Privalomas draudimas tik 2001 metais

 (3)
Transporto priemonių savininkų ir valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo įstatymas greičiausiai įsigalios tik kitais metais.
Seime svarstant Transporto priemonių savininkų ir valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo įstatymo projektą buvo nutarta, jog būtina keisti kai kurias jo nuostatas.

Svarbiausi pakeitimai susiję su ūkininkų transporto draudimu.

Pagal dabartinį projektą transporto priemonių savininkams pakaks vienos draudimo sutarties bei įmokos net penkioms transporto priemonėms apdrausti.

Taip galima drausti ne tik automobilį, bet ir traktorių, kombainą ar kitą transporto priemonę. Tačiau vienu metu naudotis bus galima tik viena transporto priemone. Vidutinė numatoma metinė įmoka - 500 Lt.

Lietuvoje yra užregistruota apie 1,3 mln. automobilių, taigi šis įstatymas bus aktualus daugiau nei milijonui gyventojų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

R. Vanagaitė: jei būčiau 30, su vyrais elgčiausi kitaip (373)

Tik viena ar dvi santuokos iš dešimties yra iš tikro laimingos, sako viešųjų ryšių specialistė, populiarių knygų autorė Rūta Vanagaitė. Du kartus išsiskyrusi 61-erių moteris teigia šiandien suprantanti, kokias klaidas padarė santykiuose su vyrais ir ragina jaunas merginas jų nekartoti.

Prisiekė daugiau nei 1,3 tūkst. karių (45)

Penktadienį Lietuvos valstybei prisiekė daugiau nei 1,3 tūkst. šauktinių ir karių savanorių.

Prieš LRT galimai įvykdyta kibernetinė ataka (37)

Penktadienio popietę, po 16 valandos, dėl incidento LRT kompiuteriame tinkle nutrūko įprastinė LRT programa. Pasak LRT technikos centro vadovo Arno Zuikio, yra pagrindo manyti, kad tai buvo kibernetinė ataka, rašoma LRT išplatintame pranešime spaudai.

L. Linkevičius Rukloje gyvenatiems pabėgėliams: incidentas buvo išimtis (82)

Penktadienį Ruklos pabėgėlių priėmimo centre apsilankęs užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ragino imigrantus suprasti, kad šią savaitę miestelyje įvykęs sirės ir irakietės susidūrumas su vietiniais gyventojais yra išimtis, o ne taisyklė.

G. Landsbergio konservatorių pergalės receptas (924)

Nors apžvalgininkai šių metų rinkimų kampaniją vadina kaip niekad skurdžia, tačiau bent jau feisbuke linksmybių netrūko. Konservatoriai rinkėjus sugebėjo įtikinti modernumu ir atsinaujinimu, tuo metu socialdemokratai paskendo teisindamiesi.