R. Karbauskis: trejus su puse metų dirbsime su socialdemokratais

 (141)
Valdančiosios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) lyderis Ramūnas Karbauskis teigia, kad partnerystė su socialdemokratais nežlugs, o koalicijos su konservatoriais nebus.
Ramūnas Karbauskis
© DELFI / Andrius Ufartas

„Aš tokios minties (dėl koalicijos su konservatoriais – BNS) neleidžiu sau dėl to, kad mes trejus su puse kitų metų dirbsime su socialdemokratais vienoje koalicijoje“, – sekmadienį LRT televizijos laidai „Savaitė“ sakė R.Karbauskis.

Jis tvirtino matąs, kad konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis stengiasi kalti pleištą tarp „valstiečių“ deleguoto premjero Sauliaus Skvernelio ir R.Karbauskio vadovaujamos LVŽS frakcijos Seime.

„Taip, Gabrielius Landsbergis labai daug stengiasi ir „Facebook'e“ savo pareiškimais daryti tą, sakyčiau, dirbtinę įtampą ir kurti situaciją, kada nebent jis tikisi, kad aš kaip nors reaguosiu į tuos jos pareiškimus. O aš niekaip nereaguosiu“, – sakė LVŽS pirmininkas.

Jis teigė žinojęs apie S.Skvernelio susitikimus su G.Landsbergiu, nors apie juos viešai ir nebuvo skelbta: „Aš žinojau apie tuos susitikimus, žinojau apie klausimus, kuriais šnekama. Mes iš tikrųjų bendraujame, nėra taip, kad jie slėpti nuo mūsų.“

Pastarasis susitikimas Vyriausybėje įvyko balandžio 4 dieną. G.Landsbergis ir premjero atstovas tikino, kad pagrindinė pokalbio tema buvo emigracija.

Pastaruoju metu viešumoje buvo paaštrėjusi įtampa tarp premjero S.Skvernelio ir „valstiečių“ frakcijos Seime. Premjeras sakė nebežinantis, ar įmanoma įgyvendinti planuojamas reformas, kai joms priešinasi net jį delegavusi „valstiečių“ frakcija, tuo metu R.Karbauskis teigė, kad Vyriausybės vadovas pernelyg pasiduoda emocijoms. Vieši nesutarimai pastebimi dėl Vyriausybės planuojamos aukštojo mokslo reformos, dėl konkrečių veiksmų mažinant migraciją.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Seimo viešbutyje „skendo“ V. Pranckiečio butas (5)

Parlamento vadovas Viktoras Pranckietis, šią savaitę viešintis Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV), prieš kelionę negalėjo pailsėti. Trūkus vamzdžiui buvo užlietas jo butas Seimo viešbutyje, todėl V. Pranckiečiui teko visą savaitę nakvoti važinėti į namus Kaune.

Ar gali ministrai skraidyti verslo klase? (15)

Visos ministerijos taiko ekonomiškumo principą ir užsakinėja ekonominės klasės skrydžius, nebent tai neįmanoma, teigia Vyriausybės kanceliarijos spaudos tarnyba. Tuo metu LRT.lt skaitytojai nustebo, kai aplinkos ministrą Kęstutį Navicką pamatė į komandiruotę keliaujant verslo klase. Pastarasis tikina, kad taip nutiko netikėtai.

Vyriausybės kanceliarija ieško, kas sukurtų vaizdo klipą apie Lietuvą (12)

Vyriausybės kanceliarija paskelbė viešąjį pirkimą, norėdama įsigyti vaizdo klipo, užsienio auditorijoms pristatančio Lietuvą kaip modernią ir kūrybingą šalį, kūrimo paslaugas, rašo dienraštis „Lietuvos žinios“.

Peržiūrės tūkstančius atvejų: dalis žmonių neteks išmokų (155)

Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis žada, kad dėl galimos korupcijos Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyboje (NDNT) bus peržiūrėti jos sprendimai.

Pasitikėjimas žiniasklaida Lietuvoje – vienas didžiausių ES (84)

Lietuvoje žiniasklaida pasitiki 46 proc. gyventojų, tai vienas aukščiausių rodiklių Europos Sąjungoje (ES), rodo Eurobarometro apklausa.