Lenkijos premjerui – nemalonumai dėl sūnaus darboviečių

 (5)
Lenkijos ministras pirmininkas Donaldas Tuskas sulaukė nemalonumų įtarus, kad jo sūnus galėjo būti įsivėlęs į interesų konfliktą, kai vienu metu dirbo valstybiniame oro uoste ir dabar jau bankrutavusioje pigių skrydžių bendrovėje.
Donaldas Tuskas
Donaldas Tuskas
© AP/Scanpix

Kaip pirmadienį pranešė Lenkijos žiniasklaida, 30-metis Michalas Tuskas dirbo valstybiniame Gdansko Lecho Walesos oro uoste ir vienu metu buvo įsidarbinęs pigių skrydžių oro bendrovėje „OLT Express“, kuri naudojosi oro uosto paslaugomis ir liepą bankrutavo.

Bankrotą patyrė ir pagrindinė „OLT Express“ akcininkė - kompanija „Amber Gold“.

Investicinė kompanija „Amber Gold“, kuri savo klientams žadėjo jų pinigus investuoti į auksą, vietoj to įsigijo nesėkmę patyrusios oro bendrovės kontrolinį akcijų paketą.

Dėl iki šiol su klientais neatsiskaičiusios „Amber Gold“ Lenkijos finansų priežiūros komisija (KNF) pradėjo tyrimą.

Lenkijos dešinioji opozicija ragina D.Tusko centristus pasiaiškinti, kaip valstybės ir teisėsaugos organai leido šioms dviem kompanijoms vykdyti savo veiklą.

Lenkijos ministras pirmininkas kol kas šio interesų konflikt nekomentavo.

BNS
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Iš Kinijos – vis karingesnis tonas

Kinijos prezidentas Xi Jinpingas ketvirtadienį gyrė savo šalies poziciją tarp galingiausiųjų pasaulio valstybių, Pekinui minint pergalės prieš Japoniją Antrajame pasauliniame kare 70-ąsias metines, per kurias Tiananmenio aikštėje buvo surengta įspūdinga šalies karinės galios demonstracija.

Įtampa auga: V. Orbanas kirto vokiečiams (1)

Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas ketvirtadienį pareiškė, kad migrantų krizė yra Vokietijos, o ne visos Europos problema, teisindamas savo vyriausybės veiksmus, mėginant sustabdyti pabėgėlių antplūdį.

Vaikinas, pozuodamas su šautuvu asmenukei, netyčia nusišovė (9)

Vienas vaikinas antradienį Hiustono mieste pozavo asmenukėms su šautuvu, kai ginklas netyčia iššovė, pražudydamas jaunuolį, praneša vietos žiniasklaida.

Kinija kariniame parade parodė „lėktuvnešių žudikes“ (10)

Pirmą kartą istorijoje Kinija didžiuliu kariniu paradu mini Antrojo Pasaulinio karo pabaigą ir Japonijos kapituliaciją. 12 tūkstančių karių, iškėlę naujausius ginklus, 500 karinės technikos vienetų ir 200 lėktuvų užplūdo centrinę Kinijos sostinės Pekino gatvę.

Neišsikentę migrantai ėmėsi Budapešto traukinių stoties šturmo (11)

Keli šimtai migrantų ketvirtadienio rytą šturmavo Budapešto pagrindinę tarptautinę traukinių stotį, kai policija ją iš naujo atidarė po dvi dienas trukusios blokados.