Nuo gegužės pabrango persikelti į Kuršių neriją

Perkelti lengvąjį automobilį vasaros sezono metu iki rugsėjo 30 dienos kainuos 40 litų. Ne vasaros sezono metu už automobilio perkėlimą reikia mokėti 22 litus.

Automobilių perkėlimas, palyginti su praėjusia vasara, smarkiai pabrango - pernai tai kainavo 28 litus.

Nuo balandžio mėnesio automobilių vairuotojai keldamiesi į Kuršių neriją perka bilietus persikėlimui į abi puses.

Keleivių perkėlimas nuo gegužės 1 dienos pabrango 40 centų - dabar tai kainuoja 1 litą ir 40 centų.

Nuo gegužės 1 dienos bilietų kainos pasikeitė dėl padidėjusio kuro, elektros energijos kainų ir įvesto 5 procentų PVM.

Nemokamai į Kuršių neriją bus keliami vaikai iki 7 metų, keltų darbą kontroliuojantys pareigūnai, Vyriausybės ar jos įgaliotos institucijos nustatyta tvarka, taip pat Kuršių nerijos gyventojai.

Keltis su 80 procentų nuolaida gali keltis I grupės invalidai, pasipriešinimo okupacijoms dalyviai, kariai savanoriai, sulaukę 70 metų ir vyresni.

Už pusę kainos bus keliami II grupės invalidai, buvę politiniai kaliniai ir tremtiniai, pateikę specialų pažymėjimą, Lietuvos nepriklausomybės gynėjai, tapę invalidais dėl 1991 sausio 13-osios, žuvusiųjų Lietuvos nepriklausomybės gynėjų šeimos nariai, asmenys, sulaukę 70 metų ir vyresni, vaikai nuo 7 iki 10 metų.

Pagal naują transporto lengvatų įstatymą, lengvatų nebeturės pensininkai iki 70 metų, moksleiviai nuo 10 metų ir studentai.

Vasarą, esant dideliam keleivių bei transporto priemonių srautui, dirba visi penki bendrovės "Smiltynės perkėla" keltai: 70 tonų kėlimo galios "Kintai" ir "Nida", ir trys 120 tonų kėlimo galios "Žalgiris", "Nemunas" ir "Baltija". Per dieną keltai pajėgūs perkelti po kelis dešimtis tūkstančių keleivių.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

„Valstiečių“ kandidatas ir jo nuomonė apie Rusiją: kvietė visus prabusti (71)

Politologas ir valstiečių ir žaliųjų kandidatas į Seimą Kauno Aleksoto-Vilijampolės apygardoje Mindaugas Puidokas prieš kelerius metus turėjo gana neįprastą nuomonę apie Rusijos ir Ukrainos santykius.

Audringa lyderių dvikova: ko iš tiesų siekė R. Karbauskis? (454)

Ketvirtadienį LRT televizijos laidos „LRT forumas“ metu vyko paskutiniai Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderių debatai prieš antrąjį Seimo rinkimų turą.Emocingos dvikovos metu vienais realiausiu būsimosios valdančiosios koalicijos partneriais vadinami Gabrielius Landsbergis ir Ramūnas Karbauskis svaidėsi kandžiomis replikomis bei skambiais pareiškimais, o kai kuriais klausimais pozicijos atrodė visiškai nesuderinamos. Tačiau kokios tikrosios šios dramatiškos kovos priežastys?

Nutraukti mirusio Seimo nario J. Poželos įgaliojimai, jo pamaina mandato atsisako (5)

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) penktadienį nutrūkusiais pripažino mirusio Seimo nario socialdemokrato Juro Poželos įgaliojimus.

Lietuva pirks dvi NASAMS oro gynybos baterijas (73)

Lietuvos ir Norvegijos gynybos ministerijos pasirašė techninį susitarimą dėl vidutinio nuotolio oro gynybos sistemų NASAMS pirkimo iš Norvegijos.

Paskui J. Pundzių - dar vieno konservatoriaus E. Pupinio finansai (45)

Įkandin milžiniško turto negalinčio pagrįsti buvusio konservatoriaus Juozo Pundziaus iškilo ir kito Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų atstovo Edmundo Pupinio nevienareikšmė finansavimo istorija.