Lenkijos premjerui – nemalonumai dėl sūnaus darboviečių

 (5)
Donaldas Tuskas
Donaldas Tuskas
© AP/Scanpix

Lenkijos ministras pirmininkas Donaldas Tuskas sulaukė nemalonumų įtarus, kad jo sūnus galėjo būti įsivėlęs į interesų konfliktą, kai vienu metu dirbo valstybiniame oro uoste ir dabar jau bankrutavusioje pigių skrydžių bendrovėje.

Kaip pirmadienį pranešė Lenkijos žiniasklaida, 30-metis Michalas Tuskas dirbo valstybiniame Gdansko Lecho Walesos oro uoste ir vienu metu buvo įsidarbinęs pigių skrydžių oro bendrovėje „OLT Express“, kuri naudojosi oro uosto paslaugomis ir liepą bankrutavo.

Bankrotą patyrė ir pagrindinė „OLT Express“ akcininkė - kompanija „Amber Gold“.

Investicinė kompanija „Amber Gold“, kuri savo klientams žadėjo jų pinigus investuoti į auksą, vietoj to įsigijo nesėkmę patyrusios oro bendrovės kontrolinį akcijų paketą.

Dėl iki šiol su klientais neatsiskaičiusios „Amber Gold“ Lenkijos finansų priežiūros komisija (KNF) pradėjo tyrimą.

Lenkijos dešinioji opozicija ragina D.Tusko centristus pasiaiškinti, kaip valstybės ir teisėsaugos organai leido šioms dviem kompanijoms vykdyti savo veiklą.

Lenkijos ministras pirmininkas kol kas šio interesų konflikt nekomentavo.

BNS
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienyje

Siautėjant stichijai pavyko užfiksuoti retą reiškinį

2014 spalio mėn. 22 d. 12:16
Siautėjant stichijai pavyko užfiksuoti retą reiškinį
Stopkadras
Svetainėje „YouTube“ publikuotas vaizdo įrašas, kuriame matoma, ką smarkus vėjas išdarinėja su Derbišyro kriokliu.

Ar Švedijai verta bijoti Rusijos povandeninių laivų? (7)

2014 spalio mėn. 22 d. 11:46
Žinia, kad Stokholmo archipelage galbūt ieškoma Rusijos povandeninio laivo, gali skambėti kaip pranešimas, kurio buvo galima tikėtis Šaltojo karo metais, tačiau yra rimto pagrindo manyti, kad penktą dieną trunkančios paieškos – rimtas reikalas.

EP balsuos dėl naujos Europos Komisijos patvirtinimo

2014 spalio mėn. 22 d. 10:21
Europos Komisijos pirmininkui Jeanui-Claude'ui Junckeriui antradienį veikiausiai pavyks užsitikrinti formalų pritarimą jo naujajai komandai, kuriai teks spręsti Europos ekonomikos ir užsienio politikos iššūkius.

Žmogus, kuris V. Putinui gali pridaryti labai rimtų bėdų (102)

2014 spalio mėn. 22 d. 09:20
Vladimiras Putinas
Stopkadras
Atrodo, kad žaliame Pankiso tarpeklyje įsikūrusiame snūduriuojančiame Gruzijos kaimelyje laikas sustojęs. Nedidelis pilkas namelis visiškai nepasikeitęs nuo to laiko, kai čia gyveno vieno iš svarbiausių „Islamo valstybės“ (ISIS), šiuo metu tapusios JAV rūstybės taikiniu Sirijoje ir Irake, vadeivos šeima.

Švedija gavo naujos informacijos apie pastebėtą „užsienio povandeninę veiklą“ (96)

2014 spalio mėn. 22 d. 08:08
Švedijos kariuomenė tiria du naujus pranešimus, kurie gali būti įrodymai apie įtariamą „užsienio povandeninę veiklą“ netoli šalies sostinės, antradienį pareiškė aukšto rango karinių jūrų pajėgų vadas.