Gruzijoje – skandalas dėl aukštų pareigūnų gėjų sekso scenų

 (96)
Gruzijos prokurorai antradienį apkaltino buvusius aukštus Gynybos ministerijos pareigūnus organizavus gėjų sekso scenų, kuriose esą dalyvavo kiti aukšti pareigūnai, slaptą filmavimą, ketinant panaudoti šiuos įrašus šantažui.
Gruzijoje – skandalas dėl aukštų pareigūnų gėjų sekso scenų
© Shutterstock nuotr.

Trys neįvardyti Gynybos ministerijos pareigūnai buvo suimti, o vėliau paleisti už užstatą, atliekant naujausią tyrimą dėl įtariamų nusikaltimų buvusioje prezidento Michailo Saakašvilio vyriausybėje.

Prokurorai pradėjo daug tyrimų dėl M.Saakašvilio šalininkų veiksmų, kai jo vyriausybė buvo nuversta po spalį vykusių parlamento rinkimų, kuriuos laimėjo dabartinis Gruzijos premjeras - milijardierius Bidzina Ivanišvilis.

Prokurorai kaltina ankstesnės vyriausybės pareigūnus nufilmavus dešimtis įrašų, kuriuose "visuomenei gerai žinomi" vyrai santykiauja su kitais vyrais. Kaip teigiama, šie įrašai buvo naudojami šantažui.

Prokurorai nurodė, kad šią schemą sukūrė buvęs Karo policijos departamento prie Gynybos ministerijos vadovas Megisas Kardava.

Manoma, kad M.Kardava, laikomas artimu buvusio gynybos ministro ir M.Saakašvilio aplinkos žmogaus Bačo Achalajos sąjungininku, pabėgo iš šalies po spalio 1-ąją įvykusių rinkimų.

Vėliau tie vaizdo įrašai buvo naudojami, siekiant bauginti nufilmuotus asmenis ir priversti juos bendradarbiauti su specialiosiomis tarnybomis bei "reikšti savo palaikymą politiniam režimui", sakė prokurorai.

Prokurorai rado kelis tokius vaizdo įrašus, tačiau sako, kad jų yra iš viso bent 12. Keli žiniasklaidos kanalai dabar tuos įrašus paviešino.

Likus dviem dienoms iki vaizdo įrašų paviešinimų, M.Saakašvilis veikiausiai mėgino surengti prevencinį puolimą, kaltindamas B.Ivanišvilio vyriausybę naudojant "nešvarius metodus", spaudžiant vietos pareigūnus ir teisėjus. Prezidentas taip pat neigė, kad jo vyriausybė kada nors naudojo tokius metodus.

BNS
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

„BloombergView“: V. Putinas neįvertino Turkijos prezidento (155)

Iki galo neaišku, kaip ir kodėl prie Sirijos ir Turkijos sienos buvo numuštas Rusijos karinis orlaivis, tačiau vienas dalykas jau aiškus: Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas deramai neįvertino savo kolegos iš Turkijos ir buvusio bičiulio Recepo Tayyipo Erdogano, skelbia bloombergview.com.

JAV generolas pripažino: Kundūzo ligoninės bombardavimas Afganistane buvo „žmogiška klaida“ (29)

Mirtino tarptautinės labdaringos medicinos organizacijos „Gydytojai be sienų“ (Medecins Sans Frontieres, MSF) ligoninės bombardavimo „priežastis buvo žmogiška klaida“, – sakė JAV ginkluotųjų pajėgų Afganistane vadas, pažadėjęs imtis drausminių veiksmų, kai darė pranešimą JAV tyrėjams apie šią katastrofišką ataką.

Popiežius: pasaulis susiduria su „sunkia aplinkosaugos krize“, skurdu, terorizmu (6)

Į Keniją trečiadienį atvykęs popiežius Pranciškus pareiškė, kad pasaulis susiduria su „sunkia aplinkosaugos krize“, likus kelioms dienoms iki Jungtinių Tautų viršūnių susitikimo klimato kaitos klausimais.

Prancūzija prieš IS pozicijas surengė per 300 antskrydžių (4)

Prancūzija nuo oro antskrydžių prieš „Islamo valstybės“ (IS) pozicijas pradžios 2014 metų rudenį surengė daugiau kaip 300 oro smūgių. Tai trečiadienį Nacionalinėje Asamblėjoje pareiškė ministras pirmininkas Manuelis Valsas.

Rusija baudžia Turkiją: šalia sienos su Sirija bombarduoti sunkvežimiai (875)

Pranešama, kad šalia Turkijos ir Sirijos sienos dega sunkvežimiai, kurie, kaip įtariama, užsiliepsnojo po to, kai buvo atakuoti iš oro. Skelbiama, kad sunkvežimiai buvo subombarduoti Rusijos. Pranešama, kad atakos metu pataikyta į komercinių sunkvežimių garažą, incidento metu žuvo trys žmonės.