Lenkijos premjerui – nemalonumai dėl sūnaus darboviečių

 (5)
Lenkijos ministras pirmininkas Donaldas Tuskas sulaukė nemalonumų įtarus, kad jo sūnus galėjo būti įsivėlęs į interesų konfliktą, kai vienu metu dirbo valstybiniame oro uoste ir dabar jau bankrutavusioje pigių skrydžių bendrovėje.
Donaldas Tuskas
Donaldas Tuskas
© AP/Scanpix

Kaip pirmadienį pranešė Lenkijos žiniasklaida, 30-metis Michalas Tuskas dirbo valstybiniame Gdansko Lecho Walesos oro uoste ir vienu metu buvo įsidarbinęs pigių skrydžių oro bendrovėje „OLT Express“, kuri naudojosi oro uosto paslaugomis ir liepą bankrutavo.

Bankrotą patyrė ir pagrindinė „OLT Express“ akcininkė - kompanija „Amber Gold“.

Investicinė kompanija „Amber Gold“, kuri savo klientams žadėjo jų pinigus investuoti į auksą, vietoj to įsigijo nesėkmę patyrusios oro bendrovės kontrolinį akcijų paketą.

Dėl iki šiol su klientais neatsiskaičiusios „Amber Gold“ Lenkijos finansų priežiūros komisija (KNF) pradėjo tyrimą.

Lenkijos dešinioji opozicija ragina D.Tusko centristus pasiaiškinti, kaip valstybės ir teisėsaugos organai leido šioms dviem kompanijoms vykdyti savo veiklą.

Lenkijos ministras pirmininkas kol kas šio interesų konflikt nekomentavo.

BNS
Registruoti (0) Anonimiški (5)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Lenkijos prezidentu išrinktas A. Duda (85)

Lenkijos prezidentas Bronislawas Komorowskis sekmadienį vėlai vakare pripažino savo pralaimėjimą prezidento rinkimuose.

Ataskaita apie tai, kad vyksta Ukrainoje: nebus patenkinta nei viena pusė (228)

Tarptautinės nevyriausybinės žmogaus teisių gynimo organizacijos „Amnesty International“ atliktas tyrimas, kurio rezultatai paskelbti ataskaitoje, parodė, kad abi Ukrainoje kariaujančios pusės kaltos dėl karo nusikaltimų civiliams ir kariams belaisviams. Nurodoma, kad karo belaisviai yra mušami, kankinami elektros šoku, spardomi, žalojami peiliais, rašo „The Telegraph“.

Paaiškino, kodėl nužudytas prieš Ukrainą kovojančios teroristų grupuotės vadas (225)

Ukrainos prezidento administracija pateikė savo versiją, kodėl galėjo būti nužudytas „Luhansko nepriklausomos respublikos“ policijos bataliono vadas Aleksejus Mazgovojus. Ukrainos kariuomenės atstovas Aleksandras Motuzianikas įsitikinęs, kad nužudymas galėjo būti įvykdytas dėl vidinių „Luhansko nepriklausomos respublikos“ nesutarimų tarp teroristų grupuočių.

Britų leiboristai rems referendumą dėl narystės ES

Didžiosios Britanijos opozicinė leiboristų partija rems referendumą dėl šalies narystės Europos Sąjungoje (ES). Britai nori turėti teisę pareikšti savo nuomonę dėl narystės Bendrijoje, todėl leiboristai pritars referendumui, laikraščiui „Sunday Times" sakė partijos pirmininkės pareigas einanti Harriet Harman ir atstovas užsienio politikos klausimais Hilary Bennas, praneša agentūra AFP.

Rusija įspėja: JAV visame pasaulyje medžioja rusus (159)

Rusijos vyriausybė įspėja savo piliečius dėl kelionių į užsienį, nes ten juos gali pagrobti arba suimti JAV tarnybos. Rusai trečiosiose šalyse nėra apsaugoti nuo amerikiečių persekiotųjų ar specialiųjų pajėgų, Maskvoje pareiškė Užsienio reikalų ministerija, kuria remiasi agentūra „Reuters".