Neringos meras papirkinėja šalies valdžią

 (4)
Neringos meras Tėvynės sąjungos narys Stasys Mikelis dalijo leidimus nemokamai įvažiuoti į Kuršių neriją. Tokie leidimai jau įteikti Seimo nariams, ministrams, departamentų vadovams ir kitų valdžios institucijų valdininkams.
Kurorto meras tvirtino, kad svečio kortelės galioja nuo senų laikų, o teisę dalyti leidimus jam suteikė Neringos miesto taryba.

Paklaustas, kiek tokių leidimų išdalyta iš viso, S.Mikelis atsakė: "Apie du tūkstančius jau gali būti".

Iš dviejų tūkstančių žmonių, gavusių Neringos mero dovanų, tik vienas Seimo narys Jonas Šimėnas atsisakė jam per padėjėją S.Mikelio perduotų leidimų.

"Neringos meras S.Mikelis prasilenkia su tarnybine etika", - kalbėjo J.Šimėnas.

S.Mikelis neneigė, kad atvežė ir įteikė Seimo nariui J.Šimėnui skirtus leidimus, bet parlamentaro pareiškimą vertino kaip bandymą atkeršyti: "Kažkodėl pernai jis tokį leidimą paėmė. Kodėl jis tada nedarė komedijos?"

Pats J.Šimėnas tvirtino niekada šių leidimų neėmęs ir jais nesinaudojęs, bet pripažino, kad apie šią problemą jis privalėjo kalbėti jau pernai.

Ar nemokami leidimai padeda Neringos merui sprendžiant miesto problemas Vilniuje?

"Kur ten padės, Viešpatie tu mano. Čia - visiška smulkmena ir niekas neklausia, ar jie ėmė tuos leidimus", - numojo ranka Neringos miesto vadovas.

Įvažiuodamas į Neringą lengvojo automobilio vairuotojas privalo sumokėti 15 litų, už keleivį tenka mokėti dar 3 litus. Leidimo Neringos svečiui kortelės savininkas šių rinkliavų išvengia.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

K. Smirnovas apie pergalę prieš A. Butkevičių: kovojau taktiškai, taktiškai ir laimėjau (29)

Laidoje „Dėmesio centre“ – pokalbis su išrinktu Seimo nariu Kęstučiu Smirnovu, laimėjusiu prieš premjerą Algirdą Butkevičių Vilkaviškio apygardoje.

Klimatologas žada itin bjaurią žiemą (44)

Kai kuriuose Lietuvos regionuose jau pasirodė pirmosios snaigės bei šlapdriba. Tačiau klimatologų bei sinoptikų teigimu, gausaus sniego tikėtis dar negalima, o ir žiema vėl prognozuojama šiltesnė nei įprastai su daugiau šlapdribos, taip pat permainingomis temperatūromis.

Būsima koalicija: kas nori valdžios, o kas tik apsimeta? koalicija paaiškės jau penktadienį? (402)

Prasidėjusios konsultacijos su „valstiečiais“ dėl būsimos valdančiosios koalicijos praėjo strigti jau pačią pirmą dieną. Buvęs konservatorių (TS-LKD) lyderis Andrius Kubilius po daugiau nei valandą trukusio pokalbio su „valstiečių“ konsultacine grupe jį apibūdino vienu žodžiu – „migla“.

L. Linkevičius: valdžia olandams turi paaiškinti, ką iš tiesų reiškia Asociacijos susitarimas su Ukraina (69)

Nyderlandų vyriausybė ir parlamentas turi paaiškinti Asociacijos su Ukraina susitarimo skeptikams, kad jų referendume kelti nuogąstavimai neturi pagrindo ir nėra susiję su pačiu susitarimu, sako užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.

R. Karbauskis socdemams ir konservatoriams davė laiko iki penktadienio (145)

Valdančiąją koaliciją formuojanti Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) tikisi iki penktadienio išgirsti konservatorių ir socialdemokratų atsakymus, ar jie pasirengę derėtis dėl valdančiosios koalicijos formavimo.