Estijos, Latvijos ir Lietuvos vairuotojai

Estijos, Latvijos ir Lietuvos vairuotojai gali nebebijoti prarasti vairuotojo pažymėjimų kaimyninių Baltijos valstybių teritorijoje.
Ketvirtadienį Rygoje įvykusiose derybose Estijos, Latvijos ir Lietuvos vidaus reikalų ministrai nusprendė dar šiemet pasirašyti susitarimą, kuriuo remiantis automobilių vairuotojai kaimyninėse šalyse nepraras vairuotojo pažymėjimų už kelių eismo taisyklių pažeidimus, o tik sumokės baudą.

Pagal šiuo metu galiojančią tvarką, kelių policija, įvykus rimtai eismo nelaimei, atima pažymėjimą iš kaimyninių Baltijos valstybių vairuotojų, todėl vėliau šiems vėl tenka vykti pas kaimynus, stoti prieš kelių komisiją, kuri nustato bausmės dydį ir grąžina teises.

Įsigaliojus naujajai tvarkai, policininkai surašys kelių eismo taisyklių pažeidimo protokolą ir nusiųs jį kaimyninei Baltijos valstybei, o šios kelių policija ir spręs, kaip bausti pažeidėją.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Užsienyje

Paryžiuje pristatytas NATO karinėms operacijoms pritaikytas bepilotis sraigtasparnis (1)

Greta milžiniško karinio transportinio lėktuvo A400M kitas „Airbus“ orlaivis – bepilotis sraigtasparnis – atrodo kaip žaisliukas. Nepaisant nedidelių gabaritų, šis aparatas gali iš esmės pakeisti NATO vykdomų karinių jūrų operacijų pobūdį.

Hitlerio varpas kursto aistras: protu nesuvokiama, kad jis skamba per pamaldas (115)

Vokietijos Herxheim am Berg miesto senojoje bažnyčioje kabantis varpas kelia aršias diskusijas. Kam ir kodėl jis galėjo užkliūti? Maža to, miesto meras „Deutsche Welle“ portalui tvirtina, kad bent jau artimiausiu metu nesantaiką kurstantis varpas niekur nedings.

Rusija perspėja Norvegiją, kad dėl JAV karių dislokavimo pablogės santykiai (89)

Norvegijos santykiai su Rusija gali pablogėti, o įtampa NATO šiauriniame flange - išaugti dėl Norvegijos leidimo Jungtinėms Valstijoms dislokuoti jūrų pėstininkus savo teritorijoje, Rusijos ambasada Norvegijoje šeštadienį pranešė naujienų agentūrai „Reuters“.

Kataras teigia, kad šaliai iškelti reikalavimai yra nerealistiški

Kataro užsienio reikalų ministras atmetė arabų šalių įteiktą 13 reikalavimų sąrašą, kuriuos reiktų įgyvendinti tam, kad būtų atšauktos sankcijos. Pasak ministro, reikalavimai yra nepagrįsti ir neįgyvendinami, informuoja BBC.

Pietų Korėjos prezidentas pakvietė Pchenjano delegaciją į 2018-ųjų žiemos olimpines žaidynes

Pietų Korėjos prezidentas Moon Jae-inas šeštadienį pakvietė Šiaurės Korėją į kitąmet vyksiančias žiemos olimpines žaidynes ir sakė, kad sportas galėtų tapti priemone siekti taikos.