Lenkijos premjerui – nemalonumai dėl sūnaus darboviečių

 (5)
Donaldas Tuskas
Donaldas Tuskas
© AP/Scanpix

Lenkijos ministras pirmininkas Donaldas Tuskas sulaukė nemalonumų įtarus, kad jo sūnus galėjo būti įsivėlęs į interesų konfliktą, kai vienu metu dirbo valstybiniame oro uoste ir dabar jau bankrutavusioje pigių skrydžių bendrovėje.

Kaip pirmadienį pranešė Lenkijos žiniasklaida, 30-metis Michalas Tuskas dirbo valstybiniame Gdansko Lecho Walesos oro uoste ir vienu metu buvo įsidarbinęs pigių skrydžių oro bendrovėje „OLT Express“, kuri naudojosi oro uosto paslaugomis ir liepą bankrutavo.

Bankrotą patyrė ir pagrindinė „OLT Express“ akcininkė - kompanija „Amber Gold“.

Investicinė kompanija „Amber Gold“, kuri savo klientams žadėjo jų pinigus investuoti į auksą, vietoj to įsigijo nesėkmę patyrusios oro bendrovės kontrolinį akcijų paketą.

Dėl iki šiol su klientais neatsiskaičiusios „Amber Gold“ Lenkijos finansų priežiūros komisija (KNF) pradėjo tyrimą.

Lenkijos dešinioji opozicija ragina D.Tusko centristus pasiaiškinti, kaip valstybės ir teisėsaugos organai leido šioms dviem kompanijoms vykdyti savo veiklą.

Lenkijos ministras pirmininkas kol kas šio interesų konflikt nekomentavo.

BNS
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinakte su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Nėra nė vieno laivo, kuris bent iš tolo primintų šį (14)

2014 gruodžio mėn. 19 d. 00:03
Nėra nė vieno laivo, kuris bent iš tolo primintų šį
Stopkadras
Vandens paviršiumi tarsi vandeninis čiuožikas slystantis, torpedas gabenti galintis ir sunkiai radarais susekamą lėktuvą ant slidžių primenantis išskirtinės išvaizdos laivas neabejotinai patiktų JAV karinio jūrų laivyno specialiųjų pajėgų SEAL komandoms, skubančioms priešo vandenimis.

„Forbes“: atleidžiamas „Gazprom Media“ vadovas (4)

2014 gruodžio mėn. 18 d. 22:54
Valstybės kontroliuojamo Rusijos žiniasklaidos holdingo „Gazprom Media“ vadovas Michailas Lesinas palieka įmonę. Tai pranešė „Forbes“ – remiasi neoficialiais šaltiniais federalinių pareigūnų gretose.

Pentagonas skelbia kurdų pergales prieš IS

2014 gruodžio mėn. 18 d. 22:42
Kurdų kovotojams Irake iš „Islamo valstybės“ (IS) džihadistų pavyko atsikovoti didelę teritoriją pasienyje su Sirija. Tai ketvirtadienį Vašingtone pareiškė Pentagono atstovas James Terry, kuriuo remiasi agentūra AFP.

Irake džihadistai nukirsdino raganavimu apkaltiną vyrą (11)

2014 gruodžio mėn. 18 d. 22:10
Irake džihadistai nukirsdino raganavimu apkaltiną vyrą
A.Stackevič nuotr.
Grupuotė „Islamo valstybė“ ketvirtadienį į šiaurę nuo džihadistų tvirtovės Tikrito viešai nukirsdino vyriškį, kuris buvo pripažintas „raganiumi“, pranešė vietos gyventojai ir grupuotė.

Santykių su JAV atšilimas sužadino kubiečių viltis (25)

2014 gruodžio mėn. 18 d. 21:00
Raulis Castro praneša, kad Kuba atkūrė diplomatinius santykius su JAV
AP/Scanpix
Kubiečiai trečiadienį pradėjo švęsti pasirodžius naujienoms apie istorinį santykių su Jungtinėmis Valstijomis atnaujinimą ir reiškia viltis, kad šis persilaužimas pakeis jų gyvenimą smunkant ekonomikai.