Panevėžiečiai parinko vaizdo kamerų vietas

 (14)
Apsauga, vaizdo kamera
© DELFI

Panevėžio miesto savivaldybė išsiaiškino, kur miesto gyventojai norėtų įrengti dvi vaizdo kameras, kurios bus nupirktos už pernai paskelbus akciją „2 procentai – sau, artimiesiems, miestui“ surinktas lėšas. Gyventojų sprendimu, vaizdo kameros bus pastatytos Smėlynės ir S.Kerbedžio, Ramygalos, Aukštaičių ir Nemuno gatvių sankryžose, pranešė Panevėžio savivaldybė.

Panevėžio miesto interneto portale surengta apklausa vaizdo kamerų vietoms parinkti sulaukė 1163 panevėžiečių balsų. Iš jų 347 pasisakė už Ramygalos, Aukštaičių ir Nemuno gatvių sankryžą, 292 - Smėlynės ir S.Kerbedžio gatvių sankryžą, 289 - Nepriklausomybės aikštę, 146 - Marijonų gatvės parkelį, 86 - Žemaičių gatvės pradžią.

Už vaizdo kamerų vietas panevėžiečiai galėjo balsuoti ir Ryšių su visuomenės skyriaus telefonu. Sulaukta 4 panevėžiečių skambučių, iš jų trys siūlė vaizdo kameras įrengti Ramygalos, Aukštaičių ir Nemuno gatvių sankryžoje, vienas – Marijonų gatvės parkelyje.

Šios vaizdo kameros bus įrengtos už pernai Savivaldybės ir VPK surengtoje akcijoje „2 procentai – sau, artimiesiems, miestui“, per kurią gyventojai buvo kviečiami skirti dalį pajamų mokesčio vaizdo kameroms mieste įrengti, surinktus 22 tūkst. Lt.

Dar 9 vaizdo stebėjimo kameras, laimėjusi Panevėžio miesto savivaldybės skelbtą konkursą, iki birželio mėnesio įrengs UAB „Elsis biuro sistemos“. Tam iš miesto biudžeto per 5 metus bus skirta 355 tūkst. Lt, iš jų šiemet – 130 tūkst. Lt, ateinančius ketverius – po 56 tūkst. Lt.

www.DELFI.lt
 
14
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvoje

Lietuva, Lenkija ir Ukraina kuria bendrą karinę brigadą

2014 rugsėjo mėn. 19 d. 06:37
Lietuva, Lenkija ir Ukraina kuria bendrą karinę brigadą
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Lenkijos sostinėje Varšuvoje penktadienį bus pasirašytas tarpvyriausybinis susitarimas dėl trišalės Lietuvos, Lenkijos ir Ukrainos brigados LITPOLUKRBRIG steigimo.

Ar D. Grybauskaitė sugebės numoti ranka į reitingus (11)

2014 rugsėjo mėn. 19 d. 05:30
Gegužę perrinkta prezidentė Dalia Grybauskaitė antrosios savo kadencijos metu turi pasirodyti geriau nei per pirmuosius penkerius savo vadovavimo šaliai metus. Tokius lūkesčius deklaruoja daugiau nei pusė gyventojų.

Lietuviai išreiškė nuomonę apie institucijas: kas pasikeitė? (5)

2014 rugsėjo mėn. 18 d. 23:26
Lietuviai išreiškė nuomonę apie institucijas: kas pasikeitė?
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Rugpjūtį šalies piliečiai, kaip ir anksčiau, labiausiai pasitikėjo ugniagesiais gelbėtojais, o nepalankiausiai vertino Seimą.

D. Mažintas pats kreipėsi į VTEK (5)

2014 rugsėjo mėn. 18 d. 23:12
Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai (VTEK) apskųstas kultūros viceministras Darius Mažintas į ją ketvirtadienį kreipėsi ir pats, prašydamas įvertinti galimą jo viešųjų ir privačiųjų interesų konfliktą.

Rugpjūtis buvo karščiausias per 134 metus ir tai ne pabaiga (21)

2014 rugsėjo mėn. 18 d. 23:01
Pagal vidutinę oro temperatūrą virš mūsų planetos sausumos ir vandenynų praėjęs rugpjūtis buvo karščiausias iš visų Žemėje registruotų šio rodiklio duomenų, pranešė ketvirtadienį JAV nacionalinė vandenynų ir atmosferos tyrimų administracija NOAA.