Kauno rektoriai boikotavo merą

 (6)
Vakar po pietų Kauno rotušėje turėjo vykti iš anksto planuotas Kauno aukštųjų mokyklų rektorių dalykinis susitikimas su miesto meru Vytautu Šustausku ir abiem jo pavaduotojais. Vietoj šešių Kauno aukštųjų mokyklų vadovų į susitikimą su meru ir vicemerais atvyko tik Lietuvos kūno kultūros akademijos rektorius Kęstutis Miškinis ir Vilniaus universiteto rektorius Rolandas Pavilionis.
Kauno akademinės bendruomenės elitas boikotavo susitikimą, nes renginio dieną spaudoje netikėtai buvo paskelbta, kad mero susitikimas vyks ne su Kauno aukštųjų mokyklų vadovais, o su R.Pavilioniu. Apie darbotvarkės pakeitimus merija neinformavo Kauno rektorių.

Pareiškime, kurį pasirašė penkių Kauno aukštųjų mokyklų vadovai, be kita ko, sakoma: "Žiniasklaidai pranešus, jog yra pakeistos planuoto gegužės 16 dienos Kauno mero ir vicemerų dalykinio susitikimo su Kauno aukštųjų mokyklų rektoriais sąlygos ir dalyviai, informuojame, kad nebeturi prasmės mūsų dalyvavimas šiame susitikime".

"Galėjome pasielgti taip pat chamiškai ir neateiti į Rotušę nepranešę, bet nutarėme nenusileisti iki jų lygio", - incidentą pakomentavo Kauno technologijos universiteto rektoriaus Kęstučio Kriščiūno įgaliotas prorektorius Petras Baršauskas.

Derybas dėl V.Šustausko susitikimo su Kauno rektoriais vedė Rotušėje esančio Civilinės metrikacijos skyriaus vedėjas Kęstutis Ignatavičius.

Rektoriai sutiko susitikti su V.Šustausku, bet su sąlyga, kad tai bus grynai dalykinis, be pompastikos Kauno aukštųjų mokyklų vadovų pokalbis su miesto vadovu.

V.Šustausko atstovas patikino, kad tokios sąlygos tinka.

Tačiau rektoriai, antradienio rytą sužinoję, kad susitikimas rengiamas ne su jais, suprato, jog renginys organizuojamas kaip dar vienas politinis šou.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Estijos prezidentė įvardijo šalies sėkmės formulę

Pirmą kartą Lietuvoje viešėjusi naujoji Estijos prezidentė Kersti Kaljulaid sako, kad į kylančias geopolitines grėsmes geriausia raguoti vieningai laikantis su sąjungininkais ir Eurpoje ir NATO.

Orai: po šlapio penktadienio bus atlyginta už kančias

Po itin šlapio penktadienio savaitgalį mus palepins saulė. Bent jau vieną dieną tai tikrai. Vėjas nenurims, tad bus sunku mėgautis paskutiniais šilumos trupinėliais. Sekmadienį daugelyje rajonų vėl ims augti debesys iš kurių galima tikėtis negausių kritulių.

Rebusas dėl K. Smirnovo moterų: A. Butkevičius buvo teisus (247)

Premjerą Algirdą Butkevičių Vilkaviškio vienmandatėje apygardoje įveikęs politikos naujokas, bušido kovotojas Kęstutis Smirnovas visuomenės dėmesį traukia ir dėl penketo vaikų, ir dėl žmonų skaičiaus.

Sprendimas dėl Pilaitės bažnyčios supriešino Vilniaus valdančiuosius 22.10 val. papildyta A. Guogos komentaru (66)

Vilniaus savivaldybė trečiadienį nusprendė skirti 50 tūkst. eurų Pilaitės bažnyčios statyboms - sprendimas, kurį palaikė opozicija ir valdantieji konservatoriai, sukėlė likusių valdančiųjų pasipiktinimą.

R. Karbauskis jau svarsto scenarijų Nr. 3 (1242)

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis sako suprantantis, kad Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai jau priėmė sprendimą į koaliciją su valstiečiais žaliaisiais neiti, tik ieško preteksto, kaip tai pasakyti.