Gruzijoje – skandalas dėl aukštų pareigūnų gėjų sekso scenų

 (96)
Gruzijoje – skandalas dėl aukštų pareigūnų gėjų sekso scenų
© Shutterstock nuotr.

Gruzijos prokurorai antradienį apkaltino buvusius aukštus Gynybos ministerijos pareigūnus organizavus gėjų sekso scenų, kuriose esą dalyvavo kiti aukšti pareigūnai, slaptą filmavimą, ketinant panaudoti šiuos įrašus šantažui.

Trys neįvardyti Gynybos ministerijos pareigūnai buvo suimti, o vėliau paleisti už užstatą, atliekant naujausią tyrimą dėl įtariamų nusikaltimų buvusioje prezidento Michailo Saakašvilio vyriausybėje.

Prokurorai pradėjo daug tyrimų dėl M.Saakašvilio šalininkų veiksmų, kai jo vyriausybė buvo nuversta po spalį vykusių parlamento rinkimų, kuriuos laimėjo dabartinis Gruzijos premjeras - milijardierius Bidzina Ivanišvilis.

Prokurorai kaltina ankstesnės vyriausybės pareigūnus nufilmavus dešimtis įrašų, kuriuose "visuomenei gerai žinomi" vyrai santykiauja su kitais vyrais. Kaip teigiama, šie įrašai buvo naudojami šantažui.

Prokurorai nurodė, kad šią schemą sukūrė buvęs Karo policijos departamento prie Gynybos ministerijos vadovas Megisas Kardava.

Manoma, kad M.Kardava, laikomas artimu buvusio gynybos ministro ir M.Saakašvilio aplinkos žmogaus Bačo Achalajos sąjungininku, pabėgo iš šalies po spalio 1-ąją įvykusių rinkimų.

Vėliau tie vaizdo įrašai buvo naudojami, siekiant bauginti nufilmuotus asmenis ir priversti juos bendradarbiauti su specialiosiomis tarnybomis bei "reikšti savo palaikymą politiniam režimui", sakė prokurorai.

Prokurorai rado kelis tokius vaizdo įrašus, tačiau sako, kad jų yra iš viso bent 12. Keli žiniasklaidos kanalai dabar tuos įrašus paviešino.

Likus dviem dienoms iki vaizdo įrašų paviešinimų, M.Saakašvilis veikiausiai mėgino surengti prevencinį puolimą, kaltindamas B.Ivanišvilio vyriausybę naudojant "nešvarius metodus", spaudžiant vietos pareigūnus ir teisėjus. Prezidentas taip pat neigė, kad jo vyriausybė kada nors naudojo tokius metodus.

BNS
 
96
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinakte su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Socialinių tinklų akistata su Kremliumi (31)

2014 gruodžio mėn. 23 d. 00:03
Populiarūs socialiniai tinklai „Facebook“ ir „Twitter“ išdrįso pasipriešinti Rusijos informacinių technologijų ir masinių komunikacijų srities priežiūros tarnybai.

Italijoje išardyta neofašistų grupė, planavusi išpuolius (2)

2014 gruodžio mėn. 22 d. 23:32
Italijoje pirmadienį policija suėmė 14 asmenų, kurie įtariami esą neofašistinio judėjimo nariai; šis judėjimas planavo išpuolius prieš politikus, prokurorus ir policiją.

Kremlius pakvietė B. Obamą į iškilmes (37)

2014 gruodžio mėn. 22 d. 21:41
Vladimiras Putinas, Barackas Obama
AP/Scanpix
JAV prezidentas Barackas Obama pakviestas į Maskvą dalyvauti iškilmėse, skirtose pergalės Antrajame pasauliniame kare 70-osioms metinėms.

Mirė dainininkas J. Cockeris (158)

2014 gruodžio mėn. 22 d. 20:24
Mirė legendinis dainininkas Joe Cockeris, praneša BBC.

Škotijoje šventinis apsipirkimas baigėsi tragiškai (13)

2014 gruodžio mėn. 22 d. 19:59
Glazge krovininis automobilis įvažiavo į kalėdinių pirkinių ieškančių pėsčiųjų minią
AP/Scanpix
Škotijos Glazgo centre pirmadienį krovininiam automobiliui įvažiavus į kalėdinių pirkinių ieškančių pėsčiųjų minią, žuvo ir buvo sužeista keletas žmonių, pranešė policija.