Finišuoja tarptautinis festivalis LIFE

 (2)
Tarptautinio teatrų festivalio LIFE pabaigą lydi geros nuotaikos ir malonūs įspūdžiai, teigia organizatoriai.
Šeštajame festivalyje LIFE, prasidėjusiame gegužės 20 dieną, dalyvavo teatrų trupės iš Prancūzijos, Suomijos, Ispanijos, Italijos, Rusijos ir Australijos.

Paskutinieji festivalio spektakliai "Laukas" ir "Skrydis", kuriuos Vilniaus paveikslų galerijos rūmų kieme pristato australų trupė "Strange Fruit", vyks penktadienį ir šeštadienį.

Kaip BNS korespondentui sakė festivalio reklamos vadovė Dalia Perednienė, festivalis vyko taip, kaip ir buvo planuota.

"Nebuvo numatytas tik lietus per festivalio atidarymą, o daugiau viskas vyksta taip, kaip ir tikėjomis", sakė D. Perednienė.

Visi bilietai buvo išpirkti į abu Antono Čechovo pastatymus "Dėdė Vania" ir "Juodasis vienuolis", kuriuos žiūrovams pristatė Suomijos Takomo ir Maskvos jaunojo žiūrovo teatrai.

"Kiekvienas spektaklis savaip įdomus ir kiekvieno skoniui. Į programą įtraukti spektakliai buvo šilti, nuoširdūs, prieinami kiekvienam", sakė D. Perednienė.

Kol kas neaišku, kokia yra bus finansinė festivalio padėtis.

Pasak D. Perednienės, Ispanijos Užsienio reikalų ministerija ir Katalonijos kultūros institutas ketina paremti savo trupių pasirodymą festivalyje, tą patį žadėjo padaryti Prancūzijos, Suomijos ambasados, Šiaurės kraštų informacijos biuras.

"Sunku kalbėti apie galutinę sąmatą, kai festivalis dar nesibaigė. Galutiniai skaičiavimai bus atlikti per mėnesį", sakė D. Perednienė.

Pirmą kartą festivalis LIFE surengtas 1993 metais.

Pernykštis festivalis buvo pirmoji 2000-ųjų metų paminėjimui skirtos programos "Vilnius 2000" dalis, kuri užbaigta šių metų festivalio renginiais.

D. Perednienė sakė, jog organizatoriai jau ruošiasi kitų metų festivaliui, jau yra nemažai idėjų ir kandidatų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai: savaitgalį trumpai pasidžiaugsime ir saule, ir šlapdriba

Savaitgalį nei gūsingo vėjo, nei kritulių išvengti nepavyks. Tiesa, pastarieji nebus labai gausūs. Geriausia žinia ta, kad šeštadienį daug kur nušvis saulė.

Ruklos seniūnas apie pabėgėlius: tegul savo tradicijų laikosi uždarai ir nebruka jų mums (435)

Jonavos rajone, Rukloje, kurioje yra Pabėgėlių priėmimo centras vyksta vienas incidentas po kito ir iš miestelio nedingsta įtampa. Ruklos seniūnas Gintas Jasiulionis teigė, kad problemų gali būti ir daugiau, jis aiškino, kad kitatikiai turi prisitaikyti naujojoje šalyje ir laikytis mūsų įstatymų ir per daug nekaltino į incidentus įsiveliančių vietinių gyventojų.

V. Antonovas ketina skųsti Maskvos arbitražo teismo sprendimą (12)

Rusijos verslininkas, didžiausias bankrutavusio banko „Snoras“ akcininkas Vladimiras Antonovas skųs penktadienį priimtą Maskvos arbitražo teismo sprendimą nutraukti jo daugiau kaip 40 mlrd. rublių vertės ieškinio Lietuvai nagrinėjimą.

Kadenciją baigianti ministro patarėja džiaugiasi sugebėjimais šokti aplink stulpą (103)

Aplinkos ministro Kęstučio Trečioko patarėja, taip pat atstovė spaudai Simona Liaudanskytė kadenciją baigia socialiniame tinkle bei savo tinklaraštyje paskelbtais gana įdomiais pasisakymais. Ji teigė išbandžiusi vertikalią gimnastiką arba kitaip šokius aplink stulpą ir dalinasi savo įspūdžiais.

Politologas: „valstiečių“ ir socialdemokratų koalicija bus labai trapi (88)

„Valstiečių“ ir socialdemokratų koalicija būtų labai trapi dėl nedidelės daugumos Seime, sako apžvalgininkas Kęstutis Girnius.