Estijos, Latvijos ir Lietuvos vairuotojai

Estijos, Latvijos ir Lietuvos vairuotojai gali nebebijoti prarasti vairuotojo pažymėjimų kaimyninių Baltijos valstybių teritorijoje.
Ketvirtadienį Rygoje įvykusiose derybose Estijos, Latvijos ir Lietuvos vidaus reikalų ministrai nusprendė dar šiemet pasirašyti susitarimą, kuriuo remiantis automobilių vairuotojai kaimyninėse šalyse nepraras vairuotojo pažymėjimų už kelių eismo taisyklių pažeidimus, o tik sumokės baudą.

Pagal šiuo metu galiojančią tvarką, kelių policija, įvykus rimtai eismo nelaimei, atima pažymėjimą iš kaimyninių Baltijos valstybių vairuotojų, todėl vėliau šiems vėl tenka vykti pas kaimynus, stoti prieš kelių komisiją, kuri nustato bausmės dydį ir grąžina teises.

Įsigaliojus naujajai tvarkai, policininkai surašys kelių eismo taisyklių pažeidimo protokolą ir nusiųs jį kaimyninei Baltijos valstybei, o šios kelių policija ir spręs, kaip bausti pažeidėją.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Mirė JAV kosmoso pionierius Johhnas Glennas (6)

Pirmasis orbita aplink Žemę apskriejęs amerikietis Johnas Glenas, taip pat tapęs vyriausiu į kosmosą pakilusiu žmogumi , mirė būdamas 95 metų, ketvirtadienį pranešė jo vardu pavadintas Ohajo valstijos koledžas.

Ramiajame vandenyne po žemės drebėjimo paskelbtas cunamio pavojus daugumai salų atšauktas atnaujinta 22:57

Ramiajame vandenyne ties Saliamono salomis penktadienį įvyko stiprus 7,7 balo žemės drebėjimas, dėl kurio paskelbta „plačiai plintančių pavojingų“ cunamio bangų grėsmė, sako pareigūnai.

Šių metų Žiniasklaidos priešu estai paskelbė buvusį šalies prezidentą T. H. Ilvesą (3)

Estijos laikraščių sąjunga (EALL) 2016 metų Žiniasklaidos priešu paskelbė buvusį šalies prezidentą Toomą Hendriką Ilvesą.

S. Lavrovas: Sirijos vyriausybės armija pristabdė kovos veiksmus Alepe (46)

Sirijos armija pristabdė kovos veiksmus rytinėje Alepo dalyje, kad būtų atlikta stambiausia gyventojų išvedimo iš miesto operacija, pareiškė Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas.

R. T. Erdoganas savo santaupas iškeitė į Turkijos liras (10)

Prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas visą savo kapitalą, laikytą užsienio valiuta, iškeitė į Turkijos liras, prieš tai paraginęs tautiečius pirkti vis labiau nuvertėjančią nacionalinę valiutą ir tokiu būdu apriboti nuostolius, sakė ketvirtadienį prezidento atstovas spaudai Ibrahimas Kalinas