Baltarusiams uždraudė gerti alų ir miške

 (34)
Nuo vasario mėn. pabaigos Baltarusijoje įsigaliojęs draudimas gerti alų viešose vietose bus taikomas ir neapgyvendintuose punktuose, cituodama Minsko Vidaus reikalų valdybą, praneša BELTA.
Baltarusiams uždraudė gerti alų ir miške
© Reuters/Scanpix

Vidaus reikalų valdybos atstovai patikslino, kad gamtinės zonos (pvz., miškai) gali būti laikomos viešosiomis vietomis, „jei grupė poilsiautojų vartoja alkoholinius gėrimus kitiems matant“.

Žmonės, kurie geria alų gamtoje, nebus traukiami atsakomybėn tuo atveju, jei, kaip teigia valdybos atstovai, „kompanija yra objektyviai pasišalinusi nuo kitų piliečių ir alkoholio gėrimas nėra atvirai demonstruojamas“.

Vidaus reikalų valdybos pareigūnai informavo, kad alaus, taip pat kaip ir stiprių alkoholinių gėrimų, negalima gerti šalikelėse, nes šalikelės taip pat yra viešoji vieta.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

H. Clinton didina atotrūkį nuo D. Trumpo (14)

Demokratų kandidatė į JAV prezidento postą Hillary Clinton toliau didina atotrūkį nuo savo konkurento respublikono Donaldo Trumpo.

E. Lucasas: Putinizmo neįveiksime putinizuodami savo visuomenes (70)

Priešintis putinizmui užsienyje daug lengviau negu kovoti su juo namuose. Minint nepavykusios griežtosios linijos šalininkų pučo Maskvoje 25-ąsias metines, ši išvada yra svarbi pamoka iš Sovietų Sąjungos griuvėsių susikūrusioms (arba kaip Baltijos šalių atveju – atsikūrusioms) šalims ir jų sąjungininkėms.

Šiaurės Korėjos povandeninis laivas paleido balistinę raketą (7)

Šiaurės Korėja trečiadienį iš povandeninio laivo sėkmingai paleido balistinę raketą, o ši nukrito Japonijos oro erdvės gynybos zonoje, todėl dar labiau paaštrėjo įtampa, jau anksčiau pavojingai padidėjusi dėl šiuo metu vykstančių Pietų Korėjos ir JAV karinių pratybų.

JAV patvirtino: gavo prašymą išduoti F. Guleną (1)

Jungtinės Valstijos antradienį patvirtino, kad Turkija pateikė „oficialų“ prašymą išduoti Pensilvanijoje gyvenantį turkų dvasininką Fethullah Guleną, kurį Ankara kaltina dėl praėjusio mėnesio nesėkmingo bandymo įvykdyti perversmą, tačiau patikslino, kad prašymas nėra susietas su tuo žlugusiu puču.

Italiją sukrėtė stiprus žemės drebėjimas: aukų skaičius nuolat auga, ieškoma žmonių po griuvėsiais atnaujinta 10:11 (135)

Centrinėje Italijoje - sumaištis. Šalį sukrėtė stiprus, 6,2 balų žemės drebėjimas, kurio epicentras - visai netoli Romos. Skelbiama, kad mažiausiai 10 žmonių žuvo, taip pat daug jų įkalinti po griuvėsiais.