Gydytojas nelegalius abortus užbaigdavo žirklėmis

 (133)
Filadelfijoje (JAV) gydytoją pripažino kaltu dėl pirmojo laipsnio trijų kūdikių žmogžudysčių. Gydytojas vėlyvus abortus užbaigdavo žirklėmis.
Gydytojas nelegalius abortus užbaigdavo žirklėmis
© AP/Scanpix

Dėl ketvirto kūdikio žmogžudystės gydytoją Kermitą Gosnellį (72 m.) išteisino, nors kūdikis pravirko, kol jam dar neperrėžė kaklo žirklėmis, informuoja BBC.

Mediką taip pat pripažino kaltu dėl netyčinio suaugusios pacientės nužudymo, ši mirė nuo per didelės vaistų dozės.

Prokurorai reikalauja skirti K. Gosnelliui mirties bausmę.

Per trisdešimt darbo metų jis atliko tūkstančius abortų, per metus jis uždirbdavo apie 1,8 mln. JAV dolerių (4,7 mln. Lt).

Kermitas Gosnellis
Kermitas Gosnellis
© AP/Scanpix

Buvę klinikos darbuotojai paliudijo, kad gydytojas nuolat atlikdavo nelegalius vėlyvus abortus, kurie Pensilvanijos valstijoje leidžiami iki 24-ių savaičių.

K. Gosnellis priimdavo kūdikius gyvus, o paskui žirklių dūriu į stuburą nutraukdavo gyvybę.

Vėlyvus nėštumo nutraukimus padėdavo atlikti medicininio išsilavinimo neturinti K. Gosnellio žmona Pearl. Ji prisipažino kalta dėl kelių kaltinimų ir liudijo prieš sutuoktinį.

Vienai moteriai nutraukė nėštumą, kai kūdikiui buvo beveik 30 savaičių, kitas kūdikis beveik 20 minučių kabinosi į gyvenimą. Na o trečias gimė tualete ir judėjo, kol klinikos darbuotojas neperkirto jam stuburo.

K. Gosnellio advokatas Jackas McMahonas argumentavo, kad nė vienas vaisius negimė gyvas, visi judesiai tebuvo pomirtiniai traukuliai ar spazmai.

Teismas kitą savaitę spręs, ar gydytojas nusipelnė mirties bausmės.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Rusija kartoja teritorines pretenzijas (3)

Rusija pateikė Jungtinėms Tautoms paraišką dėl papildomų 1,2 mln. kvadratinių kilometrų Arkties šelfo, tampančio tarptautinių santykių įtampos tašku.

Amerikiečių karybos ekspertas apie Rusijos pajėgų pergrupavimą: tai neįtikėtina (64)

Karybos eksperto iš JAV Phillipo Karberio teigimu, Rusija rengiasi naujam puolimui Ukrainoje. Taip jis mano, nes rusai keičia karinių pajėgų dislokavimą ir savo kariuomenės struktūrą.

Latvijos mitinge prieš pabėgėlius plevėsavo ir Lietuvos vėliava (24)

Antradienį Rygoje prie Vyriausybės rūmų apie tūkstantį žmonių protestavo prieš imigrantų priėmimą Latvijoje. Protestuotojai taip pat mojavo Latvijos, Lietuvos, Estijos ir kitų šalių vėliavomis.

Kuriozas: Rusijos desantininkai pasveikinti plakatu su Ukrainos karių fotografija (16)

Rusijoje oro desantinių pajėgų (ODP) kariai buvo pasveikinti plakatu, kuriame vaizduojami Ukrainos kariškiai. Kaip skelbia svetainė tsn.ua, šie plakatai Rusijos gatvėse pasirodė rugpjūčio 2 dieną, rašo unian.net.

Kanada: žymaus reperio Drake'o dūzgėse aidėjo mirtini šūviai (5)

Toronto miesto naktiniame klube kilęs susišaudymas, kuris vėliau persikėlė į gatvę, nusinešė dvi gyvybes, o dar trys žmonės per incidentą buvo sužeisti, pranešė policija.