Šiauliuose nusileido Vokietijos karinių oro pajėgų naikintuvai

 (55)
Vokietijos karinių oro pajėgų naikintuvai F4 "Phantom"
Vokietijos karinių oro pajėgų naikintuvai F4 "Phantom"
© A.Tamošiūno nuotr.

Sausio 2 d. pavakarę Lietuvos karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje Šiauliuose nusileido pirmieji keturi Vokietijos karinių oro pajėgų naikintuvai F4 „Phantom“, kurie keturis mėnesius patruliuos Baltijos šalių oro erdvėje, praneša Krašto apsaugos ministerija.

Vokietijos karinės oro pajėgos nuo sausio 4 d. oficialiai pakeis nuo rugsėjo NATO oro policijos misijoje dalyvavusius kolegas iš Danijos.

Sausio 4 d. Lietuvos karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje Šiauliuose vyks NATO oro policijos misijoje Baltijos šalyse dalyvaujančių karinių vienetų pasikeitimo ceremonija. Keturis mėnesius Baltijos oro erdvę saugojusius Danijos karius pakeis vokiečiai, kurie patruliuos su šešiais vienviečiais naikintuvais F-4 „Phantom“. Ceremonijoje dalyvaus Lietuvos, Vokietijos, Danijos, Estijos, Latvijos kariuomenių, Šiaulių miesto ir rajono atstovai.

Tai jau bus penktas kartas, kai šioje misijoje dalyvaus Vokietijos karinių oro pajėgų kariai.

www.DELFI.lt
 
55
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvoje

Gedimino pilyje bus saugomi lietuvių palinkėjimai ateities kartoms

2014 rugpjūčio mėn. 23 d. 21:15
Katedros aikštėje Vilniuje šeštadienį rinkosi ir Baltijos kelio dalyviai, ir jauni žmonės. Jie rašė savo palinkėjimus ateities kartoms. Nuoširdūs žodžiai ir vaikų piešiniai bus įdėti į „Baltijos kelio knygą“.

Druskos rūšys: ką reikėtų žinoti kiekvienam (12)

2014 rugpjūčio mėn. 23 d. 20:17
Natrio chloridas arba tiesiog druska – pagardas, be kurio savo gyvenimo neįsivaizduoja dauguma žmonių. Be druskos didžioji dalis patiekalų praprastų skonį.

Baltijos kelias gyvas ir gruzinų širdyse (21)

2014 rugpjūčio mėn. 23 d. 19:25
Diena, kai du milijonai žmonių susikibo rankomis tam, kad pasipriešintų jų laisvę varžančiai Sovietų Sąjungai, svarbi ne tik trims Baltijos šalims – Lietuvai, Latvijai ir Estijai, bet ir kitoms tautoms. Solidarumą minint 25-ąsias Baltijos kelio metines parodė Gruzija.

Ypatingai dienai pasiuvo kilometro ilgio Lietuvos trispalvę D.Grybauskaitė: laisvė nėra duotybė, ją turime ginti (133)

2014 rugpjūčio mėn. 23 d. 18:10
Lietuvai, Latvijai ir Estijai šeštadienį minint Baltijos kelio 25-ąsias metines, ypatingą dieną paminėjo ir šalių vadovai, ir piliečiai.

A. Butkevičius – apie situaciją Ukrainoje: vyksta karas (73)

2014 rugpjūčio mėn. 23 d. 16:44
Lietuvos garbės konsulo nužudymas parodė, kad Ukrainoje vyksta karas ir separatistai nesirenka aukų, teigia premjeras Algirdas Butkevičius.