Steigiamas graffiti klubas

Vilniaus graffiti akcijų organizatoriai steigia klubą. "Lietuvoje graffiti daugeliui asocijuojasi su chuliganizmu, - sakė jie. - Mes nesutinkame su tokia nuomone juolab, kad šio reiškinio ištakos buvo kitos ir stengiamės graffiti meną padaryti šiuolaikinės miesto kultūros dalimi."
Klubo steigimo proga balandžio 24 - gegužės 6 d. Vilniaus Dailės Akademijoje (Maironio g. 3) rengiamos kūrybinės dirbtuvės. Geriausi darbai bus eksponuojami parodoje.

Kūrybinėse dirbtuvėse gali dalyvauti visi norintys.

Parodos atidarymo metu šeštadienį, gegužės 6 d., 18 val. žiniasklaidai ir kitiems svečiams bus rodomas kūrybinių dirbtuvių metu sukurtas filmas, supažindinsime su autoriais ir kūriniais.

Parodos dalyviai vietoje kurs bendrą graffiti. Pristatymo proga 22 val. vyks šokių vakaras, kuriame dalyvaus DJ'ai - Saga, Benua ir Snoo (buvę prezidentai), Erik Orange.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.