Gruzijoje – skandalas dėl aukštų pareigūnų gėjų sekso scenų

 (96)
Gruzijos prokurorai antradienį apkaltino buvusius aukštus Gynybos ministerijos pareigūnus organizavus gėjų sekso scenų, kuriose esą dalyvavo kiti aukšti pareigūnai, slaptą filmavimą, ketinant panaudoti šiuos įrašus šantažui.
Gruzijoje – skandalas dėl aukštų pareigūnų gėjų sekso scenų
© Shutterstock nuotr.

Trys neįvardyti Gynybos ministerijos pareigūnai buvo suimti, o vėliau paleisti už užstatą, atliekant naujausią tyrimą dėl įtariamų nusikaltimų buvusioje prezidento Michailo Saakašvilio vyriausybėje.

Prokurorai pradėjo daug tyrimų dėl M.Saakašvilio šalininkų veiksmų, kai jo vyriausybė buvo nuversta po spalį vykusių parlamento rinkimų, kuriuos laimėjo dabartinis Gruzijos premjeras - milijardierius Bidzina Ivanišvilis.

Prokurorai kaltina ankstesnės vyriausybės pareigūnus nufilmavus dešimtis įrašų, kuriuose "visuomenei gerai žinomi" vyrai santykiauja su kitais vyrais. Kaip teigiama, šie įrašai buvo naudojami šantažui.

Prokurorai nurodė, kad šią schemą sukūrė buvęs Karo policijos departamento prie Gynybos ministerijos vadovas Megisas Kardava.

Manoma, kad M.Kardava, laikomas artimu buvusio gynybos ministro ir M.Saakašvilio aplinkos žmogaus Bačo Achalajos sąjungininku, pabėgo iš šalies po spalio 1-ąją įvykusių rinkimų.

Vėliau tie vaizdo įrašai buvo naudojami, siekiant bauginti nufilmuotus asmenis ir priversti juos bendradarbiauti su specialiosiomis tarnybomis bei "reikšti savo palaikymą politiniam režimui", sakė prokurorai.

Prokurorai rado kelis tokius vaizdo įrašus, tačiau sako, kad jų yra iš viso bent 12. Keli žiniasklaidos kanalai dabar tuos įrašus paviešino.

Likus dviem dienoms iki vaizdo įrašų paviešinimų, M.Saakašvilis veikiausiai mėgino surengti prevencinį puolimą, kaltindamas B.Ivanišvilio vyriausybę naudojant "nešvarius metodus", spaudžiant vietos pareigūnus ir teisėjus. Prezidentas taip pat neigė, kad jo vyriausybė kada nors naudojo tokius metodus.

BNS
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Per Rusijos remiamą Alepo puolimą žuvo apie pusė tūkstančio žmonių (1)

Rusijos remiamas valdantysis Sirijos režimas šalies šiaurėje atakuodamas sukilėlius pražudė daugiau kaip 500 žmonių, pranešta trečiadienį, kai Turkija vis labiau spaudžiama atverti savo sieną nuo smurto bėgantiems sirams.

Paviešintas išpuolio prieš M. Kasjanovą vaizdo įrašas (2)

Rusijos opozicijos veikėjas Michailas Kasjanovas antradienį tapo neįprasto išpuolio taikiniu – į jį buvo mestas tortas.

NATO: siunčiame aiškų signalą (4)

NATO vadovas Jensas Stoltenbergas trečiadienį pareiškė, kad intensyvinamas Aljanso dalyvavimas karinio bloko rytinėse šalyse, nerimaujančio dėl vis labiau kategoriškos Rusijos politikos, siunčia „aiškų signalą“ bet kokiam potencialiam agresoriui.

Įžūli Maskvos klastotė: migrantų gyvenamąją vietą tvarkiusiai moteriai nutiko kai kas siaubingo (218)

Jeigu tikėtume Viktoria Schmidt, Vokietijoje gyvenanti moteris baiminasi migrantų ir ruošiasi blogiausiam, praneša rferl.org.

Japonija griežtina sankcijas Šiaurės Korėjai (1)

Japonija trečiadienį paskelbė naujas sankcijas Šiaurės Korėjai dėl praėjusį savaitgalį įvykdyto naujausio didelio nuotolio raketos paleidimo – Tokijas uždraudė įleisti į Japonijos uostus bet kokius laivus iš tos šalies, taip pat perspėjo nebeįsileisiantis Šiaurės Korėjos piliečių.