Liberalų propaganda neįtakos santykių su konservatoriais

 (1)
Seimo kancleris Jurgis Razma teigia, kad konservatorių ir liberalų tolesniems santykiams neturės įtakos pastarųjų reiškiama kritika dėl "Williams" investicijų į "Mažeikių naftą".
"Aš nė kiek nepykstu ant liberalų lyderių, kad ir kaip jie kritiškai ir kartais nemotyvuotai vertintų "Williams" investicijas, vykstančias derybas, nes mes visi puikiai suprantame, kad šios "Williams" investicinės sutarties kritika yra esminis liberalų propagandos pagrindas", spaudos konferencijoje penktadienį teigė vienas konservatorių lyderių.

J. Razma priminė, kad Liberalų sąjungos reitingai iškilo būtent tada, kai būsimieji partijos lyderiai - ekspremjeras Rolandas Paksas, eksministrai Eugenijus Maldeikis ir Jonas Lionginas - rudenį atsisakė pasirašyti sutartį dėl "Williams" investicijų į "Mažeikių naftą".

"Šiuo metu mes nemanome, kad pablogėtų mūsų santykiai su Liberalų sąjunga, nors esame skirtingose pusėse dėl "Williams" investicijų vertinimo", pažymėjo konservatorius.

Tačiau jis išreiškė viltį, kad "ateis momentas, kai liberalų lyderiams užteks ryžto pripažinti klydus".

" Aš noriu tikėtis, kad tas laikas nebe taip toli", kalbėjo J. Razma.

Liberalai tvirtina, kad "Williams" per 7 mėnesius nesugebėjo užtikrinti stabilaus naftos tiekimo gamyklai, nesugebėta išspręsti projekto finansavimo reikalų.

Po savivaldybių tarybų rinkimų ir liberalai, ir konservatoriai yra paskelbę raginimus dešiniosioms partijoms burtis apie juos, atsveriant smarkų kairiųjų jėgų iškilimą.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

D. Grybauskaitė: Rusijos kariniai veiksmai regione - agresijos demonstravimas prieš Europos sostines (22)

Intensyvėjantis Rusijos karinės galios demonstravimas regione kelia grėsmę ne tik regiono, bet ir visos Europos saugumui, sako prezidentė Dalia Grybauskaitė.

G. Landsbergis prabilo apie tolesnius scenarijus (553)

Konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis prakalbo apie tai, jog jeigu valstiečių ir žaliųjų ultimatumai nepasibaigs bei aiškios pozicijos nebus sudėliotos, konservatorių partija bus opozicijoje bei palaikys tik tuos sprendimus, kurie, jų nuomone, bus naudingi Lietuvai.

Sukrečiančio žiaurumo istorija: kaunietė kaltinama pati marinusi savo sūnų ir rinkusi paramą TV laidose (80)

„Be jokios abejonės – tai viena keisčiausių ir sudėtingiausių bylų, kurias teko tirti“, - DELFI sako Kauno apygardos prokurorė Auksė Lipkevičienė.

Dėl feisbuko įrašo užsitraukė Ž. Pinskuvienės rūstybę: jau sulaukė policijos skambučio (206)

Širvintose vėl verda aistros. Apie galimus rinkimų pažeidimus, kuriuose galbūt dalyvavo ir Širvintų mere Živilė Pinskuvienė, socialiniame tinkle parašiusi moteris sulaukė policijos skambučio. Ž. Pinskuvienė kaltina moterį šmeižtu ir teigia, kad ji už savo žodžius turės atsakyti.

D. Grybauskaitė: saugumo iššūkiai regione padidėję (28)

Saugumo iššūkiai rytinėje Europos dalyje nuolat didėja, o jei pasitvirtins pranešimai, kad nauji Rusijos karo laivai plaukia į Baltijos jūrą, tai būtų dar vienas įrodymas, kad Maskva eskaluoja situaciją tarp Rytų ir Vakarų, sako Prezidentė Dalia Grybauskaitė.