Gruzijoje – skandalas dėl aukštų pareigūnų gėjų sekso scenų

 (96)
Gruzijoje – skandalas dėl aukštų pareigūnų gėjų sekso scenų
© Shutterstock nuotr.

Gruzijos prokurorai antradienį apkaltino buvusius aukštus Gynybos ministerijos pareigūnus organizavus gėjų sekso scenų, kuriose esą dalyvavo kiti aukšti pareigūnai, slaptą filmavimą, ketinant panaudoti šiuos įrašus šantažui.

Trys neįvardyti Gynybos ministerijos pareigūnai buvo suimti, o vėliau paleisti už užstatą, atliekant naujausią tyrimą dėl įtariamų nusikaltimų buvusioje prezidento Michailo Saakašvilio vyriausybėje.

Prokurorai pradėjo daug tyrimų dėl M.Saakašvilio šalininkų veiksmų, kai jo vyriausybė buvo nuversta po spalį vykusių parlamento rinkimų, kuriuos laimėjo dabartinis Gruzijos premjeras - milijardierius Bidzina Ivanišvilis.

Prokurorai kaltina ankstesnės vyriausybės pareigūnus nufilmavus dešimtis įrašų, kuriuose "visuomenei gerai žinomi" vyrai santykiauja su kitais vyrais. Kaip teigiama, šie įrašai buvo naudojami šantažui.

Prokurorai nurodė, kad šią schemą sukūrė buvęs Karo policijos departamento prie Gynybos ministerijos vadovas Megisas Kardava.

Manoma, kad M.Kardava, laikomas artimu buvusio gynybos ministro ir M.Saakašvilio aplinkos žmogaus Bačo Achalajos sąjungininku, pabėgo iš šalies po spalio 1-ąją įvykusių rinkimų.

Vėliau tie vaizdo įrašai buvo naudojami, siekiant bauginti nufilmuotus asmenis ir priversti juos bendradarbiauti su specialiosiomis tarnybomis bei "reikšti savo palaikymą politiniam režimui", sakė prokurorai.

Prokurorai rado kelis tokius vaizdo įrašus, tačiau sako, kad jų yra iš viso bent 12. Keli žiniasklaidos kanalai dabar tuos įrašus paviešino.

Likus dviem dienoms iki vaizdo įrašų paviešinimų, M.Saakašvilis veikiausiai mėgino surengti prevencinį puolimą, kaltindamas B.Ivanišvilio vyriausybę naudojant "nešvarius metodus", spaudžiant vietos pareigūnus ir teisėjus. Prezidentas taip pat neigė, kad jo vyriausybė kada nors naudojo tokius metodus.

BNS
 
96
Registruoti (0) Anonimiški (96)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Tariasi dėl J. Kerry vizito į Rusiją (7)

2015 sausio mėn. 30 d. 12:30
Maskva ir Vašingtonas tariasi dėl galimo JAV valstybės sekretoriaus Johno Kerry vizito į Rusiją, per kurį būtų aptartas konfliktas Ukrainoje, pranešė diplomatiniai šaltiniai.

Nelaimė Estijoje: kasykloje žuvo du darbininkai

2015 sausio mėn. 30 d. 12:27
Estijoje du darbininkai ketvirtadienį žuvo per nelaimingą atsitikimą bitumingųjų skalūnų kasykloje.

Italijos parlamentui pirmuoju balsavimu nepavyko išrinkti prezidento

2015 sausio mėn. 30 d. 12:22
Italijos įstatymų leidėjai ketvirtadienį pirmuoju balsavimu neišrinko šalies prezidento ir prognozuojama, kad taip pat baigsis ir du penktadienį numatyti balsavimai.

A. Zacharčenka: pasiduokite ir gyvensite papildyta 12.45 (324)

2015 sausio mėn. 30 d. 11:43
Vadinamosios „Donecko liaudies respublikos“ („DLR“) lyderis Aleksandras Zacharčenka paragino Ukrainos karius „sudėti ginklus ir išeiti“.

Piktinasi Rusijos elgesiu: tai baugina iškvietė ambasadorių pasiaiškinti (33)

2015 sausio mėn. 30 d. 11:29
Londonas ketvirtadienį iškvietė Rusijos ambasadorių, prašydama pasiaiškinti, kodėl du ilgojo nuotolio bombonešiai Tu-95 trečiadienį praskrido virš Lamanšo sąsiaurio, priversdami Didžiąją Britaniją pakelti į orą savo naikintuvus ir pakeisti civilių lainerių skrydžių maršrutus.