Šaunių sportininkų garbei - Olimpiečių gatvė

 (2)

Vilnius nuo šiol turės ir Olimpiečių gatvę, pranešė Eltai savivaldybės atstovė spaudai.

Įvertindama mūsų sportininkų pasiekimus Sidnėjuje ir ankstesnėse olimpinėse žaidynėse, Vilniaus miesto taryba priėmė sprendimą dalį Žvejų gatvės - nuo Rinktinės g. iki Žirmūnų tilto - pavadinti Olimpiečių gatve.

Penktadienį Vilniuje, prie dengto "Žalgirio" plaukimo baseino, rengiamos Olimpiečių gatvės vardynų iškilmės. Jose dalyvaus sostinės meras Rolandas Paksas, LTOK prezidentas Artūras Poviliūnas, Kūno kultūros ir sporto depatamento atstovai. Į iškilmes pakviesti visi Vilniaus olimpiečiai - šių metų ir ankstesnių pasaulio žaidynių dalyviai.

Spalio 16 dieną Vilniaus rotušėje ketinama atidaryti fotografijų parodą "Sidnėjus 2000".

ELTA
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvoje

V. Putinas apie Ukrainą: turiu vilties (28)

2014 spalio mėn. 2 d. 16:34
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ketvirtadienį išreiškė viltį, kad spalio 26 dieną vyksiantys Ukrainos parlamento rinkimai padės įvesti stabilumą šalyje, pridurdamas, kai Rusija yra tuo suinteresuota.

Tiesiogiai renkami seniūnai – per greitai? (10)

2014 spalio mėn. 2 d. 16:03
Tiesiogiai renkami seniūnai – per greitai?
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Signataras ir buvęs ambasadorius Šveicarijoje Vytautas Plečkaitis, komentuodamas galimą tiesioginį seniūnų rinkimą, „Žinių radijui“ sakė, kad kuo daugiau demokratijos krašte, kuo žmonės yra arčiau sprendimų priėmimų, tuo krašte yra daugiau tvarkos.

Skubiai operuotas vyskupas J. Kauneckas (17)

2014 spalio mėn. 2 d. 15:44
Jonas Kauneckas
G.Lukoševičiaus nuotr.
Sekmadienio naktį skubiai operuotas Panevėžio vyskupas emeritas Jonas Kauneckas jau namuose ir netgi planuoja sekmadienį vykti į atlaidus.

D. Grybauskaitė pasveikino policijos pareigūnus (14)

2014 spalio mėn. 2 d. 14:52
Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį susitiko su Lietuvos policijos vadovais ir pasveikino visus policijos pareigūnus ir darbuotojus profesinės šventės proga, praneša Prezidentūra.

Baltarusijos KGB vadas: manau, Lietuvai pakaks sveiko proto (179)

2014 spalio mėn. 2 d. 14:15
Dmitrijus Konoplianikas
Baltarusijos KGB pirmininkas Valerijus Vakulčikas pakomentavo informaciją apie Lietuvoje su dideliu kiekiu šovinių sulaikytą Baltarusijos Tardymo komiteto Minsko valdybos viršininką Dmitrijų Konoplianiką, rašo belprauda.org.