Buvęs "Lietuvos geležinkelių" vadovas atsisakė lengvatinio buto

Buvęs "Lietuvos geležinkelių" generalinis direktorius Stasys Labutis nusprendė atsisakyti iš šios įmonės lengvatinėmis sąlygomis įsigyto naujo buto Vilniuje.
"Dėl vykdomos ažiotažo ir pjudymo kampanijos, nesuderinamos su žmogaus egzistencija, nukreiptos prieš mane kaip buvusį bendrovės administracijos vadovą, aš nutariau atsisakyti buto ir prašau sugrąžinti man pirminį įnašą", rašoma S. Labučio pareiškime įmonės generaliniai direkcijai.

Bendrovė ketina kuo brangiau parduoti S. Labučio butą.

Bet tai nekeičia Generalines prokuratūros, pradėjusios tirti buto įsigijimo aplinkybes, planų. Surinkusi įrodymų, reikalingų civiliniam ieškiniui, Generalinė prokuratūra rengs medžiagą civilinei bylai teisme iškelti.

Praėjusiais metais, nuostolingai dirbantys "Lietuvos geležinkeliai", Vilniaus centre, S. Konarskio gatvėje įsigijo naują modernų 113 kvadratinių metrų ploto butą su garažu.

Šį butą, už kurį bendrovė sumokėjo 274 tūkst. 260 litų, S. Labutis paprašė jam parduoti išsimokėtinai.

Perimdamas butą, buvęs vadovas sumokėjo dešimtadalį jo kainos, o likusi suma turėjo būti išmokėta per 15 metų, nenumatant jokių palūkanų.

Šių metų pradžioje įmonės vadovybė, įskaitant S. Labutį, buvo nušalinta, "Lietuvos geležinkeliams" pernai patyrus daugiau kaip 50 mln. litų nuostolio.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

NATO pranešė apie pažangą ruošiantis dislokuoti batalionus Baltijos šalyse ir Lenkijoje (5)

NATO daro pažangą, formuodama batalionus, kuriuos ruošiamasi dislokuoti rytinių sąjungininkių, nerimaujančių dėl griežtėjančio Rusijos tono, teritorijose, trečiadienį pranešė Aljanso vadovas Jensas Stoltenbergas.

Sunkumai dėl darbo – ne visiems išeinantiems Seimo nariams: kai kam vartai į šiltą vietą jau atverti (62)

Seimo pirmininkės pavaduotojui ir kol kas dar Seimo nariui, bet neperrinktam Vydui Gedvilui, panašu, kad nereikės ilgai sukti galvos ieškantis naujo darbo. Vartai į gana šiltą ir užtikrintą darbo vietą jam yra plačiai atidaryti.

Lietuvoje kuriamame tarptautiniame batalione bus ir tankų, ir šarvuočių, sako J.Olekas (70)

Lietuvoje kuriamame tarptautiniame NATO batalione bus ir tankų, ir pėstininkų kovos mašinų, sako krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.

R. Karbauskis: į premjerus siūlysime S. Skvernelį (239)

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis sako, kad partija apsistojo ties vienu kandidatu į premjerus ir Vyriausybei vadovauti siūlys sąrašo rinkimuose lyderį Saulių Skvernelį, pranešė LRT televizijos naujienų taryba.

R. Karbauskis: kai šnekiesi telefonu, netrukus sužino beveik visi (293)

Seimo rinkimus laimėjusių Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) sąrašo lyderis Saulius Skvernelis trečiadienio popietę Vyriausybėje susitiko su premjeru, socialdemokratų vadovu Algirdu Butkevičiumi.