Gruzijoje – skandalas dėl aukštų pareigūnų gėjų sekso scenų

 (96)
Gruzijos prokurorai antradienį apkaltino buvusius aukštus Gynybos ministerijos pareigūnus organizavus gėjų sekso scenų, kuriose esą dalyvavo kiti aukšti pareigūnai, slaptą filmavimą, ketinant panaudoti šiuos įrašus šantažui.
Gruzijoje – skandalas dėl aukštų pareigūnų gėjų sekso scenų
© Shutterstock nuotr.

Trys neįvardyti Gynybos ministerijos pareigūnai buvo suimti, o vėliau paleisti už užstatą, atliekant naujausią tyrimą dėl įtariamų nusikaltimų buvusioje prezidento Michailo Saakašvilio vyriausybėje.

Prokurorai pradėjo daug tyrimų dėl M.Saakašvilio šalininkų veiksmų, kai jo vyriausybė buvo nuversta po spalį vykusių parlamento rinkimų, kuriuos laimėjo dabartinis Gruzijos premjeras - milijardierius Bidzina Ivanišvilis.

Prokurorai kaltina ankstesnės vyriausybės pareigūnus nufilmavus dešimtis įrašų, kuriuose "visuomenei gerai žinomi" vyrai santykiauja su kitais vyrais. Kaip teigiama, šie įrašai buvo naudojami šantažui.

Prokurorai nurodė, kad šią schemą sukūrė buvęs Karo policijos departamento prie Gynybos ministerijos vadovas Megisas Kardava.

Manoma, kad M.Kardava, laikomas artimu buvusio gynybos ministro ir M.Saakašvilio aplinkos žmogaus Bačo Achalajos sąjungininku, pabėgo iš šalies po spalio 1-ąją įvykusių rinkimų.

Vėliau tie vaizdo įrašai buvo naudojami, siekiant bauginti nufilmuotus asmenis ir priversti juos bendradarbiauti su specialiosiomis tarnybomis bei "reikšti savo palaikymą politiniam režimui", sakė prokurorai.

Prokurorai rado kelis tokius vaizdo įrašus, tačiau sako, kad jų yra iš viso bent 12. Keli žiniasklaidos kanalai dabar tuos įrašus paviešino.

Likus dviem dienoms iki vaizdo įrašų paviešinimų, M.Saakašvilis veikiausiai mėgino surengti prevencinį puolimą, kaltindamas B.Ivanišvilio vyriausybę naudojant "nešvarius metodus", spaudžiant vietos pareigūnus ir teisėjus. Prezidentas taip pat neigė, kad jo vyriausybė kada nors naudojo tokius metodus.

BNS
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Pavojaus signalai iš Ukrainos: Rusija gali ryžtis plataus masto karui (122)

Nuo devynių aukštų pastato stogo Avdijivkoje Sergejus Veremejenka ir jo vyrai gali matyti vos už kelių kilometrų esantį separatistų užimtą Donecką. Avdijivka pastaruosius dvejus metus yra fronto linija tarp Rusijos remiamų separatistų ir Ukrainos pajėgų, o neseniai miesto pakraštyje esančioje pramoninėje zonoje suintensyvėjo kovos. Nors pastaruosius dvejus metus čia kasdien žūsta žmonės, naujienos apie karą Rytų Ukrainoje retai pasirodo antraštėse.

Jaunimo dienos proga Šiaurės Korėjoje surengtas deglų šou (1)

Kaip tvirtina Šiaurės Korėjos valstybinė naujienų agentūra KCNA, šie kadrai buvo užfiksuoti rugpjūčio 28 dieną Pchenjane. Tūkstančiai žmonių dalyvavo eitynėse su deglais, surengtose Devintojo jaunimo kongreso uždarymo proga. Organizacija kiek primena sovietinį komjaunimą, į ją įstoja jaunimas nuo 14 iki 30-ies metų. Šiaurės Korėjos vadovybės duomenimis, šiuo metu organizacijoje yra 5 milijonai narių.

Nušalinta Brazilijos prezidentė kreipsis į jos apkaltos bylą nagrinėjantį Senatą

Brazilijos prezidentė Dilma Rousseff, kurios įgaliojimai sustabdyti, pirmadienį atvyko į Senatą gintis nuo kaltinimų, dėl kurių jai buvo iškelta apkaltos byla.

Kinijoje per nesėkmingą akrobatinį skrydį žuvo lėktuvo pilotas

Šeštadienį Kinijos žiniasklaida pranešė apie šalies šiaurės vakaruose į žemę atsitrenkusį ir sudužusį akrobatinį skrydį atliekantį lėktuvą. Per nelaimingą atsitikimą žuvo lėktuvo pilotas. Nufilmuotame vaizdo įraše užfiksuota, kaip nekontroliuojamas lėktuvas trenkiasi į žemę. Žiūrovai per incidentą nenukentėjo.

Recesiją išgyvenančioje Venesueloje pereinama prie kartoninių karstų (1)

Venesueloje gali būti tikras tik dėl dviejų dalykų – mirties ir mokesčių. Taigi, šalies gyventojai sumanė, kaip sumažinti bent su vienu neišvengiamu įvykiu susijusią išlaidų naštą.