Girtuoklių pastogė - jau Vilniaus istorija

 (13)
Trečiadienį Vilniuje uždaroma blaivykla. Iškilminga ir teatralizuota uždarymo ceremonija prasidėjo 9 val. 50 min., kai pareigūnai ir žiniasklaidos atstovai išlydėjo paskutiniuosius blaivyklos klientus.
Vilniaus blaivykla, kaip ir kitos didmiesčių blaivyklos, uždaroma dėl lėšų stygiaus.

Pareigūnų teigimu, kadangi šiemet Vilniaus policijai iš biudžeto skirta žymiai mažiau lėšų, ieškoma būdų racionaliau panaudoti turimus resursus.

Uždarius blaivyklą, bus ne tik sutaupoma policijos reikmėms skirtų lėšų, bet ir atsisakoma policijai nebūdingų funkcijų.

Pernai Vilniaus blaivykloje buvo išblaivinta 9 330 asmenų. Jiems buvo skirta 390 tūkst. litų baudų, tačiau pareigūnams pavyko išieškoti tik 125 tūkst. litų.

Blaivyklos išlaikymui buvo skirta 824 800 litų, kurių didžioji dalis - 585 300 litų - buvo panaudota darbo užmokesčiui ir 140 800 litų - socialiniam draudimui.

Vilniaus blaivykloje dirba 34 darbuotojai.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai: bus vos geriau, bet labai trumpai

Savaitei įpusėjus gūsingas vėjas dangumi vis gins debesis, tačiau kritulių jau bus mažiau. Šiek tiek sausesniu oru pasimėgauti galėsime tik iki penktadienio. Tądien vėl pasipils gausus lietus, dar labiau sustiprės vėjas.

K. Smirnovas apie pergalę prieš A. Butkevičių: kovojau taktiškai, taktiškai ir laimėjau (193)

Laidoje „Dėmesio centre“ – pokalbis su išrinktu Seimo nariu Kęstučiu Smirnovu, laimėjusiu prieš premjerą Algirdą Butkevičių Vilkaviškio apygardoje.

Klimatologas žada itin bjaurią žiemą (66)

Kai kuriuose Lietuvos regionuose jau pasirodė pirmosios snaigės bei šlapdriba. Tačiau klimatologų bei sinoptikų teigimu, gausaus sniego tikėtis dar negalima, o ir žiema vėl prognozuojama šiltesnė nei įprastai su daugiau šlapdribos, taip pat permainingomis temperatūromis.

Būsima koalicija: kas nori valdžios, o kas tik apsimeta? koalicija paaiškės jau penktadienį? (479)

Prasidėjusios konsultacijos su „valstiečiais“ dėl būsimos valdančiosios koalicijos praėjo strigti jau pačią pirmą dieną. Buvęs konservatorių (TS-LKD) lyderis Andrius Kubilius po daugiau nei valandą trukusio pokalbio su „valstiečių“ konsultacine grupe jį apibūdino vienu žodžiu – „migla“.

L. Linkevičius: valdžia olandams turi paaiškinti, ką iš tiesų reiškia Asociacijos susitarimas su Ukraina (91)

Nyderlandų vyriausybė ir parlamentas turi paaiškinti Asociacijos su Ukraina susitarimo skeptikams, kad jų referendume kelti nuogąstavimai neturi pagrindo ir nėra susiję su pačiu susitarimu, sako užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.