Gruzijoje – skandalas dėl aukštų pareigūnų gėjų sekso scenų

 (96)
Gruzijos prokurorai antradienį apkaltino buvusius aukštus Gynybos ministerijos pareigūnus organizavus gėjų sekso scenų, kuriose esą dalyvavo kiti aukšti pareigūnai, slaptą filmavimą, ketinant panaudoti šiuos įrašus šantažui.
Gruzijoje – skandalas dėl aukštų pareigūnų gėjų sekso scenų
© Shutterstock nuotr.

Trys neįvardyti Gynybos ministerijos pareigūnai buvo suimti, o vėliau paleisti už užstatą, atliekant naujausią tyrimą dėl įtariamų nusikaltimų buvusioje prezidento Michailo Saakašvilio vyriausybėje.

Prokurorai pradėjo daug tyrimų dėl M.Saakašvilio šalininkų veiksmų, kai jo vyriausybė buvo nuversta po spalį vykusių parlamento rinkimų, kuriuos laimėjo dabartinis Gruzijos premjeras - milijardierius Bidzina Ivanišvilis.

Prokurorai kaltina ankstesnės vyriausybės pareigūnus nufilmavus dešimtis įrašų, kuriuose "visuomenei gerai žinomi" vyrai santykiauja su kitais vyrais. Kaip teigiama, šie įrašai buvo naudojami šantažui.

Prokurorai nurodė, kad šią schemą sukūrė buvęs Karo policijos departamento prie Gynybos ministerijos vadovas Megisas Kardava.

Manoma, kad M.Kardava, laikomas artimu buvusio gynybos ministro ir M.Saakašvilio aplinkos žmogaus Bačo Achalajos sąjungininku, pabėgo iš šalies po spalio 1-ąją įvykusių rinkimų.

Vėliau tie vaizdo įrašai buvo naudojami, siekiant bauginti nufilmuotus asmenis ir priversti juos bendradarbiauti su specialiosiomis tarnybomis bei "reikšti savo palaikymą politiniam režimui", sakė prokurorai.

Prokurorai rado kelis tokius vaizdo įrašus, tačiau sako, kad jų yra iš viso bent 12. Keli žiniasklaidos kanalai dabar tuos įrašus paviešino.

Likus dviem dienoms iki vaizdo įrašų paviešinimų, M.Saakašvilis veikiausiai mėgino surengti prevencinį puolimą, kaltindamas B.Ivanišvilio vyriausybę naudojant "nešvarius metodus", spaudžiant vietos pareigūnus ir teisėjus. Prezidentas taip pat neigė, kad jo vyriausybė kada nors naudojo tokius metodus.

BNS
Užsienio naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Sukilėlių kontroliuojamame Alepo miesto rajone iš oro smogta ligoninei (1)

Sirijos sukilėlių kontroliuojamame Alepo miesto rajone penktadienį iš oro smogta ligoninei, pranešė pareigūnai.

Norvegijoje sudužo sraigtasparnis skraidino mažiausiai 17 žmonių  (17)

Norvegijos vakarinėje pakrantėje šalia Bergeno miesto sudužo sraigtasparnis, pranešama, kad jūroje matyti žmonės.

Įvardijo vienintelį būdą pabėgti iš Š. Korėjos – vakariečiams tai nesuvokiama (16)

Pirmiausia 2006 metais pabėgo Kim Yong Shil. Tuomet spruko jos vyras, dvi suaugusios dukterys ir sūnus paauglys. Po dviejų metų atėjo eilė jos motinai, vėliau - broliui, o 2012 metais – dar kitam broliui.

JAV ir Rusija susitarė (6)

Rusija ir JAV, anot rusų naujienų agentūros RIA, susitarė dėl „ramybės režimo" keliose Sirijos teritorijose. Jis galios sostinės Damasko priemiesčiuose ir kai kuriose Latakijos dalyse, pranešė RIA, remdamasi diplomatiniais šaltiniais. Agentūra TASS skelbia, kad susitarimas galios ir Alepe.

S. Lavrovas išrėžė: Rusijos naikintuvai teisėtai tikrino netoli jos bazės plaukiantį JAV laivą (41)

Rusijos šturmo lėktuvai Su-24, anksčiau šį mėnesį skraidę itin arti vieno JAV eskadrinio minininko Baltijos jūroje, nepažeidė jokių įstatymų, pareiškė šalies užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas ketvirtadienį paskelbtame interviu.