Lietuvos verslininkės sodyboje Trakų apylinkėse

 (3)
Lietuvos verslininkės sodyboje Trakų apylinkėse poilsiauja Rusijos Valstybės Dūmos pirmininko pavaduotojas Artūras Čilingarovas.
Kaip BNS pranešė "Nijolės" kailių firmos atstovė spaudai, šios firmos savininkės Nijolės Veličkienės kvietimu į Lietuvą antradienio rytą su privačiu vizitu atvyko A. Čilingarovas su šeima - žmona Tatjana bei vaikais Ksenija ir Nikolajumi.

Anot pranešimo, Rusijos politikas poilsiaus N. Veličkienės sodyboje prie Margio ežero netoli Trakų.

Per trijų dienų vizitą A. Čilingarovas lankysis Trakų istoriniame nacionaliniame parke, Trakų pilyje, Lietuvos pajūryje.

Anot "Nijolės" pranešimo, A. Čilingarovas susitiks su Lietuvos politikais, tačiau jie neįvardijami.

URM pareigūnai šio politiko privataus vizito antradienį nekomentavo.

Stebėtojų vertinimu, A. Čilingarovas, kuriam rugsėjo 25 d. bus 61-eri metai, yra nuosaikus, niekuo ypatingai nepasižymėjęs politikas. Per savo politinę karjerą jis kelis kartus keitė politinę orientaciją.

Prieš kelerius metus priklausęs provyriausybiniam blokui "Mūsų namai - Rusija", dabar jis yra 43-jų deputatų grupės "Rusijos regionai (Nepriklausomų deputatų sąjunga)" atstovas. Minėtoji deputatų grupė kartu su kitais deputatų susivienijimais Valstybės Dūmoje suformavo prezidentą Vladimirą Putiną remiantį "Vienybės" bloką.

Tai aukščiausio lygio Rusijos politiko vizitas į Lietuvą po abiejų valstybių santykių atšalimo vasaros pradžioje, kai Seimas priėmė įstatymą, įpareigojantį Lietuvos Vyriausybę siekti iš Rusijos buvusios SSRS okupacijos padarytos žalos atlyginimo.

Dėl šio įstatymo kilo Rusijos ir Lietuvos politikų "pareiškimų karas", buvo atidėtas Valstybės Dūmos delegacijos oficialus vizitas į Vilnių.

Birželio pabaigoje Lietuvoje apsilankė Rusijos užsienio reikalų viceministras Ivanas Sergejevas, kuris dalyvavo derybose dėl Lietuvos ir Rusijos diplomatinės nuosavybės sureguliavimo.

Remiantis spaudos pranešimais, I. Sergejevas Palangoje poilsiavo Lietuvos verslo magnato Viktoro Uspaskicho viloje Palangoje.

Liepos viduryje su privačiu vizitu Vilniuje lankėsi Valstybės Dūmos deputatas, parlamentinių ryšių grupės su Lietuva pirmininkas, krikščionis demokratas Aleksandras Čiujevas.

Jis dalyvavo Lietuvos krikščionių demokratų partijos suvažiavime, susitiko su Seimo pirmininku Vytautu Landsbergiu, kitais politikais.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

A. Veryga surado viceministrę (11)

Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos komandą papildė nauja sveikatos apsaugos viceministrė Aušra Bilotienė Motiejūnienė, atrinkta per viešąją atranką, kurios metu kandidatai teikė savo kandidatūras į viceministro ir patarėjo pareigas, rašoma pranešime spaudai.

Keturi valdančiosios koalicijos likimo scenarijai: kuris labiausiai tikėtinas (7)

Valdančiosios koalicijos partneriai – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) ir Socialdemokratų partija – greičiausiai ir toliau liks dirbti kartu, nors jų santykiai banguos.

Kultūros ministerija siūlo riboti teatrų vadovų kadencijų skaičių (28)

Teatrams ir koncertinėms įstaigoms turėtų vadovauti nepriekaištingos reputacijos asmenys, pareigas jie galėtų eiti ne daugiau kaip dvi kadencijas iš eilės, siūlo Kultūros ministerija.

Kiek tiksliai pinigų turi sumokėti „Sodra“, kai susergame? (24)

Nuo trečios dienos susirgusiam dirbančiam žmogui pradeda mokėti „Sodra“, ligos pašalpa (nuo 2015 m.) siekia 80 proc. atlyginimo dydžio. Skamba neblogai, kol pats nesusergi ir negauni pašalpos, teigia kai kurie dirbantieji. Anot jų, kai kuriais atvejais susirgęs iš tiesų gauni gerokai mažiau.

Jau svarstomas tikėtinas scenarijus Europai (31)

Europos Bendrijos įkūrimo sutarčiai kovo 25-ąją bus 60 metų. Ją tuomet pasirašė šešios valstybės. Šiandien Bendrija vienija 27 šalis, apie 500 milijonų gyventojų. Tačiau 60-metis nėra vien džiugus, vieninga Europa gyvuoja su ne viena problema: daugėja euroskeptiškų nuotaikų ir politinių jėgų, nesuvaldyta migracijos krizė, ekonominės problemos, padidėjusi terorizmo grėsmė, ir, žinoma, svarbiausia – D. Britanijos pasitraukimas.