Lenkijos premjerui – nemalonumai dėl sūnaus darboviečių

 (5)
Donaldas Tuskas
Donaldas Tuskas
© AP/Scanpix

Lenkijos ministras pirmininkas Donaldas Tuskas sulaukė nemalonumų įtarus, kad jo sūnus galėjo būti įsivėlęs į interesų konfliktą, kai vienu metu dirbo valstybiniame oro uoste ir dabar jau bankrutavusioje pigių skrydžių bendrovėje.

Kaip pirmadienį pranešė Lenkijos žiniasklaida, 30-metis Michalas Tuskas dirbo valstybiniame Gdansko Lecho Walesos oro uoste ir vienu metu buvo įsidarbinęs pigių skrydžių oro bendrovėje „OLT Express“, kuri naudojosi oro uosto paslaugomis ir liepą bankrutavo.

Bankrotą patyrė ir pagrindinė „OLT Express“ akcininkė - kompanija „Amber Gold“.

Investicinė kompanija „Amber Gold“, kuri savo klientams žadėjo jų pinigus investuoti į auksą, vietoj to įsigijo nesėkmę patyrusios oro bendrovės kontrolinį akcijų paketą.

Dėl iki šiol su klientais neatsiskaičiusios „Amber Gold“ Lenkijos finansų priežiūros komisija (KNF) pradėjo tyrimą.

Lenkijos dešinioji opozicija ragina D.Tusko centristus pasiaiškinti, kaip valstybės ir teisėsaugos organai leido šioms dviem kompanijoms vykdyti savo veiklą.

Lenkijos ministras pirmininkas kol kas šio interesų konflikt nekomentavo.

BNS
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienyje

„Islamo valstybės“ smogikai paėmė į nelaisvę keturis naujus įkaitus (13)

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 19:30
Teroristinės grupuotės "Islamo valstybė" smogikai paėmė į nelaisvę dar keturis užsienio šalių piliečius. Tai ketvirtadienį pranešė Italijos laikraščio "La Repubblica" elektroninė versija.

Saugumo kamerų įraše užfiksuota aviakatastrofa, per kurią žuvo Brazilijos kandidatas į prezidentus (2)

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 18:57
Saugumo kamerų įraše užfiksuota aviakatastrofa, per kurią žuvo Brazilijos kandidatas į prezidentus
Ankstų trečiadienio rytą pasirodė saugumo kamerų įrašas, kuriame užfiksuota tragiška Brazilijos kandidato į prezidentus Eduardo Camposo lėktuvo katastrofa. Vaizdo įraše, gautame iš saugumo kameros netoliese vykstančiose statybose, matyti, kaip privatus lėktuvas staigiai leidžiasi ir po smūgio susprogsta.

Rastas „Hamas“ kovotojų vado dukters kūnas (16)

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 17:40
„Hamas“ kovotojų vado trejų metų dukters kūnas ketvirtadienį buvo rastas tarp pastato griuvėsių, praėjus dviem dienoms po Izraelio aviacijos smūgio, nuo kurio žuvo jos motina ir brolis, pranešė medikai.

Dar vienas išpuolis Luhanske: separatistų nebestabdo niekas jų pajėgas papildė keturi prancūzai (325)

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 17:11
Netoli rytinio Ukrainos Luhansko miesto separatistaį įvykdė dar vieną žiaurų išpuolį – atidengus ugnį į pabėgėlių automobilį žuvo trys žmonės, tarp kurių - penkerių vaikas.

Prancūzijos prezidentas patvirtino, kad jo šalis tiekė ginklus Sirijos opozicijai (6)

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 17:06
Prancūzija tiekė ginklus Sirijos opozicijai. Tai ketvirtadienį patvirtino prezidentas Francois Hollande'as, kuris lankosi Indijos vandenyne esančioje Rejunjono saloje.