Nesėkmingas perversmas Seimo komitete

Komiteto nariai nutarė atsakomybę perkelti ant Seimo seniūnų sueigos pečių - paprašė jos pasakyti nuomonę, kiek ir kurioms frakcijoms priklauso komitetų pirmininkų ir jų pavaduotojų postų.

Nuo kadencijos pradžios komitetui vadovaujanti B.Visokavičienė priklauso nuo Tėvynės sąjungos atskilusiai Nuosaikiųjų konservatorių frakcijai.

12 narių turinti frakcija turi net tris komitetų pirmininkų postus, - Seimo vadovybės nuomone, bent vienu per daug.

Tačiau iki šiol nei Seimo valdyba, nei daugiausia vietų Seime turinti konservatorių frakcija neinicijavo komitetų vadovų postų perskirstymo.

Klausimas dėl B.Visokavičienės perrinkimo į darbotvarkę buvo įtrauktas konservatorės Jadvygos Dunauskaitės prašymu. Beje, ši parlamentarė kovo pabaigoje buvo viena Nuosaikiųjų konservatorių frakcijos įkūrėjų, tačiau po kelių dienų grįžo į Tėvynės sąjungą.

Labiausiai komiteto narius nustebino, kad J.Dunauskaitė nepateikė jokių argumentų, dėl ko reikėtų perrinkti B.Visokavičienę - ji minėjo tik tai, kad pirmininkė priklauso kitai frakcijai.

"J.Dunauskaitė B.Visokavičienės niekuo nekaltino, tik tvirtino, kad tai susiję su pasikeitusia Seimo sudėtimi", - stebėjosi komiteto narys Algirdas Sysas.

Komiteto nariai juokais svarstė, kad tai gali būti rūmų perversmas ar maištas.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

S. Skvernelis: matau galimybę koalicijoje dirbti su visomis partijomis (882)

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) sąrašo lyderis Saulius Skvernelis sako vis dar matantis galimybę dirbti koalicijoje su visomis politinėmis jėgomis, taip pat ir su liberalais.

G. Landsbergis: koalicijos formavimas gali prasidėti jau šį vakarą (587)

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis sako, kad būsimos koalicijos formavimas gali prasidėti jau sekmadienio vakarą, ir teigia, kad mato galimybių, jog nauja valdžia būtų stabili.

A. Butkevičius pasidalino prognozėmis (148)

Valdančiųjų socialdemokratų lyderis premjeras Algirdas Butkevičius žada artimiausiu metu pasakyti savo ateities planus partijoje ir prognozuoja, kad socialdemokratai naujajame Seime dirbs opozicijoje.

Tabore sutikta narkomanė: per vieną kartą duriuosi 7 dozes, tai per dieną man reikia 300 eurų (222)

Šią savaitę Vilniaus tabore buvo pjaunami medžiai, trukdantys taborą stebėti vaizdo kamera, šienaujama žolė, mat narkotikų prekeiviai ir narkomanai per policijos patikras joje slepia narkotikus.

Rusijoje nepageidaujamas britų žurnalistas: nepalaikau Lietuvos sprendimų riboti Kremliaus žiniasklaidą (256)

Rusijoje ketverius metus dirbęs ir į ją nebeįleistas britų leidinio „The Guardian“ žurnalistas Luke'as Hardingas sako nepalaikantis Lietuvos sprendimų Kremliaus politinei linijai atstovaujančius žurnalistus paskelbti nepageidaujamais, taip pat blokuoti kai kuriuos Maskvos kontroliuojamus televizijos kanalus.