Lietuvos verslininkės sodyboje Trakų apylinkėse

 (3)
Lietuvos verslininkės sodyboje Trakų apylinkėse poilsiauja Rusijos Valstybės Dūmos pirmininko pavaduotojas Artūras Čilingarovas.
Kaip BNS pranešė "Nijolės" kailių firmos atstovė spaudai, šios firmos savininkės Nijolės Veličkienės kvietimu į Lietuvą antradienio rytą su privačiu vizitu atvyko A. Čilingarovas su šeima - žmona Tatjana bei vaikais Ksenija ir Nikolajumi.

Anot pranešimo, Rusijos politikas poilsiaus N. Veličkienės sodyboje prie Margio ežero netoli Trakų.

Per trijų dienų vizitą A. Čilingarovas lankysis Trakų istoriniame nacionaliniame parke, Trakų pilyje, Lietuvos pajūryje.

Anot "Nijolės" pranešimo, A. Čilingarovas susitiks su Lietuvos politikais, tačiau jie neįvardijami.

URM pareigūnai šio politiko privataus vizito antradienį nekomentavo.

Stebėtojų vertinimu, A. Čilingarovas, kuriam rugsėjo 25 d. bus 61-eri metai, yra nuosaikus, niekuo ypatingai nepasižymėjęs politikas. Per savo politinę karjerą jis kelis kartus keitė politinę orientaciją.

Prieš kelerius metus priklausęs provyriausybiniam blokui "Mūsų namai - Rusija", dabar jis yra 43-jų deputatų grupės "Rusijos regionai (Nepriklausomų deputatų sąjunga)" atstovas. Minėtoji deputatų grupė kartu su kitais deputatų susivienijimais Valstybės Dūmoje suformavo prezidentą Vladimirą Putiną remiantį "Vienybės" bloką.

Tai aukščiausio lygio Rusijos politiko vizitas į Lietuvą po abiejų valstybių santykių atšalimo vasaros pradžioje, kai Seimas priėmė įstatymą, įpareigojantį Lietuvos Vyriausybę siekti iš Rusijos buvusios SSRS okupacijos padarytos žalos atlyginimo.

Dėl šio įstatymo kilo Rusijos ir Lietuvos politikų "pareiškimų karas", buvo atidėtas Valstybės Dūmos delegacijos oficialus vizitas į Vilnių.

Birželio pabaigoje Lietuvoje apsilankė Rusijos užsienio reikalų viceministras Ivanas Sergejevas, kuris dalyvavo derybose dėl Lietuvos ir Rusijos diplomatinės nuosavybės sureguliavimo.

Remiantis spaudos pranešimais, I. Sergejevas Palangoje poilsiavo Lietuvos verslo magnato Viktoro Uspaskicho viloje Palangoje.

Liepos viduryje su privačiu vizitu Vilniuje lankėsi Valstybės Dūmos deputatas, parlamentinių ryšių grupės su Lietuva pirmininkas, krikščionis demokratas Aleksandras Čiujevas.

Jis dalyvavo Lietuvos krikščionių demokratų partijos suvažiavime, susitiko su Seimo pirmininku Vytautu Landsbergiu, kitais politikais.

BNS
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus
 

Lietuvoje

Kaip virtuali realybė pakeičia vaikų gyvenimą: pamiršta, kas yra laimė

Žiūrėdami televizorių arba žaisdami žaidimus vaikai susiduria su žiauriu pasauliu, todėl daugelis vaikų Lietuvoje yra nelaimingi, sako Mykolo Romerio universiteto profesorė psichologė Aistė Diržytė. Anot jos, vaikai, daug laiko praleidžiantys gamtoje, yra daug laimingesni ir supranta, kad pasaulis gali būti saugi vieta.

Apsilankiau slaptuose vyrų medžioklės kursuose. Pamoka Nr. 1 (88)

Kai darbo dieną, 21 valandą vakaro, kartu su maždaug 30 moterų ritmingai, klausydamasi įsakmaus tono, bandžiau vienu metu sutraukti makšties, pilvo ir sėdmenų raumenis diktuojamu tempu ir išlaikyti visa tai tiek laiko, kiek liepiama, dievaži, ėmiau gailėti visų vyrų.

Orai: ruoškitės – driokstelės šaltis (35)

Savaitgalį žiema pasirodys visu savo gražumu: artinasi šalčiausia šios savaitės naktis. Šeštadienį dar daug kur pasnigs, šaltis palaipsniui stiprės. Sekmadienį kritulių jau nenumatoma, bus daugiau pragiedrėjimų, užtat šaltukas darbuosis iš peties. Pasiruoškite: iš sekmadienio į pirmadienį driokstelės –16 laipsnių šaltis.

Būsimai JAV valdžiai – Lietuvos diplomatų žinia (32)

Lietuvos diplomatai Vašingtone susitiko su būsimos Jungtinių Valstijų administracijos atstovais ir pabrėžė jiems, jog Lietuva pastaraisiais metais stiprina savo gynybinius pajėgumus.

Liberalai organizuoja protestą prieš siūlymus varžyti pagalbinio apvaisinimo galimybes (94)

Liberalų sąjūdis kitą antradienį prie Seimo organizuoja protesto akciją prieš siūlymą riboti pagalbinio apvaisinimo galimybes apribojant sukuriamų ir į gimdą įkeliamų embrionų skaičių.