Lietuvos savanorių vadas mano, jog Baltijos valstybės pajėgios atremti puolimą

 (41)
A. Pocius savo nuomonę grindė glaudžiu trijų valstybių gynybos pajėgų ir savanoriškųjų gynybos organizacijų - Estijos "Kaitseliit", Latvijos "Zemessardze" bei KASP bendradarbiavimu.

"Mes visi siekiame, kad 1940 metų klaidos nepasikartotų", penktadienį, viešėdamas Taline, BNS korespondentui sakė A. Pocius.

Baltijos savanoriškųjų pajėgų bendradarbiavimas užsimezgė 1995 metais, kai Estijos ir Latvijos savanorių organizacijos Estijoje surengė bendras taktines pratybas. Dvišalis bendradarbiavimo susitarimas buvo pasirašytas tų pačių metų rugsėjo mėnesį, o spalį prie jo prisijungė ir KASP.

A. Pocius ir "Zemessardze" vadas Janis Konovas Estijoje balandžio 27-28 dienomis viešėjo Gynybos Lygos vado Benno Leesiko (Beno Lesiko) kvietimu.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Sprendimas dėl Pilaitės bažnyčios supriešino Vilniaus valdančiuosius (1)

Vilniaus savivaldybė trečiadienį nusprendė skirti 50 tūkst. eurų Pilaitės bažnyčios statyboms - sprendimas, kurį palaikė opozicija ir valdantieji konservatoriai, sukėlė likusių valdančiųjų pasipiktinimą.

R. Karbauskis jau svarsto scenarijų Nr. 3 (46)

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis sako suprantantis, kad Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai jau priėmė sprendimą į koaliciją su valstiečiais žaliaisiais neiti, tik ieško preteksto, kaip tai pasakyti.

NATO vadovas J. Stoltenbergas ramina Baltijos šalis (158)

NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas ketvirtadienį ramino Baltijos šalis sakydamas, jog Aljansui svarbiausia yra atgrasyti, o ne kopijuoti Rusijos veiksmus, vėl kylant įtampai tarp Vakarų ir Rusijos dėl jos karinio aktyvumo Baltijos jūros regione.

S. Skvernelis planuoja susitikimą su G. Landsbergiu (43)

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) rinkimų sąrašą vedęs Saulius Skvernelis planuoja susitikimą su Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininku Gabrieliumi Landsbergiu.

Bėga iš Lietuvos: iš Ruklos centro paspruko dvi pabėgėlių šeimos (185)

Pabėgėlių priėmimo centrą Rukloje paliko dvi šeimos, kurios bandė išvykti iš Lietuvos.