Vilniaus mikrochirurgams - profesinis iššūkis

 (1)
Vilniaus universitetinės Raudonojo kryžiaus ligoninės mikrochirurgai dvidešimtmečiui kauniečiui bando prisiūti nuo žasto nutrauktą ranką.
Po pirmos operacijos penktadienio naktį medikai nepraranda vilties, nors, jų nuomone, dar reiks nemažai operacijų.

Vaikinui ranką visiškai nutraukė linų karšimo staklės, dirbant uždarojoje akcinėje bendrovėje (UAB) "Linolitas". Tai įvyko apie 18 valandą, apie nelaimę mikrochirurgams pranešta po kelių minučių.

Operacijoje dalyvavęs plastinės rekonstrukcinės mikrochirurgijos gydytojas Dainius Balčiūnas BNS korespondentui sakė, kad pirmoji operacija buvo gana sėkminga, nes ji pradėta paėjus palyginti nedaug laiko nuo nelaimės.

"Per pirmąją operaciją tik prijungta rankos kraujotaka. Tai bus labai ilgas gydymas, dabar tik visa ko pradžia", sakė D. Balčiūnas.

Anot gydytojo, šeštadienį numatoma atlikti dar vieną operaciją, per kurią bus uždengiami trūkstami audiniai.

D. Balčiūnas negalėjo pasakyti, kiek dar reikės atlikti operacijų, tačiau sakė, jog vaikino ranka jau nebebus "ideali".

Ketvirtadienį vaikiną operavo 5 chirurgų brigada: profesorius Kęstutis Vitkus, gydytojai Valdas Mačionis, Remigijus Sipavičius, D. Balčiūnas bei docentas Mečislavas Vitkus.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Išankstinis balsavimas praėjo sklandžiai (1)

Išankstinis balsavimas Seimo rinkimų antrajame ture praėjo sklandžiai, skundų apie rimtus pažeidimus negauta, sako Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininko pavaduotoja Laura Matjošaitytė.

Nori negerti, bet nebegali: kada įvyksta lemtingas pokytis (147)

Dar tik pusė aštuntos, o prie kioskelio būriuojasi kompanija. „Baltus arklius reik baidyt“, – į labo ryto palinkėjimą atsako gyviausias.

Kur dingsta rinkimų atlyginimams skirti pinigai: pirmininkai apšvarino savo narius? (146)

Rinkimų apylinkių komisijų nariai neseniai gavo atlyginimą už rugsėjo mėnesį. Atlyginimai, žinoma, nedideli, tačiau kai kurių komisijų nariai skundžiasi, kad dėl to kaltas ne tik mažas finansavimas, tačiau ir nesąžiningi komisijų pirmininkai, kurie sau išsimoka daug didesnes algas.

Seimas svarstys siūlymą riboti kadencijas Teisėjų tarybos nariams (11)

Seimas svarstys kelių parlamentarų siūlymą riboti kadencijas Teisėjų tarybos nariams – tokioms pataisoms po pateikimo pritarta šią savaitę.

„Baltosios pirštinės“ׅ: per pastarąsias 2 dienas – apie 40 pranešimų apie rinkimų pažeidimus (30)

Vos apie 20 pranešimų apie galimus rinkimų pažeidimus buvo gauta antrąją išankstinio balsavimo antrajame Seimo rinkimų ture dieną. Lygiai tiek pat skundų buvo gauta ir trečiąją, kai balsavimas buvo vykdomas tik specialiuosiuose paštuose ir namuose, praneša „Baltosios pirštinės“