"Sunkiausios temos ir sunkiausi klausimai dažniausiai būna susieti su personaliniais klausimais - keisti ar nekeisti ministrą, ar dar kokia nors tema, susijusi su aukštais vienos ar kitos institucijos vadovais, (...) ar partietis nesąmonių kokių pridarė - tai tie klausimai visada yra patys sudėtingiausi. Ir ypač jei jauti, kad puolimas nėra teisingas viešojoje erdvėje, ir tu sąžiningai nori tą žmogų ginti, bet žinai kartu, kad susiklosto tam tikros politinės aplinkybės ir teks priimti sprendimą, prieš kurį tavo širdis pasisako", - „Žinių radijui“ ketvirtadienį sakė politikas.

Jo teigimu, nesėkmes dalykinėje srityje jam išgyventi lengviau.

"Dalykinėje dalyje visi reikalai - ekonomika, finansai, energetika - net ir kai iš tikrųjų matai, kad nepavyko įtikinti kolegų nubalsuoti už kokį nors sprendimą, yra gaila to produkto, projekto, bet žmogiškai tai yra lengviau pakelti negu žmogiškas diskusijas", - teigė laikinasis premjeras.

A.Kubilius aiškino, kad kartais su žmonėmis politikoje reikia atsisveikinti, net jei jie greičiausiai nieko blogo nėra padarę.

"Kai bendražygis padaro nesąmonę, klaidą, ir tau šiek tiek gaila galbūt su juo atsisveikinti - tai čia vienas aspektas, bet yra kitas aspektas, kai bendražygis ar nebendražygis viešoje erdvėje yra užpuolamas, reikalaujama jo atleidimo, o tu esi atsakingas, esi premjeras, ir tu žinai, kad žmogus greičiausiai nieko blogo nėra padaręs, priešingai, galbūt yra nusipelnęs savo geru darbu. Bet taip susiklosto aplinkybės, kad yra reikalaujama jį atleisti iš pareigų", - kalbėjo A.Kubilius.