Keičiamas generalinis konsulas Kaliningrade

Lietuvos URM, tęsdama diplomatų rotaciją užsienyje, šią vasarą pakeis generalinį konsulą Kaliningrade.
BNS žiniomis, naujuoju generaliniu konsulu bus paskirtas karjeros diplomatas Evaldas Ignatavičius, dabar vadovaujantis URM Rytų Europos ir Vidurio Azijos skyriui.

Laukiant Rusijos URM pritarimo jo kandidatūrai, kol kas nėra pasirašytas nei E. Ignatavičiaus paskyrimas, nei dabartinio generalinio konsulo Jono Voronavičiaus atšaukimas.

Preliminariai manoma, kad E. Ignatavičius galėtų pradėti dirbti Kaliningrade liepą. J. Voronavičius, Kaliningrade dirbantis trečius metus, greičiausiai bus paskirtas dirbti URM.

E. Ignatavičius šią savaitę kelioms dienoms yra nuvykęs į Kaliningradą susipažinti su generalinio konsulato darbu ir ūkiu.

E. Ignatavičius, kuriam dabar 33-eji, URM dirba nuo 1991 metų.

1995-1998 jis buvo Lietuvos ambasados Lenkijoje patarėjas. Grįžęs iš Varšuvos, vadovavo URM NVS skyriui, kuris vėliau buvo pertvarkytas į 2-jo dvišalių santykių departamento Rytų Europos ir Vidurio Azijos skyrių.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Sprendimas dėl Pilaitės bažnyčios supriešino Vilniaus valdančiuosius (1)

Vilniaus savivaldybė trečiadienį nusprendė skirti 50 tūkst. eurų Pilaitės bažnyčios statyboms - sprendimas, kurį palaikė opozicija ir valdantieji konservatoriai, sukėlė likusių valdančiųjų pasipiktinimą.

R. Karbauskis jau svarsto scenarijų Nr. 3 (46)

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis sako suprantantis, kad Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai jau priėmė sprendimą į koaliciją su valstiečiais žaliaisiais neiti, tik ieško preteksto, kaip tai pasakyti.

NATO vadovas J. Stoltenbergas ramina Baltijos šalis (158)

NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas ketvirtadienį ramino Baltijos šalis sakydamas, jog Aljansui svarbiausia yra atgrasyti, o ne kopijuoti Rusijos veiksmus, vėl kylant įtampai tarp Vakarų ir Rusijos dėl jos karinio aktyvumo Baltijos jūros regione.

S. Skvernelis planuoja susitikimą su G. Landsbergiu (43)

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) rinkimų sąrašą vedęs Saulius Skvernelis planuoja susitikimą su Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininku Gabrieliumi Landsbergiu.

Bėga iš Lietuvos: iš Ruklos centro paspruko dvi pabėgėlių šeimos (185)

Pabėgėlių priėmimo centrą Rukloje paliko dvi šeimos, kurios bandė išvykti iš Lietuvos.