Panevėžiečiai parinko vaizdo kamerų vietas

 (14)
Panevėžio miesto savivaldybė išsiaiškino, kur miesto gyventojai norėtų įrengti dvi vaizdo kameras, kurios bus nupirktos už pernai paskelbus akciją „2 procentai – sau, artimiesiems, miestui“ surinktas lėšas. Gyventojų sprendimu, vaizdo kameros bus pastatytos Smėlynės ir S.Kerbedžio, Ramygalos, Aukštaičių ir Nemuno gatvių sankryžose, pranešė Panevėžio savivaldybė.
Apsauga, vaizdo kamera
© DELFI

Panevėžio miesto interneto portale surengta apklausa vaizdo kamerų vietoms parinkti sulaukė 1163 panevėžiečių balsų. Iš jų 347 pasisakė už Ramygalos, Aukštaičių ir Nemuno gatvių sankryžą, 292 - Smėlynės ir S.Kerbedžio gatvių sankryžą, 289 - Nepriklausomybės aikštę, 146 - Marijonų gatvės parkelį, 86 - Žemaičių gatvės pradžią.

Už vaizdo kamerų vietas panevėžiečiai galėjo balsuoti ir Ryšių su visuomenės skyriaus telefonu. Sulaukta 4 panevėžiečių skambučių, iš jų trys siūlė vaizdo kameras įrengti Ramygalos, Aukštaičių ir Nemuno gatvių sankryžoje, vienas – Marijonų gatvės parkelyje.

Šios vaizdo kameros bus įrengtos už pernai Savivaldybės ir VPK surengtoje akcijoje „2 procentai – sau, artimiesiems, miestui“, per kurią gyventojai buvo kviečiami skirti dalį pajamų mokesčio vaizdo kameroms mieste įrengti, surinktus 22 tūkst. Lt.

Dar 9 vaizdo stebėjimo kameras, laimėjusi Panevėžio miesto savivaldybės skelbtą konkursą, iki birželio mėnesio įrengs UAB „Elsis biuro sistemos“. Tam iš miesto biudžeto per 5 metus bus skirta 355 tūkst. Lt, iš jų šiemet – 130 tūkst. Lt, ateinančius ketverius – po 56 tūkst. Lt.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (14)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvoje

Kaip išbristi iš priklausomybės: „koduotis“ bandė du kartus (83)

Dėl alkoholio viską praradęs, bet iš šios duobės išsikapstęs Alytaus rajono gyventojas Mindaugas jau treti metai gyvena blaiviai ir sėkmingai kuria naują gyvenimą.

Čekijos prezidentas prabilo apie Baltijos šalis: V. Putinas nėra savižudis (63)

Čekijos prezidentas Milošas Zemanas pareiškė, kad Rusijos įsiveržimas į Baltijos regioną būtų Maskvai savižudiškas, nes į kovą įsitrauktų NATO. Tuo tarpu Vokietijos užsienio reikalų ministras Frankas-Walteris Steinmeieris pakartojo, kad Vokietija rems Baltijos šalis.

Perspėja: su Rusija turime ruoštis ilgam konfliktui (573)

Vakarai su Rusija turi ruoštis ilgam konfliktui, kuris galbūt baigsis tik tuomet, kai Vladimiras Putinas paliks Kremlių. Deja, ši konfrontacija bus nulinės sumos žaidimas – tai reiškia, kad žaidime laimėtojas bus tik vienas. Tai Vakarams primesta formulė, bet Rusija kitokių formulių nepripažįsta.

Ligoninėse – girtų medikų bumas (97)

Ketverių metų sūnui stiprų limfmazgių uždegimą namie gydanti klaipėdietė apstulbo, kai Klaipėdos vaikų ligoninėje ją pasitiko vos ant kojų pastovinti ausų ir gerklės gydytoja.

A. Brazauskui – pripažinimas po mirties (89)

Vilniaus Rotušėje Lietuvos Respublikos Prezidentui Algirdui Mykolui Brazauskui antradienį suteiktas Vilniaus Garbės piliečio vardas po mirties.