Lenkijos premjerui – nemalonumai dėl sūnaus darboviečių

 (5)
Lenkijos ministras pirmininkas Donaldas Tuskas sulaukė nemalonumų įtarus, kad jo sūnus galėjo būti įsivėlęs į interesų konfliktą, kai vienu metu dirbo valstybiniame oro uoste ir dabar jau bankrutavusioje pigių skrydžių bendrovėje.
Donaldas Tuskas
Donaldas Tuskas
© AP/Scanpix

Kaip pirmadienį pranešė Lenkijos žiniasklaida, 30-metis Michalas Tuskas dirbo valstybiniame Gdansko Lecho Walesos oro uoste ir vienu metu buvo įsidarbinęs pigių skrydžių oro bendrovėje „OLT Express“, kuri naudojosi oro uosto paslaugomis ir liepą bankrutavo.

Bankrotą patyrė ir pagrindinė „OLT Express“ akcininkė - kompanija „Amber Gold“.

Investicinė kompanija „Amber Gold“, kuri savo klientams žadėjo jų pinigus investuoti į auksą, vietoj to įsigijo nesėkmę patyrusios oro bendrovės kontrolinį akcijų paketą.

Dėl iki šiol su klientais neatsiskaičiusios „Amber Gold“ Lenkijos finansų priežiūros komisija (KNF) pradėjo tyrimą.

Lenkijos dešinioji opozicija ragina D.Tusko centristus pasiaiškinti, kaip valstybės ir teisėsaugos organai leido šioms dviem kompanijoms vykdyti savo veiklą.

Lenkijos ministras pirmininkas kol kas šio interesų konflikt nekomentavo.

BNS
Registruoti (0) Anonimiški (5)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

„Time“ paviešino jauno V. Putino nuotraukas (2)

Amerikiečių leidinys „Time“ išpublikavo aštuonias jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino nuotraukas – paviešintos mokyklinės ir šeiminės tada dar būsimo Rusijos vadovo nuotraukos, darytos septintajame-dešimtajame dešimtmečiuose.

E. Rinkevičius: Latvija nebijo nelegalių imigrantų (1)

Latvijos užsienio reikalų ministras Edgaras Rinkevičius pareiškė, kad per Viduržemio jūrą į Europą plaukiantys nelegalūs migrantai jo šalies negąsdina.

Egipto teismas nušalintam prezidentui M. Mursi skyrė 20 metų kalėjimo

Egipto teismas antradienį skyrė nušalintam prezidentui Mohamedui Mursi ir 12-ai kitų kaltinamųjų po 20 metų kalėjimo už areštus ir kankinimus jo prezidentavimo laikotarpiu.

Jemene per oro smūgį žuvo 38 žmonės (1)

Saudo Arabijos vadovaujamai koalicijai pirmadienį sudavus oro smūgį vienai sukilėlių kontroliuojamoje sostinėje esančiai raketų bazei, ėmė griaudėti galingi sprogimai, per kuriuos griūvant aplinkiniams pastatams mažiausiai 38 žmonės žuvo, o dar 532 buvo sužeisti.

Prezidento rinkimų kampanijai besirengiantis J. Bushas aplankys Vokietiją, Lenkiją ir Estiją

JAV respublikonas Jebas Bushas birželio pradžioje lankysis Vokietijoje, Lenkijoje ir Estijoje, o ši kelionė gali būti laikoma ženklu, kad jis rengiasi oficialiai pradėti kampaniją dėl galimybės 2016-ųjų rinkimuose siekti prezidento posto.