Tarp Baltijos šalių tvirčiausios santuokos - Lietuvoje

 (2)
Tarp Baltijos šalių pačios tvirčiausios santuokos Lietuvoje ir Latvijoje. Lietuvoje iš 100 santuokų išyra 63,7, Latvijoje - 63,9. Estijoje skyrybų rodiklis daug didesnis - iš 100 santuokų išyra 81,6.
Santuoka
Šiuos duomenis pateikia Centrinės statistikos valdybos "Demografijos metraštis 2000". 1000 gyventojų Latvijoje išyra 2,5 santuokos, Lietuvoje - 3,1, Estijoje - 3,2. Daugiausiai žmonių tuokiasi Lietuvoje. Pernai čia 1000 gyventojų teko 4,8 santuokos, Latvijoje ir Estijoje - tik 3,9.
BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Prie Jungtinių Valstijų Kapitolijaus įžiebta Kalėdų eglė

Kalėdinės eglutės įžiebimo prie Jungtinių Valstijų Kapitolijaus akimirkos

Paaugliai iš „Jaunosios armijos“ su Kalašnikovu rankose priėmė „manekenų iššūkį“

Judėjimo „Jaunoji armija" dalyviai prisijungė prie sąspiečio „manekenų iššūkis“. Kiekviena sustingusi grupė vaidina atskirą siužetą.

Kinai stato savo „Titaniką“

Kinijoje, kuri nepaprastai žavisi legendiniu laivu „Titanikas“ ir jo istorija, pradėta statyti pirmoji pasaulyje natūralaus dydžio šio lainerio kopija.

Austrija: 84 metų milijardierius išsiskyrė su 26 metų žmona (14)

Didžiosios Britanijos laikraštis "The Daily Mail" pranešė apie 84 metų austrų milijardieriaus Richardo Lugnerio ir jo 26 metų žmonos Cathy Schmitz skyrybas. Jų santuoka truko dvejus metus.

Seniausia pasaulyje moteris išdavė paslaptį, kaip prailginti gyvenimą (13)

Emma Morano, laikoma seniausiu žmogumi pasaulyje, antradienį švęsdama savo 117-ąjį gimtadienį pasipuošė ir prieš leisdama ją nufotografuoti paklausė, kaip atrodo jos plaukai.