Žvejų laimikis - 900 butelių šampano

 (1)
Prie Prancūzijos Bretanės regiono krantų trečiadienį ryte žvejojusio laivo kapitonas Tristanas Gouzienas (Tristanas Guzjanas) gerokai nustebo, kai traukiamuose tinkluose pamatė šampano butelius.
"Traukėme savo antrąjį tinklą, kai vienas iš įgulos narių sušuko "Šampanas!". Pamaniau, kad sugavome gerą laimikį. Ar galėjau pagalvoti, kad jis kalba apie tikrus šampano butelius", dienraščiui "Le Telegramme" pasakojo T. Gouzienas.

Apžiūrėjus butelius, pasirodė, kad jūreiviams pavyko sužvejoti 1978-ųjų, 1979-ųjų ir 1984-ųjų metų įžymųjį "Veuve Cliquot". Iš viso T. Gouzieno įgula ištraukė dėžes su maždaug 2 tūkst. butelių, bet tik 900 jų buvo sveiki. Jūreiviai nedelsdami kelis atidarė.

"Niekas iki šiol (nuo to šampano) nesunegalavo", sakė kapitonas.

Naujienos apie radinį pasklido žaibiškai ir grįžtančių žvejų jau laukė muitininkai, kurie šampaną iškart konfiskavo.

Jei per 90 dienų neatsiras savininkas, jis bus parduotas aukcione, o žvejams atiteks pelno dalis.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.