Baltarusiams uždraudė gerti alų ir miške

 (34)
Nuo vasario mėn. pabaigos Baltarusijoje įsigaliojęs draudimas gerti alų viešose vietose bus taikomas ir neapgyvendintuose punktuose, cituodama Minsko Vidaus reikalų valdybą, praneša BELTA.
Baltarusiams uždraudė gerti alų ir miške
© Reuters/Scanpix

Vidaus reikalų valdybos atstovai patikslino, kad gamtinės zonos (pvz., miškai) gali būti laikomos viešosiomis vietomis, „jei grupė poilsiautojų vartoja alkoholinius gėrimus kitiems matant“.

Žmonės, kurie geria alų gamtoje, nebus traukiami atsakomybėn tuo atveju, jei, kaip teigia valdybos atstovai, „kompanija yra objektyviai pasišalinusi nuo kitų piliečių ir alkoholio gėrimas nėra atvirai demonstruojamas“.

Vidaus reikalų valdybos pareigūnai informavo, kad alaus, taip pat kaip ir stiprių alkoholinių gėrimų, negalima gerti šalikelėse, nes šalikelės taip pat yra viešoji vieta.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Kalifornijoje sudužus jūrų pėstininkų lėktuvui žuvo pilotas

JAV jūrų pėstininkų karo lėktuvas F/A-18C sudužo Kalifornijos dykumoje, pilotas žuvo, pranešė penktadienį kariškiai.

Sirijoje ant gimdymo namų numesta bomba (11)

Penktadienį Sirijoje gimdymo namams, įsikūrusiems sukilėlių kontroliuojamoje Idlibo provincijos teritorijoje, padaryta didelė žala, kai ant pastato numesta bomba, pranešė gimdymo namus remianti tarptautinė labdaros organizacija „Gelbėkit vaikus“, rašo „Reuters“.

Nuteistam iki gyvos galvos buvusiam Čado diktatoriui – dar vienas smūgis

Buvęs Čado diktatorius Hissene'as Habre, už karo nusikaltimus ir nusikaltimus žmoniškumui gegužės 30 dieną Senegale nuteistas kalėti iki gyvos galvos, dar turės sumokėti po 30 tūkst. eurų kiekvienai savo aukai, paskelbė penktadienį teismas.

Potvynis Nigeryje: žuvo žmonės, dešimtys tūkstančių turėjo palikti namus (2)

Per potvyni Nigeryje žuvo 11 žmonių, benamiais tapo apie 30 tūkstančių gyventojų, nes liūtys pylė didžiuliuose plotuose, net dykumose, pranešė penktadienį Jungtinės Tautos.

V. Putinas lankysis Slovėnijoje (11)

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas šį savaitgalį vyks vizito į Europos Sąjungos (ES) ir NATO narę Slovėniją, rodydamas norą gerinti santykius, tvyrant įtampai tarp Kremliaus ir dviejų Vakarų vadovaujamų blokų, praneša agentūra AP.