Gruzijoje – skandalas dėl aukštų pareigūnų gėjų sekso scenų

 (96)
Gruzijos prokurorai antradienį apkaltino buvusius aukštus Gynybos ministerijos pareigūnus organizavus gėjų sekso scenų, kuriose esą dalyvavo kiti aukšti pareigūnai, slaptą filmavimą, ketinant panaudoti šiuos įrašus šantažui.
Gruzijoje – skandalas dėl aukštų pareigūnų gėjų sekso scenų
© Shutterstock nuotr.

Trys neįvardyti Gynybos ministerijos pareigūnai buvo suimti, o vėliau paleisti už užstatą, atliekant naujausią tyrimą dėl įtariamų nusikaltimų buvusioje prezidento Michailo Saakašvilio vyriausybėje.

Prokurorai pradėjo daug tyrimų dėl M.Saakašvilio šalininkų veiksmų, kai jo vyriausybė buvo nuversta po spalį vykusių parlamento rinkimų, kuriuos laimėjo dabartinis Gruzijos premjeras - milijardierius Bidzina Ivanišvilis.

Prokurorai kaltina ankstesnės vyriausybės pareigūnus nufilmavus dešimtis įrašų, kuriuose "visuomenei gerai žinomi" vyrai santykiauja su kitais vyrais. Kaip teigiama, šie įrašai buvo naudojami šantažui.

Prokurorai nurodė, kad šią schemą sukūrė buvęs Karo policijos departamento prie Gynybos ministerijos vadovas Megisas Kardava.

Manoma, kad M.Kardava, laikomas artimu buvusio gynybos ministro ir M.Saakašvilio aplinkos žmogaus Bačo Achalajos sąjungininku, pabėgo iš šalies po spalio 1-ąją įvykusių rinkimų.

Vėliau tie vaizdo įrašai buvo naudojami, siekiant bauginti nufilmuotus asmenis ir priversti juos bendradarbiauti su specialiosiomis tarnybomis bei "reikšti savo palaikymą politiniam režimui", sakė prokurorai.

Prokurorai rado kelis tokius vaizdo įrašus, tačiau sako, kad jų yra iš viso bent 12. Keli žiniasklaidos kanalai dabar tuos įrašus paviešino.

Likus dviem dienoms iki vaizdo įrašų paviešinimų, M.Saakašvilis veikiausiai mėgino surengti prevencinį puolimą, kaltindamas B.Ivanišvilio vyriausybę naudojant "nešvarius metodus", spaudžiant vietos pareigūnus ir teisėjus. Prezidentas taip pat neigė, kad jo vyriausybė kada nors naudojo tokius metodus.

BNS
Registruoti (0) Anonimiški (96)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Kremliaus kritikas: V. Putinui draugų nebereikia (282)

Adolfas Hitleris neabejotinai turėjo trūkumų. Nepaisant to, nejaugi taip klaidinga manyti, kad ir pats fiureris – kaip ir Josifas Stalinas, Maximilienas Robespierre ir Kambodžos diktatorius Polas Potas – į politiką atėjo turėdami vienokią ar kitokią idėją ar misiją, kaip pagerinti žmonių gyvenimą, pokalbį su Gariu Kasparovu savotiška provokacija pradeda Robertas Chalmersas, rašo europe.newsweek.com.

Ukrainoje įvyko mirtinas minos sprogimas (28)

Separatistinėje Rytų Ukrainoje per sausumos minos sprogimą žuvo penki ukrainiečių kariai, sekmadienį pranešė kariškių atstovas, tęsiantis susirėmimams, kurie vyksta nepaisant keturis mėnesius galiojančių paliaubų.

Juodkalnijoje per sprogimą ginklų gamykloje žuvo žmogus (5)

Vienas žmogus žuvo, o dar septyni buvo sužeisti per sprogimą, kuris sekmadienį nugriaudėjo šveicarams priklausančioje ginklų gamykloje Juodkalnijoje, pranešė policija.

Lenkijai – Rusijos kaltinimai dėl paminklų (94)

Rusijos užsienių reikalų ministerija (URM) apkaltino Lenkiją „pradėjus karą dėl paminklų” po to, kai Nova Soli mieste Lubusko vaivadijoje buvo nugriautas paminklas II-ojo pasaulinio karo didvyriams, „simbolizuojantis lenkų ir sovietų karių ginklo brolybę”. Rusijos URM tai pavadino „atvirai nedraugišku žingsniu”, informuoja TVN24.

Į UNESCO paveldo sąrašą įtraukti Šampanės ir Burgundijos vynuogynai (2)

Istoriniai vynuogynai, vyno rūsiai ir šampano ūkiai, kuriuose gaminami garsiausi pasaulio putojantys vynai, šeštadienį buvo įtraukti į Jungtinių Tautų (JT) švietimo, mokslo ir kultūros organizacijos (UNESCO) pasaulio paveldo sąrašą.