Vytautas Landsbergis prašo kelti bylą

 (10)
Seimo pirmininkas Vytautas Landsbergis kreipėsi į Generalinį prokurorą, prašydamas iškelti bylą dėl "dokumento bei parašo klastojimo ir šmeižimo".
Laišką generaliniam prokurorui Kaziui Pėdnyčiai V. Landsbergis nusiuntė penktadienį, grįžęs iš oficialaus vizito Kijeve, pranešė Seimo pirmininko atstovė spaudai.

Šią savaitę neseniai į laisvę išėjęs verslininkas Jonas Urka paskelbė, esą jis prieš penkerius metus per dabar jau mirusį akademiką Raimundą Rajecką paskolino V. Landsbergiui 100 tūkst. JAV dolerių.

J. Urką kaip V. Landsbergio skolos įrodymą pateikė 1995 metų gegužės 20-sios "paskolos sutartį", kurioje nėra tokioms sutartims būdingų rekvizitų - skolintojo ir skolininko adresų, asmens kodų.

Paskolos sutartyje net nenurodyta, už kokias palūkanas daugiau nei penkeriems metams verslininkas politikui skolina minėtą sumą, o V. Landsbergio gimimo metai įrašyti klaidingai.

Ketvirtadienį šeši Seimo nariai kreipėsi į Generalinį prokurorą, prašydami ištirti J. Urkos pateiktą paskolos raštelį bei oficialiai patvirtinti arba paneigti, jog tai yra klastotė.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Sprendimas dėl Pilaitės bažnyčios supriešino Vilniaus valdančiuosius (29)

Vilniaus savivaldybė trečiadienį nusprendė skirti 50 tūkst. eurų Pilaitės bažnyčios statyboms - sprendimas, kurį palaikė opozicija ir valdantieji konservatoriai, sukėlė likusių valdančiųjų pasipiktinimą.

R. Karbauskis jau svarsto scenarijų Nr. 3 (565)

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis sako suprantantis, kad Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai jau priėmė sprendimą į koaliciją su valstiečiais žaliaisiais neiti, tik ieško preteksto, kaip tai pasakyti.

NATO vadovas J. Stoltenbergas ramina Baltijos šalis (205)

NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas ketvirtadienį ramino Baltijos šalis sakydamas, jog Aljansui svarbiausia yra atgrasyti, o ne kopijuoti Rusijos veiksmus, vėl kylant įtampai tarp Vakarų ir Rusijos dėl jos karinio aktyvumo Baltijos jūros regione.

S. Skvernelis planuoja susitikimą su G. Landsbergiu (54)

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) rinkimų sąrašą vedęs Saulius Skvernelis planuoja susitikimą su Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininku Gabrieliumi Landsbergiu.

Bėga iš Lietuvos: iš Ruklos centro paspruko dvi pabėgėlių šeimos (211)

Pabėgėlių priėmimo centrą Rukloje paliko dvi šeimos, kurios bandė išvykti iš Lietuvos.