Kauno meras - prieš Bundestago vadovą

 (16)
Vakar V.Šustauskas sakė nežinąs, ar oficialus priėmimas Rotušėje buvo iš viso numatytas, bet meras iš anksto nurodė joje nerengti jokių vaišių: "Rotušė - Kauno savivaldybės simbolis, todėl nemanau, kad joje galima rengti oficialius priėmimus, jeigu miesto valdžia net neinformuojama apie svečio iš užsienio vizitą".

Vaikščiodamas po Kauno senamiestį W.Thierse tik apžiūrėjo Rotušę ir net nebuvo į ją įėjęs.

Kauno meras žadėjo išsiaiškinti, ar be miesto valdžios žinios galima blokuoti eismą, kad svečių automobilių kolona be kliūčių pasiektų norimą vietą.

"Lietuvos valdžia niekaip negali susitaikyti su rinkimų rezultatais Kaune", - teigė V.Šustauskas.

"Lietuvos ryto" žiniomis, tarp Lietuvoje reziduojančių Europos Sąjungos valstybių ambasadorių egzistuoja neoficialus susitarimas vengti susitikimų su V.Šustausku dėl jo antisemitinių pareiškimų.

Kauno mero vakar tai nejaudino: "Juo mažiau mieste bus svečių iš užsienio, atvykstančių be rimtų priežasčių ir konkrečių tikslų, juo daugiau lėšų, išleidžiamų jų priėmimui, sutaupys Kauno savivaldybė".

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Liberalų sąjūdis antrajame ture laimėjo 6 mandatus

Liberalų sąjūdis per pakartotinius Seimo rinkimus iškovojo 6 mandatus. Liberalų sąjūdžio duomenimis, į būsimą Seimą pateko Gintaras Vaičekauskas, Jonas Liesys, Jonas Varkalys, Ričardas Juška, Vitalijus Gailius, Juozas Baublys.

„Tvarkietis“ P. Gražulis pralaimėjo rinkimus Gargžduose (6)

Partijos „Tvarka ir teisingumas“ kandidatui Petrui Gražuliui nepavyko penktą kartą laimėti Seimo nario rinkimus Gargždų vienmandatėje apygardoje.

R. Karbauskis: ministru pirmininku galėtų būti S. Skvernelis arba B. Ropė (13)

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatu į ministrus pirmininkus galėtų būti partijos sąrašo lyderis arba europarlamentaras Bronis Ropė, sako „valstiečių pirmininkas Ramūnas Karbauskis.

Stebėtojų duomenys: M. Navickienė laimėjo prieš A. Paleckį (122)

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų atstovė Monika Navickienė laimėjo Seimo nario mandatą Naujosios Vilnios apygardoje, praneša konservatorių stebėtojai iš apylinkių. Kol kas oficiali informacija dar neatnaujinta.

Premjeras A. Butkevičius pralaimėjo rinkimus Vilkaviškio apygardoje (54)

Premjeras socialdemokratų lyderis Algirdas Butkevičius pralaimėjo rinkimus vienmandatėje Vilkaviškio apygardoje, kur buvo renkamas nuo 1996 metų.