė operacija Sirijoje jo šaliai yra visiškai nepriimtina, praneša dailysabah.com.