Lenkijos premjerui – nemalonumai dėl sūnaus darboviečių

 (5)
Lenkijos ministras pirmininkas Donaldas Tuskas sulaukė nemalonumų įtarus, kad jo sūnus galėjo būti įsivėlęs į interesų konfliktą, kai vienu metu dirbo valstybiniame oro uoste ir dabar jau bankrutavusioje pigių skrydžių bendrovėje.
Donaldas Tuskas
Donaldas Tuskas
© AP/Scanpix

Kaip pirmadienį pranešė Lenkijos žiniasklaida, 30-metis Michalas Tuskas dirbo valstybiniame Gdansko Lecho Walesos oro uoste ir vienu metu buvo įsidarbinęs pigių skrydžių oro bendrovėje „OLT Express“, kuri naudojosi oro uosto paslaugomis ir liepą bankrutavo.

Bankrotą patyrė ir pagrindinė „OLT Express“ akcininkė - kompanija „Amber Gold“.

Investicinė kompanija „Amber Gold“, kuri savo klientams žadėjo jų pinigus investuoti į auksą, vietoj to įsigijo nesėkmę patyrusios oro bendrovės kontrolinį akcijų paketą.

Dėl iki šiol su klientais neatsiskaičiusios „Amber Gold“ Lenkijos finansų priežiūros komisija (KNF) pradėjo tyrimą.

Lenkijos dešinioji opozicija ragina D.Tusko centristus pasiaiškinti, kaip valstybės ir teisėsaugos organai leido šioms dviem kompanijoms vykdyti savo veiklą.

Lenkijos ministras pirmininkas kol kas šio interesų konflikt nekomentavo.

BNS
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

JAV: Rusijos lėktuvas pažeidė Turkijos oro erdvę (516)

JAV ir Turkijos pateikti įrodymai rodo, kad Rusijos bombonešis iš tiesų pažeidė Turkijos oro erdvę prieš Turkijos pajėgoms jį numušant, tačiau šiuo metu svarbu, kad Maskva ir Ankara siektų kuo mažiau eskaluoti situaciją, pirmadienį pranešė JAV Valstybės departamentas.

JAV NSA neberinks duomenų apie amerikiečių telefoninius skambučius (5)

Pagal įstatymą, Kongreso priimtą liepos pradžioje, JAV Nacionalinio saugumo tarnyba (NSA) nuo lapkričio 29 dienos neberenka informacijos apie amerikiečių telefoninius pokalbius, informuoja DW.

P. Porošenka: Rusija Ukrainoje kelia aplinkosaugos katastrofą (77)

Rusija rizikuoja sukelti „aplinkosaugos katastrofą“ rytinėje Ukrainoje, remdama sukilėlių pajėgas, pirmadienį pareiškė Ukrainos prezidentas Petro Porošenka JT viršūnių susitikime Paryžiuje.

Vokietija planuoja siųsti iki 1200 karių į misiją Sirijoje (21)

Vokietija planuoja siųsti 1200 karių prisidėti prie tarptautinės koalicijos, kovojančios su „Islamo valstybės“ grupuote Sirijoje, pirmadienį paskelbė pareigūnai.

Šaltiniai: NATO pasirengusi plėtrai, kuri suerzins Rusiją (396)

Balkanų regiono šalis Juodkalnija trečiadienį bus oficialiai pakviesta stoti į NATO, praneša diplomatiniai šaltiniai, tačiau tai gali dar labiau padidinti įtampą santykiuose su Maskva.