Šustauskas premjero medžioklėje

 (7)
Slampinėjantieji po Seimo pirmųjų rūmų holą ketvirtadienį galėjo stebėti keistą reiškinį. Apie pusvalandį viename iš minkštasuolių skendėjo Kauno meras Vytautas Šustauskas, nerimastingai besidairantis į laukujes duris, vedančias į vidinį Seimo kiemą.
Laikinosios sostinės galva kategoriškai atsisakė bendrauti su žurnalistais ir aiškintis dėl neįprasto savo elgesio. Keista buvo tai, kad V.Šustauskas su niekuo nebendravo, tik stebeilijosi į duris. Žurnalistams jis paaiškino turįs paslapčių, kuriomis dalytis nenorįs.

Slaptas V.Šustausko planas paaiškėjo tada, kai tose duryse pasirodė premjeras Andrius Kubilius, atvykęs į plenarinį Seimo posėdį.

Laikinosios sostinės meras puolė prie Vyriausybės vadovo ir karštai su juo pasilabino.

Apstulbusiam ministrui pirmininkui V.Šustauskas įteikė voką ir fotoalbumą su Kauno vaizdais. Nustebęs A.Kubilius nespėjo nė padėkoti, kai Kauno meras ėmė prašyti jo skirti laiko audiencijai.

Tačiau dovanų, matyt, būta menkų, nes A.Kubilius atsakė aptakiai: "Pagalvosime, apsvarstysime tai..."

Tuo ir baigėsi trumpas dviejų įžymybių pasimatymas. V.Šustauskas nubidzeno savais keliais, o jam nutolus premjero veidas įgavo tokią, sakykim, labai nemalonią išraišką...

Komentuoti šį susitikimą ir atskleisti, kas buvo V.Šustausko dovanotame voke, A.Kubilius kategoriškai atsisakė.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.