Gydytojas nelegalius abortus užbaigdavo žirklėmis

 (133)
Filadelfijoje (JAV) gydytoją pripažino kaltu dėl pirmojo laipsnio trijų kūdikių žmogžudysčių. Gydytojas vėlyvus abortus užbaigdavo žirklėmis.
Gydytojas nelegalius abortus užbaigdavo žirklėmis
© AP/Scanpix

Dėl ketvirto kūdikio žmogžudystės gydytoją Kermitą Gosnellį (72 m.) išteisino, nors kūdikis pravirko, kol jam dar neperrėžė kaklo žirklėmis, informuoja BBC.

Mediką taip pat pripažino kaltu dėl netyčinio suaugusios pacientės nužudymo, ši mirė nuo per didelės vaistų dozės.

Prokurorai reikalauja skirti K. Gosnelliui mirties bausmę.

Per trisdešimt darbo metų jis atliko tūkstančius abortų, per metus jis uždirbdavo apie 1,8 mln. JAV dolerių (4,7 mln. Lt).

Kermitas Gosnellis
Kermitas Gosnellis
© AP/Scanpix

Buvę klinikos darbuotojai paliudijo, kad gydytojas nuolat atlikdavo nelegalius vėlyvus abortus, kurie Pensilvanijos valstijoje leidžiami iki 24-ių savaičių.

K. Gosnellis priimdavo kūdikius gyvus, o paskui žirklių dūriu į stuburą nutraukdavo gyvybę.

Vėlyvus nėštumo nutraukimus padėdavo atlikti medicininio išsilavinimo neturinti K. Gosnellio žmona Pearl. Ji prisipažino kalta dėl kelių kaltinimų ir liudijo prieš sutuoktinį.

Vienai moteriai nutraukė nėštumą, kai kūdikiui buvo beveik 30 savaičių, kitas kūdikis beveik 20 minučių kabinosi į gyvenimą. Na o trečias gimė tualete ir judėjo, kol klinikos darbuotojas neperkirto jam stuburo.

K. Gosnellio advokatas Jackas McMahonas argumentavo, kad nė vienas vaisius negimė gyvas, visi judesiai tebuvo pomirtiniai traukuliai ar spazmai.

Teismas kitą savaitę spręs, ar gydytojas nusipelnė mirties bausmės.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Paskelbtas Rusijos subombarduotų turkų sunkvežimių vaizdo įrašas (62)

Paskelbtas vaizdo įrašas, kuriame matomas Rusijos aviacijos sunaikintas Turkijos humanitarinis konvojus. Jis buvo subombarduotas Sirijos šiaurės vakaruose esančiame Azazo mieste, prie pat sienos su Turkija, pranešė inforesist.org.

Kaip aš tapau Rusijos propagandos žvaigžde (68)

„Prieš kelias savaites ėmė kaip pašėlęs skambėti mano telefonas. Buvo ankstus rytas. Kas kelias minutes ekrane pasirodydavo pranešimai iš kolegų iš viso pasaulio: „Tai tiesa?“, „Jis tikrai taip pasakė?“, „Ar galite tai patvirtinti?“, „Ar ateisite pas mus į eterį?“. Labai nustebau ir jaučiausi visiškai išmušta iš vėžių... Giliai įkvėpusi atsidariau savo paskyrą tinklalapiuose „Twitter“ ir „Facebook“.

Turkijos prezidentas apgailestauja dėl incidento su Rusijos bombonešiu (309)

Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas pareiškė, kad apgailestauja dėl incidento, kai Sirijos ir Turkijos pasienyje buvo numuštas Rusijos bombonešis „Su-24“, praneša AP.

Š. Korėja galimai nesėkmingai bandė iš povandeninio laivo paleisti raketą (38)

Šiaurės Korėja šeštadienį tikriausiai atliko iš povandeninio laivo paleidžiamos balistinės raketos bandymą Japonijos jūroje, tačiau tas eksperimentas buvo nesėkmingas, pranešė Seulo naujienų agentūra.

Ispanijoje suimti trys įtariami džihadistai (4)

Ispanijos vidaus reikalų ministerija šeštadienį pranešė suėmusi du vyrus, kurie mėgino verbuoti žmones islamo džihadui (šventajam karui), taip pat vieną moterį, pasiruošusią išvykti į konflikto zoną.