Gydytojas nelegalius abortus užbaigdavo žirklėmis

 (133)
Filadelfijoje (JAV) gydytoją pripažino kaltu dėl pirmojo laipsnio trijų kūdikių žmogžudysčių. Gydytojas vėlyvus abortus užbaigdavo žirklėmis.
Gydytojas nelegalius abortus užbaigdavo žirklėmis
© AP/Scanpix

Dėl ketvirto kūdikio žmogžudystės gydytoją Kermitą Gosnellį (72 m.) išteisino, nors kūdikis pravirko, kol jam dar neperrėžė kaklo žirklėmis, informuoja BBC.

Mediką taip pat pripažino kaltu dėl netyčinio suaugusios pacientės nužudymo, ši mirė nuo per didelės vaistų dozės.

Prokurorai reikalauja skirti K. Gosnelliui mirties bausmę.

Per trisdešimt darbo metų jis atliko tūkstančius abortų, per metus jis uždirbdavo apie 1,8 mln. JAV dolerių (4,7 mln. Lt).

Kermitas Gosnellis
Kermitas Gosnellis
© AP/Scanpix

Buvę klinikos darbuotojai paliudijo, kad gydytojas nuolat atlikdavo nelegalius vėlyvus abortus, kurie Pensilvanijos valstijoje leidžiami iki 24-ių savaičių.

K. Gosnellis priimdavo kūdikius gyvus, o paskui žirklių dūriu į stuburą nutraukdavo gyvybę.

Vėlyvus nėštumo nutraukimus padėdavo atlikti medicininio išsilavinimo neturinti K. Gosnellio žmona Pearl. Ji prisipažino kalta dėl kelių kaltinimų ir liudijo prieš sutuoktinį.

Vienai moteriai nutraukė nėštumą, kai kūdikiui buvo beveik 30 savaičių, kitas kūdikis beveik 20 minučių kabinosi į gyvenimą. Na o trečias gimė tualete ir judėjo, kol klinikos darbuotojas neperkirto jam stuburo.

K. Gosnellio advokatas Jackas McMahonas argumentavo, kad nė vienas vaisius negimė gyvas, visi judesiai tebuvo pomirtiniai traukuliai ar spazmai.

Teismas kitą savaitę spręs, ar gydytojas nusipelnė mirties bausmės.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Armėnijos parlamentas uždegė žalią šviesą referendumui dėl kontroversiškų reformų

Armėnijos parlamentas pirmadienį pritarė tam, kad būtų rengiamas referendumas dėl siūlomų konstitucinių reformų, kurios gali atverti kelią ilgamečiam šalies prezidentui Seržui Sargsianui pratęsti savo valdymą.

Separatistai atideda spalį Rytų Ukrainoje planuotus rinkimus

Prorusiški separatistai atideda spalį Rytų Ukrainoje planuotus vietos valdžios rinkimus.

Ukraina leis užsieniečiams tarnauti jos kariuomenėje (3)

Ukrainos parlamentas pritarė įstatymui, leisiančiam šalies ginkluotosiose pajėgose tarnauti užsieniečiams, informuoja AP.

V. Putinui – tiesmukas perspėjimas: Rusija praras daug (234)

Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas spalio 6 d. kreipėsi į Rusiją įspėdamas, kad ši neteks labai daug, jei sugriaus draugiškus santykius su Ankara.

D. Tuskas: pabėgėlių iš Sirijos skaičius gali išaugti dar 3 mln. (27)

Europos Vadovų Tarybos pirmininkas Donaldas Tuskas įspėjo, kad sirų pabėgėlių skaičius gali padidėti dar 3 mln., jei Basharo al Assado režimas laimės karą Sirijoje.