Lenkijos premjerui – nemalonumai dėl sūnaus darboviečių

 (5)
Donaldas Tuskas
Donaldas Tuskas
© AP/Scanpix

Lenkijos ministras pirmininkas Donaldas Tuskas sulaukė nemalonumų įtarus, kad jo sūnus galėjo būti įsivėlęs į interesų konfliktą, kai vienu metu dirbo valstybiniame oro uoste ir dabar jau bankrutavusioje pigių skrydžių bendrovėje.

Kaip pirmadienį pranešė Lenkijos žiniasklaida, 30-metis Michalas Tuskas dirbo valstybiniame Gdansko Lecho Walesos oro uoste ir vienu metu buvo įsidarbinęs pigių skrydžių oro bendrovėje „OLT Express“, kuri naudojosi oro uosto paslaugomis ir liepą bankrutavo.

Bankrotą patyrė ir pagrindinė „OLT Express“ akcininkė - kompanija „Amber Gold“.

Investicinė kompanija „Amber Gold“, kuri savo klientams žadėjo jų pinigus investuoti į auksą, vietoj to įsigijo nesėkmę patyrusios oro bendrovės kontrolinį akcijų paketą.

Dėl iki šiol su klientais neatsiskaičiusios „Amber Gold“ Lenkijos finansų priežiūros komisija (KNF) pradėjo tyrimą.

Lenkijos dešinioji opozicija ragina D.Tusko centristus pasiaiškinti, kaip valstybės ir teisėsaugos organai leido šioms dviem kompanijoms vykdyti savo veiklą.

Lenkijos ministras pirmininkas kol kas šio interesų konflikt nekomentavo.

BNS
Registruoti (0) Anonimiški (5)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Makedonijoje atskleistas numanomas sąmokslas nuversti Vyriausybę (4)

2015 sausio mėn. 31 d. 19:16
Makedonijos policija šeštadienį paskelbė pateiksianti kaltinimus keturiems asmenims dėl sąmokslo nuversti Vyriausybę, o vienas aukštas Vyriausybės pareigūnas nurodė, kad tarp tų įtariamųjų yra pagrindinės opozicinės Socialdemokratų partijos lyderis.

Iš kur V. Putinas gauna pinigų? Atsakymas – vienas (453)

2015 sausio mėn. 31 d. 16:41
Pekinas nusprendė paremti Rusijos ekonomiką, kad ir kas nutiktų. Leidinys „The Daily Beast“ rašo, kad stiprėjanti Kinijos ir Rusijos sąjunga yra viena iš svarbiausių amžiaus geopolitinių įvykių.

Ispanijoje - milžiniškos demonstracijos prieš taupymą (124)

2015 sausio mėn. 31 d. 16:21
Dešimtys tūkstančių žmonių šeštadienį išėjo į Madrido gatves, demonstruodami palaikymą naujai partijai „Podemos“, pasisakančiai prieš griežto taupymo politiką.

Minske sprendžiamas Ukrainos likimas (187)

2015 sausio mėn. 31 d. 15:50
Ukrainos, Rusijos, Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) bei prorusiškų separatistų atstovai atvyko į Baltarusijos sostinę Minską šeštadienį dar kartą pamėginti pradėti taikos Ukrainoje derybas.

Italija turi naują prezidentą (3)

2015 sausio mėn. 31 d. 15:01
Mažai žinomas Italijos konstitucinio teismo teisėjas Sergio Mattarella šeštadienį išrinktas naujuoju šalies prezidentu per ketvirtąjį įstatymų leidėjų ir regionų valdžios atstovų balsavimą.