A.Zuoko reklaminė akcija - su šarvuočiu prieš ne vietoje statomus automobilius

 (1043)
A.Zuokas su tanku
A.Zuokas su tanku
© Organizatorių archyvo nuotr.

Šią savaitę pasirodžius daug istorijų apie ne vietoje statomus prabangius automobilius, Vilniaus meras suorganizavo pamokomąją akciją. Kaip rašoma jo patarėjos išplatintame pranešime spaudai, Artūras Zuokas šeštadienio rytą vienam vairuotojui priminė kelių taisykles labai originaliu būdu – vairuodamas šarvuotį.

„Aš mokiausi vairuoti šarvuotį. Tai noras atkreipti dėmesį, kad jei turi automobilį ir daugiau pinigų, nereiškia, kad gali statyti automobilį bet kur. Pastaruoju metu ypač padaugėjo tokių atvejų, todėl šia akcija norėjau dar kartą priminti, kad negalima rodyti nepagarbos kitiems“, - sako Vilniaus meras Artūras Zuokas.

Vilniaus savivaldybė išplatino tokias „pasivažinėjimo“ nuotraukas.

Vilniaus policija DELFI patvirtino, kad prabangus automobilis tikrai buvo sutraiškytas, o tuo metu vyko A.Zuoko reklaminio klipo filmavimas.

Pasirodo, čia buvo filmuojama skandinavų laida, kuri bus rodoma Švedijoje.

„Čia socialinė akcija, projektas. Apie tai rašome, diskutuojame – kas galima, kas negalima? Tai yra būdas, kaip atkreipti visuomenės dėmesį į dalykus, kuriuos mes esame įpratę pažeidinėti. Ir šios problemos baudomis neišspręsi, todėl reikia apie tai diskutuoti. O iššaukti diskusiją šiais laikais visuomenėje nėra paprasta. Tam turi būti panaudotos originalios ir įdomios priemonės“,- sakė A.Zuokas 15min.lt.

Anot jo, tai susiję su tuo, kad šią savaitę buvo ypač daug pažeidimų praktiškai toje pačioje vietoje, kur ir stovėjo šis mersedesas, tik kitoje gatvės pusėje. „Buvo užfiksuotas ne vienas prabangus automobilis, grubiai pažeidžiantis kelių eismo taisykles. Čia klausimas yra ne tik dėl kelių eismo taisyklių pažeidimo – čia žymiai sudėtingesnis dalykas. Tai rodo mąstymą tam tikrų žmonių, kurie turi daugiau lėšų, kurių automobilis yra didesnis arba brangesnis – jie mano, kad mieste turi daugiau teisių negu kiti. Buvo noras parodyti, kad mes neturėtume būti pakantūs tam. Savo mintyse mes turime turėti nuostatą, kad tokius dalykus mes turime traiškyti kaip šitas tankas, nes tai yra tiesiog nepagarba visiems mums“,- sakė Vilniaus meras.

Ką manote apie Vilniaus mero akciją?


www.DELFI.lt
 
1043
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvoje

Kodėl V. Tomaševskis sau gali leisti viską? (10)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 17:25
Panašu, kad Valdemaras Tomaševskis išsėmė ne tik premjero Algirdo Butkevičiaus kantrybės taurę.

Premjeras apie J. Neverovičiaus kandidatūrą: čia ne vaikų darželis (18)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 16:50
Premjeras Algirdas Butkevičius nėra linkęs sugrąžinti Jaroslavo Neverovičiaus į energetikos ministrus, jei Lietuvos lenkų rinkimų akcija (LLRA) pateiktų jo kandidatūrą.

„120s“ žinios: R. Zamolskio sulaikymas, R. Meilutytės medalis ir akibrokštas V. Putinui (1)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 16:43
Romas Zamolskis (2013 m. nuotr.)
Policijos departamento nuotr.
Šiandien trumposiose „120s“ žiniose žiūrėkite: Rusijoje sulaikytas Romas Zamolskis, R. Meilutytė - dukart jaunimo olimpinių žaidynių čempionė, Baltijos keliui paminėti - dviračių lenktynės „Baltic Chain Tour“, Akibrokštas V. Putinui: Maskvos centre – Ukrainos vėliava, laimės kūdikis: motociklininkas Rusijoje išvengė sužeidimų.

Žaliojo tilto skulptūroms ruošia narvus (29)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 16:37
Žaliojo tilto skulptūroms ruošia narvus
Organizatorių nuotr.
Netylant diskusijoms, kaip reikėtų pasielgti su kontroversiškomis sostinės Žaliojo tilto skulptūromis, architektas Audrius Ambrasas siūlo kuriam laikui patupdyti jas į narvus.

Vyriausybė patvirtino neigiamą išvadą siūlymui šeimą sieti su santuoka (15)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 16:10
Vyriausybė pareiškė, kad Seime svarstomos Konstitucijos pataisos, šeimą siejančios su santuoka, gali būti diskriminacinės.