"Lietuvos aido" vadovas negalėjo inicijuoti bankroto

Vilniaus apygardos teismas nustatė, kad UAB "Lietuvas aidas" direktorius Algimantas Patamsis neturėjo teisės prašyti teismo iškelti bankroto bylą bendrovei.
Kaip BNS sakė dabartinis "Lietuvos aido" direktorius Algirdas Pilvelis, teismas ketvirtadienį konstatavo, kad administracijos vadovas turi turėti valdymo organo įgaliojimus kreiptis į teismą dėl įmonės bankroto bylos iškėlimo.

A. Pilveliui turint kontrolinį "Lietuvos aido" paketą, visuotinis akcininkų susirinkimas praėjusį penktadienį balsavo prieš kreipimąsi į teismą dėl bankroto bylos iškėlimo.

A. Pilvelis pažadėjo kitą savaitę kreiptis į prokuratūrą, kad A. Patamsiui būtų iškelta baudžiamoji byla už įgaliojimų viršijimą.

Jis taip pat žada sudaryti komisiją, kuri turėtų ištirti visą A. Patamsio veiklą bendrovėje.

A. Pilvelis, kuris ir anksčiau buvo vienas pagrindinių "Lietuvos aido" akcininkų, įsigijo kontrolinį bendrovės akcijų paketą, praėjusią savaitę supirkę jas iš kito akcininko - Seimo nario Sauliaus Šaltenio.

Dabar 80 proc. "Lietuvos aido" akcijų turi A. Pilvelis, 4,37 proc. akcijų priklauso konservatorių partijai, likusi akcijų dalis priklauso smulkiems akcininkams.

Verslininkas A. Pilvelis, vadovaujantis neįtakingai Reformų partijai, antradienį buvo paskirtas bendrovės "Lietuvos aidas" direktoriumi.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

R. Vanagaitė: jei būčiau 30, su vyrais elgčiausi kitaip (214)

Tik viena ar dvi santuokos iš dešimties yra iš tikro laimingos, sako viešųjų ryšių specialistė, populiarių knygų autorė Rūta Vanagaitė. Du kartus išsiskyrusi 61-erių moteris teigia šiandien suprantanti, kokias klaidas padarė santykiuose su vyrais ir ragina jaunas merginas jų nekartoti.

Prisiekė daugiau nei 1,3 tūkst. karių (36)

Penktadienį Lietuvos valstybei prisiekė daugiau nei 1,3 tūkst. šauktinių ir karių savanorių.

Prieš LRT galimai įvykdyta kibernetinė ataka (35)

Penktadienio popietę, po 16 valandos, dėl incidento LRT kompiuteriame tinkle nutrūko įprastinė LRT programa. Pasak LRT technikos centro vadovo Arno Zuikio, yra pagrindo manyti, kad tai buvo kibernetinė ataka, rašoma LRT išplatintame pranešime spaudai.

L. Linkevičius Rukloje gyvenatiems pabėgėliams: incidentas buvo išimtis (66)

Penktadienį Ruklos pabėgėlių priėmimo centre apsilankęs užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ragino imigrantus suprasti, kad šią savaitę miestelyje įvykęs sirės ir irakietės susidūrumas su vietiniais gyventojais yra išimtis, o ne taisyklė.

G. Landsbergio konservatorių pergalės receptas (907)

Nors apžvalgininkai šių metų rinkimų kampaniją vadina kaip niekad skurdžia, tačiau bent jau feisbuke linksmybių netrūko. Konservatoriai rinkėjus sugebėjo įtikinti modernumu ir atsinaujinimu, tuo metu socialdemokratai paskendo teisindamiesi.