Gruzijoje – skandalas dėl aukštų pareigūnų gėjų sekso scenų

 (96)
Gruzijoje – skandalas dėl aukštų pareigūnų gėjų sekso scenų
© Shutterstock nuotr.

Gruzijos prokurorai antradienį apkaltino buvusius aukštus Gynybos ministerijos pareigūnus organizavus gėjų sekso scenų, kuriose esą dalyvavo kiti aukšti pareigūnai, slaptą filmavimą, ketinant panaudoti šiuos įrašus šantažui.

Trys neįvardyti Gynybos ministerijos pareigūnai buvo suimti, o vėliau paleisti už užstatą, atliekant naujausią tyrimą dėl įtariamų nusikaltimų buvusioje prezidento Michailo Saakašvilio vyriausybėje.

Prokurorai pradėjo daug tyrimų dėl M.Saakašvilio šalininkų veiksmų, kai jo vyriausybė buvo nuversta po spalį vykusių parlamento rinkimų, kuriuos laimėjo dabartinis Gruzijos premjeras - milijardierius Bidzina Ivanišvilis.

Prokurorai kaltina ankstesnės vyriausybės pareigūnus nufilmavus dešimtis įrašų, kuriuose "visuomenei gerai žinomi" vyrai santykiauja su kitais vyrais. Kaip teigiama, šie įrašai buvo naudojami šantažui.

Prokurorai nurodė, kad šią schemą sukūrė buvęs Karo policijos departamento prie Gynybos ministerijos vadovas Megisas Kardava.

Manoma, kad M.Kardava, laikomas artimu buvusio gynybos ministro ir M.Saakašvilio aplinkos žmogaus Bačo Achalajos sąjungininku, pabėgo iš šalies po spalio 1-ąją įvykusių rinkimų.

Vėliau tie vaizdo įrašai buvo naudojami, siekiant bauginti nufilmuotus asmenis ir priversti juos bendradarbiauti su specialiosiomis tarnybomis bei "reikšti savo palaikymą politiniam režimui", sakė prokurorai.

Prokurorai rado kelis tokius vaizdo įrašus, tačiau sako, kad jų yra iš viso bent 12. Keli žiniasklaidos kanalai dabar tuos įrašus paviešino.

Likus dviem dienoms iki vaizdo įrašų paviešinimų, M.Saakašvilis veikiausiai mėgino surengti prevencinį puolimą, kaltindamas B.Ivanišvilio vyriausybę naudojant "nešvarius metodus", spaudžiant vietos pareigūnus ir teisėjus. Prezidentas taip pat neigė, kad jo vyriausybė kada nors naudojo tokius metodus.

BNS
 
96
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienyje

Vaizdo kamera užfiksavo, kaip partrenktas traukinio čekų pensininkas liko gyvas

2014 balandžio mėn. 23 d. 18:50
Vaizdo kamera užfiksavo, kaip partrenktas traukinio čekų pensininkas liko gyvas
Antradienį apsaugos kameros nufilmavo, kaip vyresnio amžiaus čeką parmušė traukinys. 77 metų amžiaus ėjo per geležinkelį, nematydamas atvažiuojančio traukinio. Traukinys partrenkė vyriškį ant žemės, į orą išskrido jo batas. Pensininko nesužalojo. Jis atsistojo ir nuėjo.

Posūkis Euromaidano aktyvisto I. Lucenkos pagrobimo ir J. Verbickio nužudymo byloje (1)

2014 balandžio mėn. 23 d. 18:48
Nužudytas Euromaidano aktyvistas Jurijus Verbickis
Facebook nuotr.
Ukrainos visuomenės aktyvisto Igorio Lucenkos pagrobimo ir Euromaidano aktyvisto Jurijaus Verbickio nužudymo byloje sulaikyti trys asmenys.

Vaizdo medžiagoje - dingusių Pietų Korėjos kelto keleivių paieškos

2014 balandžio mėn. 23 d. 18:39
Vaizdo medžiagoje - dingusių Pietų Korėjos kelto keleivių paieškos
Vaizdo medžiagoje, kurią suteikė Pietų Korėjos laivyno pareigūnai, įamžintos po vandeniu vykstančios nuskendusio Pietų Korėjos kelto keleivių paieškos.Vaizdo įrašas darytas pirmadienį. Jame matoma, kaip naras išdaužia nuskendusio kelto langą ir ieško ten galinčių būti keleivių palaikų. Narų, kurie po vandeniu dirba apsirūpinę visa reikiama įranga, pastangas praeitą savaitę nuskendusio kelto liekanose apsunkina prastas matomumas.

Palestiniečių vienybės susitarimą aptemdė Izraelio karo lėktuvo ataka (3)

2014 balandžio mėn. 23 d. 18:32
Izraelio karo lėktuvui trečiadienį atakavus šiaurinę Gazos Ruožo dalį, buvo sužeisti šeši žmonės, vienas iš jų – itin sunkiai, pranešė teritoriją kontroliuojantis judėjimas „Hamas“.

JAV siunčia bandomąją karinę paramą Egiptui (9)

2014 balandžio mėn. 23 d. 18:10
Egipto kariuomenės laukia nauji modernūs koviniai sraigtasparniai.