V.Šustauskas - jau ne griovėjas, o kūrėjas

 (8)
"Statyti yra dešimt kartų geriau negu griauti", - šeštadienį Kaune vykusioje medelių sodinimo šventėje pareiškė daugelio protesto akcijų ir mitingų organizatorius, Lietuvos laisvės sąjungos (LLS) lyderis ir Kauno meras Vytautas Šustauskas.
Šventės organizatoriai su svečiais Kalniečių parke pasodino 50 ąžuoliukų. Medelius sodino ir kaitros nepabūgę Kauno tarybos nariai, Kauno apskrities administracijos darbuotojai, verslininkai.

Pasakęs kalbą apie savo tolesnes veiklos perspektyvas, iki šiol kaime gyvenantis V.Šustauskas paėmė į rankas kastuvą ir maždaug pusšimčiui susirinkusių kauniečių pademonstravo, kad medelių sodinimas bei kiti žemės ūkio darbai jam - ne naujiena.

Kauno meras į renginį atvyko visureigiu "Mitsubishi Pajero", vilkėjo baltais drabužiais, avėjo tokios pat spalvos batais. Dirbdamas V.Šustauskas apsibėrė kelnes smėliu, laistydamas medelius apsitaškė purvu.

Kaune buvo kalbama, kad šeštadienį V.Šustauskas neteks savo barzdos. LLS lyderis buvo pažadėjęs LNK televizijos žaidimo "Tai bent šeimynėlė!" vedėjui Gediminui Juodeikai nusiskusti barzdą, jei taps Kauno meru. Tačiau naujajam Kauno vadovui pavyko išsaugoti savo barzdą - G.Juodeika nereikalavo jos nuskusti.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

G. Landsbergis: Mes paprastai tokias partijas... Žinote, kaip vadiname (152)

Seimo rinkimus laimėjusios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovams konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis linki išminties ir suvokti ant jų pečių krentančią atsakomybę.

A.Butkevičius neskuba skelbti apie pasitraukimą iš partijos pirmininko pareigų (3)

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininkas premjeras Algirdas Butkevičius žada pirmadienį paskelbti, kiek dar vadovaus partijai. Savo galimais įpėdiniais jis įvardija Vilniaus vicemerą Gintautą Palucką, Jonavos merą Mindaugą Sinkevičių.

Konservatoriai išlaikė pozicijas Vilniuje, bet žlugo Kaune (34)

Konservatoriai per šiuos Seimo rinkimus išlaikė pozicijas Vilniuje, užsitikrinę pergalę septyniose iš vienuolikos apygardų, tačiau triuškinamai pralaimėjo savo citadelėje Kaune, nugalėti „valstiečių“.

Rinkimus į Seimą didele persvara laimėjo „valstiečiai" (22)

Seimo rinkimus laimėjo Ramūno Karbauskio vadovaujama Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LŽVS), pirminiais duomenimis, iš viso parlamente užsitikrinusi 54 mandatus.

G. Landsbergis neatmeta galimybės dirbti opozicijoje atnaujinta (182)

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų pirmininkas Gabrielius Landsbergis neatmeta galimybės, kad pirmiausia Valstiečių ir žaliųjų sąjunga dėl koalicijos derėsis su socialdemokratais.