Lenkijos premjerui – nemalonumai dėl sūnaus darboviečių

 (5)
Lenkijos ministras pirmininkas Donaldas Tuskas sulaukė nemalonumų įtarus, kad jo sūnus galėjo būti įsivėlęs į interesų konfliktą, kai vienu metu dirbo valstybiniame oro uoste ir dabar jau bankrutavusioje pigių skrydžių bendrovėje.
Donaldas Tuskas
Donaldas Tuskas
© AP/Scanpix

Kaip pirmadienį pranešė Lenkijos žiniasklaida, 30-metis Michalas Tuskas dirbo valstybiniame Gdansko Lecho Walesos oro uoste ir vienu metu buvo įsidarbinęs pigių skrydžių oro bendrovėje „OLT Express“, kuri naudojosi oro uosto paslaugomis ir liepą bankrutavo.

Bankrotą patyrė ir pagrindinė „OLT Express“ akcininkė - kompanija „Amber Gold“.

Investicinė kompanija „Amber Gold“, kuri savo klientams žadėjo jų pinigus investuoti į auksą, vietoj to įsigijo nesėkmę patyrusios oro bendrovės kontrolinį akcijų paketą.

Dėl iki šiol su klientais neatsiskaičiusios „Amber Gold“ Lenkijos finansų priežiūros komisija (KNF) pradėjo tyrimą.

Lenkijos dešinioji opozicija ragina D.Tusko centristus pasiaiškinti, kaip valstybės ir teisėsaugos organai leido šioms dviem kompanijoms vykdyti savo veiklą.

Lenkijos ministras pirmininkas kol kas šio interesų konflikt nekomentavo.

BNS
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

CNN: Rusija ir Šiaurės Korėja įsivėlė į pavojingas varžybas (97)

Irano lyderiams rengiantis bent jau laikinai pristabdyti šalies branduolinę programą, Rusija ir Šiaurės Korėja įsivėlė į varžybas, kuri valstybė gali vadintis stipriausia branduoline šalimi – arba kuri grėsmingiau apie tai kalba.

Meksika žada sėkmės atveju perduoti Neūžaugą JAV

Jei Meksikos saugumo pajėgos sučiups iš kalėjimo pabėgusį narkotikų baroną Joaquiną Guzmaną, pravarde Neūžauga, jis bus perduotas JAV. Federalinis teisėjas pritarė atitinkamam JAV prašymui ir išdavė atitinkamą arešto orderį, televizijos stočiai „Milenio TV“ pareiškė prokuroras Jose Antonio Rodriguezas Calderonas.

Analitikai: „Islamo valstybė“ pakeitė taktiką (39)

Jungtinės Valstijos ir jų sąjungininkės išleido milijardus dolerių karui su „Islamo valstybe“ (IS) ir nukovė daugiau kaip dešimt tūkstančių džihadistų.

Vengriją 2015 metais užplūdo šimtas tūkstančių migrantų (3)

Vengrijos užsienio reikalų ministerijos duomenimis šiais metais į šią šalį atvyko daugiau kaip 100 tūkst. migrantų, beveik visi jie kirto pietinę sieną su Serbija.

Ukrainos konstitucinis teismas neblokavo įstatymo projekto dėl prorusiškų separatistų autonomijos (8)

Ukrainos aukščiausioji teismo institucija penktadienį leido parlamentui balsuoti dėl Vakarų šalių palaikomų konstitucijos pataisų, pagal kurias numatoma suteikti prorusiškiems separatistams dalinę autonomiją šalies rytuose ir taip padėti pažaboti kraujo liejimą šiame konflikte.