Aukščiausiojo Teismo vadovą nuvylė teisėjai

Kyšio paėmimu įtariamai Klaipėdos apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininkei Ona Gailiuvienei nebus leista iš darbo išeiti savo noru. Tokį prašymą teisėja įteikė praėjusią savaitę.
Su Prezidentu Valdu Adamkumi vakar susitikęs Aukščiausiojo Teismo pirmininkas Vytautas Greičius šalies vadovo paprašė inicijuoti teisėjos atleidimą. Šalies vadovas kreipsis į Teisėjų tarybą, norėdamas sužinoti jos nuomonę apie O.Gailiuvienės veiklą.

Aukščiausiojo Teismo pirmininkas taip pat pripažino jau prieš keletą mėnesių žinojęs apie tai, jog teisėja O.Gailiuvienė sekama: "Vyliausi, kad teisėja tokio žingsnio nepadarys. Tačiau ji mane nuvylė".

Vakarykščiame susitikime su Prezidentu V.Greičius pristatė Teismų įstatymo pataisų projektą.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai: po šlapio penktadienio bus atlyginta už kančias

Po itin šlapio penktadienio savaitgalį mus palepins saulė. Bent jau vieną dieną tai tikrai. Vėjas nenurims, tad bus sunku mėgautis paskutiniais šilumos trupinėliais. Sekmadienį daugelyje rajonų vėl ims augti debesys iš kurių galima tikėtis negausių kritulių.

Rebusas dėl K. Smirnovo moterų: A. Butkevičius buvo teisus (228)

Premjerą Algirdą Butkevičių Vilkaviškio vienmandatėje apygardoje įveikęs politikos naujokas, bušido kovotojas Kęstutis Smirnovas visuomenės dėmesį traukia ir dėl penketo vaikų, ir dėl žmonų skaičiaus.

Sprendimas dėl Pilaitės bažnyčios supriešino Vilniaus valdančiuosius 22.10 val. papildyta A. Guogos komentaru (65)

Vilniaus savivaldybė trečiadienį nusprendė skirti 50 tūkst. eurų Pilaitės bažnyčios statyboms - sprendimas, kurį palaikė opozicija ir valdantieji konservatoriai, sukėlė likusių valdančiųjų pasipiktinimą.

R. Karbauskis jau svarsto scenarijų Nr. 3 (1178)

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis sako suprantantis, kad Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai jau priėmė sprendimą į koaliciją su valstiečiais žaliaisiais neiti, tik ieško preteksto, kaip tai pasakyti.

NATO vadovas J. Stoltenbergas ramina Baltijos šalis (223)

NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas ketvirtadienį ramino Baltijos šalis sakydamas, jog Aljansui svarbiausia yra atgrasyti, o ne kopijuoti Rusijos veiksmus, vėl kylant įtampai tarp Vakarų ir Rusijos dėl jos karinio aktyvumo Baltijos jūros regione.