A.Brazauskas dar nenori į vienuolyną

 (2)
"Aš atsisakiau dalyvauti Prezidento rinkimuose ir savo žodžio nelaužau, tačiau neketinu užsidaryti vienuolyne", - sakė pirmadienį Alytuje lankęsis kadenciją baigęs Prezidentas Algirdas Brazauskas.
Buvusį šalies vadovą lydėjo ir visuose susitikimuose dalyvavo LDDP bei socialdemokratų lyderiai Česlovas Juršėnas ir Vytenis Andriukaitis bei Seimo narys Nikolajus Medvedevas. Vakare jie apie porą valandų bendravo su daugiau kaip 400 į susitikimą atėjusių alytiškių.

Kone visi susitikimai Alytuje prasidėdavo nuo įtikinėjimų, kad neseniai įvykęs dviejų partijų susijungimas yra labai geras ir pozityvus dalykas. "Susijungimo iniciatyva priklauso ne man, bet aš ją sveikinu", - teigė A.Brazauskas.

Jis pareiškė kiek galėdamas dalyvausiąs ikirinkiminėje koalicijos programoje, o abiejų partijų lyderiai sakė, kad jau yra derinami rinkimų sąrašai ir dalijamasi apygardomis.

V.Andriukaitis pripažino, kad pozicijas derinti yra sudėtinga.

"Parinkti kvalifikuotus žmones be dėmių biografijoje nėra paprasta, bet tokių žmonių mes turime", - tikino Č.Juršėnas.

Nemažai alytiškių plojimų sulaukęs A.Brazauskas nebuvo linkęs atvirai kritikuoti kitų politinių partijų.

Kalbėdamas apie prastą šalies ekonominę padėtį, jis sakė nenorįs dėl to kaltinti nė vienos partijos: "Į šiandienos situaciją Lietuvą atvedė partiniai žaidimai".

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai: merks lietus, koš žvarbus vėjas (5)

Per artimiausias paras šilumos bus daugiau, bet vargu ar tai pajusime. Dėl šalto lietaus ir žvarbaus vėjo jutiminė temperatūra bus gerokai žemesnė. Panašu, kad šis duetas karaliaus dar ne vieną dieną.

Iš anksto balsavo daugiau nei 2,5 proc. rinkėjų (10)

Ketvirtadienis – paskutinė diena, kai buvo galima balsuoti iš anksto Seimo rinkimų antrajame ture, renkant Seimo narius 68 vienmandatėse apygardose.

Prognozuoja atkeliausiantį arktinį orą (25)

Dar besitikintiems sulaukti bobų vasaros ją jau reikėtų pamiršti, nes atkeliaus vėlyvo rudens orai – lietingi ir vėsūs, LRT RADIJUI sako sinoptikė Izolda Marcinonienė. Anot jos, galima tikėtis labai šaltų orų, jei šiaurės rytuose jau pasirodė arktinis arba ultrapoliarinis oras.

Buvusią K. Čilinsko bendražygę supykdė „valstiečių“ kandidato reklama (52)

Buvusio Seimo nario ir Nepartinio demokratinio judėjimo (NDJ), velionio advokato Kęstučio Čilinsko bendražygius Dzūkijoje supykdė į Seimą su Ramūno Karbauskio vadovaujamos Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vėliava į Seimą kandidatuojančio alytiškio Petro Valiūno politinė reklama.

Vokietis nusprendė išnaudoti paskutinę progą rasti savo dėdę – „vilko vaiką“ (25)

Paskutinį kartą keturiolikos metų Werner Kohn – „vilko vaikas“ buvo pastebėtas Lietuvoje 1948m. ir iki šiol jo paieškos buvo nesėkmingos. „Vilko vaikai“ – tai vaikai, netekę artimųjų, namų, po karo likę visiškoje nežinioje. Po keliasdešimt metų jo sūnėnas Hartmutas Kohn, norėdamas atkreipti dėmesį į „vilko vaikų“ problemą ir tuo pačiu siekdamas rasti savo dėdę, ėmėsi žygio į Lietuvą. Jis nusprendė nukeliauti 750 km pėsčiomis – bėgdamas, važiuodamas dviračiu ir keliaudamas gyvenamuoju automobiliu.