A.Zuoko reklaminė akcija - su šarvuočiu prieš ne vietoje statomus automobilius

 (1043)
Šią savaitę pasirodžius daug istorijų apie ne vietoje statomus prabangius automobilius, Vilniaus meras suorganizavo pamokomąją akciją. Kaip rašoma jo patarėjos išplatintame pranešime spaudai, Artūras Zuokas šeštadienio rytą vienam vairuotojui priminė kelių taisykles labai originaliu būdu – vairuodamas šarvuotį.
A.Zuokas su tanku
A.Zuokas su tanku
© Organizatorių archyvo nuotr.

„Aš mokiausi vairuoti šarvuotį. Tai noras atkreipti dėmesį, kad jei turi automobilį ir daugiau pinigų, nereiškia, kad gali statyti automobilį bet kur. Pastaruoju metu ypač padaugėjo tokių atvejų, todėl šia akcija norėjau dar kartą priminti, kad negalima rodyti nepagarbos kitiems“, - sako Vilniaus meras Artūras Zuokas.

Vilniaus savivaldybė išplatino tokias „pasivažinėjimo“ nuotraukas.

Vilniaus policija DELFI patvirtino, kad prabangus automobilis tikrai buvo sutraiškytas, o tuo metu vyko A.Zuoko reklaminio klipo filmavimas.

Pasirodo, čia buvo filmuojama skandinavų laida, kuri bus rodoma Švedijoje.

„Čia socialinė akcija, projektas. Apie tai rašome, diskutuojame – kas galima, kas negalima? Tai yra būdas, kaip atkreipti visuomenės dėmesį į dalykus, kuriuos mes esame įpratę pažeidinėti. Ir šios problemos baudomis neišspręsi, todėl reikia apie tai diskutuoti. O iššaukti diskusiją šiais laikais visuomenėje nėra paprasta. Tam turi būti panaudotos originalios ir įdomios priemonės“,- sakė A.Zuokas 15min.lt.

Anot jo, tai susiję su tuo, kad šią savaitę buvo ypač daug pažeidimų praktiškai toje pačioje vietoje, kur ir stovėjo šis mersedesas, tik kitoje gatvės pusėje. „Buvo užfiksuotas ne vienas prabangus automobilis, grubiai pažeidžiantis kelių eismo taisykles. Čia klausimas yra ne tik dėl kelių eismo taisyklių pažeidimo – čia žymiai sudėtingesnis dalykas. Tai rodo mąstymą tam tikrų žmonių, kurie turi daugiau lėšų, kurių automobilis yra didesnis arba brangesnis – jie mano, kad mieste turi daugiau teisių negu kiti. Buvo noras parodyti, kad mes neturėtume būti pakantūs tam. Savo mintyse mes turime turėti nuostatą, kad tokius dalykus mes turime traiškyti kaip šitas tankas, nes tai yra tiesiog nepagarba visiems mums“,- sakė Vilniaus meras.

Ką manote apie Vilniaus mero akciją?


www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (1043)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvoje

A. Butkevičius: Rusijos agresija Lietuvos Vyriausybės nesutrikdė (1)

Premjeras Algirdas Butkevičius sako, kad geopolitinės krizės akivaizdoje Vyriausybė pernai dirbo nuolatinės parengties režimu, nes Rusijos agresija Ukrainoje atgaivino civilizuotame pasaulyje pamirštą nerimą dėl teritorinio saugumo.

Politologai – apie įtampą tarp Prezidentūros ir Vyriausybės (15)

Įtampa tarp Prezidentūros ir Vyriausybės nepakeis politinio šalies gyvenimo, sako politologai.

D. Grybauskaitė kategoriška: STT pateikti duomenys neleidžia net svarstyti V. Gedvilo kandidatūros DP reikalaus viešinti (465)

Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį pranešė, kad neskirs Darbo partijos atstovo Vydo Gedvilo švietimo ir mokslo ministru, atsižvelgdama į Specialiųjų tyrimų tarnybos pateiktą informaciją.

Įvertino karo grėsmę Lietuvai (322)

Lietuvai karo grėsmė yra išaugusi, mano 58,8 proc. Lietuvos piliečių. Tik dalis svarsto, kad grėsmė išaugusi šiek tiek, kita dalis – kad grėsmės lygis pakilo labai ryškiai. Dar apytiksliai trečdalis laikosi nuomonės, kad grėsmė nėra išaugusi ir nerimauti, nėra ko.

Orai: laukia netradicinis savaitgalis (16)

Savaitės pabaiga, iš esmės, bus visai nebloga. Vietomis danguje sukinėsis nedideli debesys, protarpiais dulksnos lietus, o artėjant savaitgaliui dangus vis labiau giedrinsis.