Lenkijos premjerui – nemalonumai dėl sūnaus darboviečių

 (5)
Donaldas Tuskas
Donaldas Tuskas
© AP/Scanpix

Lenkijos ministras pirmininkas Donaldas Tuskas sulaukė nemalonumų įtarus, kad jo sūnus galėjo būti įsivėlęs į interesų konfliktą, kai vienu metu dirbo valstybiniame oro uoste ir dabar jau bankrutavusioje pigių skrydžių bendrovėje.

Kaip pirmadienį pranešė Lenkijos žiniasklaida, 30-metis Michalas Tuskas dirbo valstybiniame Gdansko Lecho Walesos oro uoste ir vienu metu buvo įsidarbinęs pigių skrydžių oro bendrovėje „OLT Express“, kuri naudojosi oro uosto paslaugomis ir liepą bankrutavo.

Bankrotą patyrė ir pagrindinė „OLT Express“ akcininkė - kompanija „Amber Gold“.

Investicinė kompanija „Amber Gold“, kuri savo klientams žadėjo jų pinigus investuoti į auksą, vietoj to įsigijo nesėkmę patyrusios oro bendrovės kontrolinį akcijų paketą.

Dėl iki šiol su klientais neatsiskaičiusios „Amber Gold“ Lenkijos finansų priežiūros komisija (KNF) pradėjo tyrimą.

Lenkijos dešinioji opozicija ragina D.Tusko centristus pasiaiškinti, kaip valstybės ir teisėsaugos organai leido šioms dviem kompanijoms vykdyti savo veiklą.

Lenkijos ministras pirmininkas kol kas šio interesų konflikt nekomentavo.

BNS
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienyje

Siera Leonėje iš ligoninės pagrobta mirtinu Ebolos virusu užsikrėtusi pacientė (5)

2014 liepos mėn. 26 d. 14:32
Siera Leonės sostinėje Fritaune ieškoma užsikrėtusios Ebolos virusu moters, kurią jos artimieji jėga išsivežė iš ligoninės, praneša BBC.

Rusijos atsakas į ES sankcijas (380)

2014 liepos mėn. 26 d. 14:15
Dėl Europos Sąjungos (ES) sankcijų gali nukentėti Rusijos ir ES bendradarbiavimas saugumo srityje: pavojus gali iškilti programoms dėl kovos su terorizmu ir masinio naikinimo ginklų platinimo, teigiama Rusijos Užsienio rekalų ministerijos (URM) pranešime spaudai, skirtame praplėstam Europos sankcijų sąrašui.

Žiniasklaida: I. Strelkovas su V. Putinu nesutaria tik dėl vieno dalyko (393)

2014 liepos mėn. 26 d. 12:00
Geografija, motyvai, perimti pokalbiai ir įvairaus pobūdžio netiesioginiai įrodymai rodo, kad labiausiai tikėtini įtariamieji dėl siaubingos 298 „Malaysia Airlines“ lėktuvu skridusių žmonių žūties yra neįprastai gerai apsiginklavusi ir gerai koordinuota karinė grupuotė, lojali Maskvai.

Ukrainoje nušautas Maidano aktyvistus palaikęs Kremenčuko miesto meras (25)

2014 liepos mėn. 26 d. 11:47
Šeštadienio rytą maždaug 10 val. vietos laiku buvo nušautas centrinėje šalies ddalyje esančio Kremenčuko miesto meras Olegas Babaevas.

Islamistų sukilėliai teigia užėmę karinę bazę Sirijoje (12)

2014 liepos mėn. 26 d. 10:32
Islamistų sukilėliai teigia užėmę karinę bazę Sirijoje
AP/Scanpix
Irako ir Levanto islamo valstybės (ISIL) grupuotės kovotojai teigia užėmę didelę Sirijos karinę bazę Rakos miesto pakraštyje, informuoja BBC.