Gruzijoje – skandalas dėl aukštų pareigūnų gėjų sekso scenų

 (96)
Gruzijoje – skandalas dėl aukštų pareigūnų gėjų sekso scenų
© Shutterstock nuotr.

Gruzijos prokurorai antradienį apkaltino buvusius aukštus Gynybos ministerijos pareigūnus organizavus gėjų sekso scenų, kuriose esą dalyvavo kiti aukšti pareigūnai, slaptą filmavimą, ketinant panaudoti šiuos įrašus šantažui.

Trys neįvardyti Gynybos ministerijos pareigūnai buvo suimti, o vėliau paleisti už užstatą, atliekant naujausią tyrimą dėl įtariamų nusikaltimų buvusioje prezidento Michailo Saakašvilio vyriausybėje.

Prokurorai pradėjo daug tyrimų dėl M.Saakašvilio šalininkų veiksmų, kai jo vyriausybė buvo nuversta po spalį vykusių parlamento rinkimų, kuriuos laimėjo dabartinis Gruzijos premjeras - milijardierius Bidzina Ivanišvilis.

Prokurorai kaltina ankstesnės vyriausybės pareigūnus nufilmavus dešimtis įrašų, kuriuose "visuomenei gerai žinomi" vyrai santykiauja su kitais vyrais. Kaip teigiama, šie įrašai buvo naudojami šantažui.

Prokurorai nurodė, kad šią schemą sukūrė buvęs Karo policijos departamento prie Gynybos ministerijos vadovas Megisas Kardava.

Manoma, kad M.Kardava, laikomas artimu buvusio gynybos ministro ir M.Saakašvilio aplinkos žmogaus Bačo Achalajos sąjungininku, pabėgo iš šalies po spalio 1-ąją įvykusių rinkimų.

Vėliau tie vaizdo įrašai buvo naudojami, siekiant bauginti nufilmuotus asmenis ir priversti juos bendradarbiauti su specialiosiomis tarnybomis bei "reikšti savo palaikymą politiniam režimui", sakė prokurorai.

Prokurorai rado kelis tokius vaizdo įrašus, tačiau sako, kad jų yra iš viso bent 12. Keli žiniasklaidos kanalai dabar tuos įrašus paviešino.

Likus dviem dienoms iki vaizdo įrašų paviešinimų, M.Saakašvilis veikiausiai mėgino surengti prevencinį puolimą, kaltindamas B.Ivanišvilio vyriausybę naudojant "nešvarius metodus", spaudžiant vietos pareigūnus ir teisėjus. Prezidentas taip pat neigė, kad jo vyriausybė kada nors naudojo tokius metodus.

BNS
 
96
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienyje

Britanijoje – mažojo princo gimtadienis (1)

2014 liepos mėn. 22 d. 23:51
Karalienė Elizabeth II antradienį švenčia kartu su savo proanūkiu George'u pastarojo pirmąjį gimtadienį, kai jo tėvai dėkoja visame pasaulyje juos palaikantiems sveikintojams.

Ukrainiečio karo mediko žmona: naktį juos ten sutraiškys (254)

2014 liepos mėn. 22 d. 22:55
Prie Marinovkos (Donecko sr.) vis dar apsupti Ukrainos kariuomenės 79 ir 72 brigados kariai. Jie praneša, kad juos apsupo teroristų tankai. Apie tai LB.ua pranešė karo mediko, kuris yra apsuptyje, žmona Svetlana.

Prancūzijoje įvyko vaikus pražudžiusi didžiulė avarija (7)

2014 liepos mėn. 22 d. 20:36
Vidurio Prancūzijoje antradienį susidūrus sunkvežimiui ir mikroautobusui, žuvo šeši žmonės, penki iš jų – vaikai, pranešė teisėsaugos pareigūnai.

Iš separatistų kontrolės išsiveržusiame traukinyje trūksta katastrofos aukų kūnų (674)

2014 liepos mėn. 22 d. 20:20
Iš Ukrainos  prorusiškų separatistų kontroliuojamos teritorijos, kurioje ir įvyko Malaizijos oro linijų lėktuvo katastrofa, aukų kūnais pakrautas traukinys pasiekė Ukrainos valdžios kontroliuojamą teritoriją Charkove. Tačiau tarptautiniai tyrėjai jau dabar susiduria su dar nemalonesne tikrove - trūksta lavonų.

Rusijoje reikšti nuomonę bus dar pavojingiau (92)

2014 liepos mėn. 22 d. 19:16
Rusija antradienį sugriežtino bausmes už nesankcionuotus politinius protestus, įvesdama kalėjimo iki penkerių metų bausmes už pakartotinius pažeidimus.