"Sodros" vadovu siūlomas bankininkas

 (4)
Valstybinio socialinio draudimo fondui ("Sodros") sutiko Lietuvos žemės ūkio banko (LŽŪB) darbuotojas Aidas Pikiotas.
A. Pikiotas dirba LŽŪB Turto vertinimo ir valdymo skyriaus viršininko pavaduotoju.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovas spaudai Vitas Ūsas nei patvirtino, nei paneigė spaudos informacijos. Premjero atstovas spaudai Audrius Bačiulis BNS negalėjo patvirtinti, kad A. Pikiotui pasiūlyta tapti "Sodros" vadovu.

Su pačiu A. Pikiotu BNS taip pat nepavyko pasikalbėti - BNS žurnalistui buvo patarta kreiptis į banko atstovę spaudai.

Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Irena Degutienė kandidatą į fondo direktoriaus postą antradienį numato pristatyti "Sodros" tarybai.

Pagal įstatymą naują "Sodros" vadovą skiria Vyriausybė socialinės apsaugos ir darbo ministrės teikimu, įvertinusi fondo tarybos rekomendaciją.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai: paskutinės spalio dienos pradžiugins (1)

Kiek sausesnių orų periodas baigsis jau penktadienį. Tuo metu šalį pasieks nauja kritulių banga, sustiprės vėjas. Laimei, tai truks neilgai. Savaitgalį oras bus ne tik sausesnis, bet ir saulėtesnis.

NATO pranešė apie pažangą ruošiantis dislokuoti batalionus Baltijos šalyse ir Lenkijoje (43)

NATO daro pažangą, formuodama batalionus, kuriuos ruošiamasi dislokuoti rytinių sąjungininkių, nerimaujančių dėl griežtėjančio Rusijos tono, teritorijose, trečiadienį pranešė Aljanso vadovas Jensas Stoltenbergas.

Sunkumai dėl darbo – ne visiems išeinantiems Seimo nariams: kai kam vartai į šiltą vietą jau atverti (83)

Seimo pirmininkės pavaduotojui ir kol kas dar Seimo nariui, bet neperrinktam Vydui Gedvilui, panašu, kad nereikės ilgai sukti galvos ieškantis naujo darbo. Vartai į gana šiltą ir užtikrintą darbo vietą jam yra plačiai atidaryti.

Lietuvoje kuriamame tarptautiniame batalione bus ir tankų, ir šarvuočių, sako J.Olekas (85)

Lietuvoje kuriamame tarptautiniame NATO batalione bus ir tankų, ir pėstininkų kovos mašinų, sako krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.

R. Karbauskis: į premjerus siūlysime S. Skvernelį (318)

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis sako, kad partija apsistojo ties vienu kandidatu į premjerus ir Vyriausybei vadovauti siūlys sąrašo rinkimuose lyderį Saulių Skvernelį, pranešė LRT televizijos naujienų taryba.