Šaunių sportininkų garbei - Olimpiečių gatvė

 (2)
Vilnius nuo šiol turės ir Olimpiečių gatvę, pranešė Eltai savivaldybės atstovė spaudai.

Įvertindama mūsų sportininkų pasiekimus Sidnėjuje ir ankstesnėse olimpinėse žaidynėse, Vilniaus miesto taryba priėmė sprendimą dalį Žvejų gatvės - nuo Rinktinės g. iki Žirmūnų tilto - pavadinti Olimpiečių gatve.

Penktadienį Vilniuje, prie dengto "Žalgirio" plaukimo baseino, rengiamos Olimpiečių gatvės vardynų iškilmės. Jose dalyvaus sostinės meras Rolandas Paksas, LTOK prezidentas Artūras Poviliūnas, Kūno kultūros ir sporto depatamento atstovai. Į iškilmes pakviesti visi Vilniaus olimpiečiai - šių metų ir ankstesnių pasaulio žaidynių dalyviai.

Spalio 16 dieną Vilniaus rotušėje ketinama atidaryti fotografijų parodą "Sidnėjus 2000".

ELTA
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvoje

VSD pakomentavo „Islamo valstybės“ grasinimus Lietuvai: žinota jau gerokai anksčiau papildyta L. Linkevičiaus komentaru (100)

Valstybės saugumo departamentas (VSD) teigia, kad internete paviešintas klipas su grasinimais Lietuvai yra islamistų siekis pagąsdinti, bet teroristinių išpuolių grėsmės lygio dėl to kelti neketinama.

KT pasiskė dėl pensijų daugiavaikėms motinoms (20)

Teisinis reguliavimas, kuriuo nustatyta, kad daugiavaikėms motinoms politinėms kalinėms ir tremtinėms, turinčioms teisę gauti kelias valstybines pensijas, mokama tik viena iš jų, neprieštarauja Konstitucijai, ketvirtadienį paskelbė Konstitucinis Teismas (KT).

Seimas įteisino pabėgėlių perkėlimą (33)

Seimas, priėmęs įstatymo "Dėl užsieniečių teisinės padėties" pataisas, patobulino prašymų suteikti prieglobstį nagrinėjimo mechanizmą, nustatė griežtesnių priemonių taikymą piktnaudžiavimo prieglobsčio procedūra atvejais.

Seime – solidarumo su V. Landsbergiu akcija (233)

Socialiniuose tinkluose gimusi solidarumo akcija su Laisvės premijos nominantu Vytautu Landsbergiu ketvirtadienį palaikymo sulaukė ir Seime.

Po tėvo savižudybės M. Majauskas ryžosi kalbėti: radau jį dar gyvą (292)

Tėvo netektį išgyvenantis Mykolas Majauskas telkia pajėgas savižudybių epidemijai stabdyti.