Lenkijos premjerui – nemalonumai dėl sūnaus darboviečių

 (5)
Lenkijos ministras pirmininkas Donaldas Tuskas sulaukė nemalonumų įtarus, kad jo sūnus galėjo būti įsivėlęs į interesų konfliktą, kai vienu metu dirbo valstybiniame oro uoste ir dabar jau bankrutavusioje pigių skrydžių bendrovėje.
Donaldas Tuskas
Donaldas Tuskas
Foto: AP/Scanpix

Kaip pirmadienį pranešė Lenkijos žiniasklaida, 30-metis Michalas Tuskas dirbo valstybiniame Gdansko Lecho Walesos oro uoste ir vienu metu buvo įsidarbinęs pigių skrydžių oro bendrovėje „OLT Express“, kuri naudojosi oro uosto paslaugomis ir liepą bankrutavo.

Bankrotą patyrė ir pagrindinė „OLT Express“ akcininkė - kompanija „Amber Gold“.

Investicinė kompanija „Amber Gold“, kuri savo klientams žadėjo jų pinigus investuoti į auksą, vietoj to įsigijo nesėkmę patyrusios oro bendrovės kontrolinį akcijų paketą.

Dėl iki šiol su klientais neatsiskaičiusios „Amber Gold“ Lenkijos finansų priežiūros komisija (KNF) pradėjo tyrimą.

Lenkijos dešinioji opozicija ragina D.Tusko centristus pasiaiškinti, kaip valstybės ir teisėsaugos organai leido šioms dviem kompanijoms vykdyti savo veiklą.

Lenkijos ministras pirmininkas kol kas šio interesų konflikt nekomentavo.

BNS
Registruoti (0) Anonimiški (5)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Ukrainos bataliono viršininkas: dabar akivaizdžiai kažkas bus (89)

Ukrainos savanorių batalionas „Donbas“ laiko pozicijas Šyrokynės kaime į vakarus nuo Mariupolio. Padėtį ten sunku vadinti paliaubomis, sako bataliono štabo viršininkas, kurio šaukinys „Gall“.

A. Parubijus: V. Putinas planuoja plataus masto karinę operaciją Ukrainoje (364)

Kaip teigia Ukrainos Aukščiausiosios Rados vicepirmininkas Andrijus Parubijus, sustabdyti Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną galima arba sankcijomis, arba kariniais veiksmais, bet tikrai ne derybomis, skelbia zn.ua.

Popiežius benamiams aprodė Siksto koplyčią (12)

Popiežius Pranciškus ketvirtadienio vakarą Siksto koplyčioje pasitiko 150 benamių.

Vienas įtakingiausių JAV senatorių paskelbė apie karjeros pabaigą ir išsakė savo paramą (4)

Vienas įtakingiausių JAV senatorių skelbia apie savo politinės karjeros pabaigą. Harry Reidas, prezidento Baracko Obamos demokratų frakcijos vadovas Senate neketina dalyvauti 2016 metų lapkritį vyksiančiuose rinkimuose, praneša agentūra AFP.

Italijoje atgautas buvęs prarastas P. Picasso paveikslas (2)

Italijos policija sugrąžino ispanų dailininko Pablo Picasso paveikslą, kurį vienas pensininkas, buvęs rėmų gamintojas Romoje, sakė gavęs jį beveik prieš 40 metų.