Lenkijos premjerui – nemalonumai dėl sūnaus darboviečių

 (5)
Donaldas Tuskas
Donaldas Tuskas
© AP/Scanpix

Lenkijos ministras pirmininkas Donaldas Tuskas sulaukė nemalonumų įtarus, kad jo sūnus galėjo būti įsivėlęs į interesų konfliktą, kai vienu metu dirbo valstybiniame oro uoste ir dabar jau bankrutavusioje pigių skrydžių bendrovėje.

Kaip pirmadienį pranešė Lenkijos žiniasklaida, 30-metis Michalas Tuskas dirbo valstybiniame Gdansko Lecho Walesos oro uoste ir vienu metu buvo įsidarbinęs pigių skrydžių oro bendrovėje „OLT Express“, kuri naudojosi oro uosto paslaugomis ir liepą bankrutavo.

Bankrotą patyrė ir pagrindinė „OLT Express“ akcininkė - kompanija „Amber Gold“.

Investicinė kompanija „Amber Gold“, kuri savo klientams žadėjo jų pinigus investuoti į auksą, vietoj to įsigijo nesėkmę patyrusios oro bendrovės kontrolinį akcijų paketą.

Dėl iki šiol su klientais neatsiskaičiusios „Amber Gold“ Lenkijos finansų priežiūros komisija (KNF) pradėjo tyrimą.

Lenkijos dešinioji opozicija ragina D.Tusko centristus pasiaiškinti, kaip valstybės ir teisėsaugos organai leido šioms dviem kompanijoms vykdyti savo veiklą.

Lenkijos ministras pirmininkas kol kas šio interesų konflikt nekomentavo.

BNS
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienyje

Kraštutinių dešiniųjų pažiūrų M. Le Pen turi šansų tapti Prancūzijos prezidente (3)

2014 liepos mėn. 31 d. 15:27
Prancūzijos "Ifop" visuomenės nuomonių tyrimų centro atlikta apklausa parodė, kad kraštutinės dešinės "Nacionalinio fronto" partijos lyderė Marine Le Pen patektų į finalinį prezidento rinkimų turą, jei balsuojama būtų dabar, informuoja "Reuters".

B. Netanyahu pažadėjo sunaikinti Gazos tunelių tinklą (7)

2014 liepos mėn. 31 d. 15:20
Izraelio ministras pirmininkas Benjaminas Netanyahu, nepaisydamas tarptautinio nerimo dėl didėjančio civilių aukų skaičiaus Gazoje, ketvirtadienį pareiškė, jog nesutiks su jokiomis paliaubomis, kol bus sunaikintas kovotojų tunelių tinklas, skelbia "Reuters".

Dėl mirtino viruso protrūkio skelbia nepaprastąją padėtį

2014 liepos mėn. 31 d. 14:43
Siera Leonės prezidentas Ernestas Bai Koroma dėl Ebolos viruso protrūkio šalyje įvedė nepaprastąją padėtį, leidžiančią saugumo pajėgoms izoliuoti ligos paveiktus regionus, informuoja "Reuters".

E. Snowdeno gyvenimas Rusijoje – po paslapties šydu (5)

2014 liepos mėn. 31 d. 14:37
Besislapstantis buvęs JAV žvalgybos agentas Edwardas Snowdenas ketvirtadienį mini vienerių metų sukaktį nuo Rusijos sprendimo suteikti jam politinį prieglobstį, tebegyvendamas toje šalyje už paslapties šydo, retai pasirodydamas viešumoje.

Bavarijoje aptiktas ratas kviečių lauke traukia minias susidomėjusiųjų (47)

2014 liepos mėn. 31 d. 14:12
Paslaptingą prieš savaitę Aukštutinėje Bavarijoje kviečių lauke aptiktą ratą pamatyti atvyko tūkstančiai lankytojų. Raistinge aptiktas 75 metrų skersmens ratą kviečių lauke sudaro trys žiedai. Daugybė lankytojų įsitikinę, kad tai nėra žmogaus kūrinys. Žinia apie praėjusią savaitę iš karšto oro baliono aptiktą ratą kviečių lauke greitai pasklido internetinėje erdvėje.Šioje paslaptingoje vietoje apsilankiusi Rosemarie įsitikinusi, jog šiuos žiedus galėjo sukurti nežemiškos būtybės.