Šiuolaikinis kiniečių menas - apsinuoginę žmonės ir avių kaimenė

 (1)
50 apsinuoginusių žmonių ir nedidelė avių banda penktadienį tapo Kinijos moderniojo meno parodos dalimi, demonstruojamos Australijos Nacionalinėje galerijoje.
Zhango Huano darbas, kuris apėmė apsinuoginisuų žmonių minią, buvo pavadintas "Mano Australija Nr.1".

Kinijos diplomatai, bijodami, kad paroda sugadins Kinijos įvaizdį, bandė perkalbėti Australijos Nacionalinės galerijos vadovus neorganizuoti Kinijos moderniojo meno pristatymo, penktadienį pranešė vietinė Australijos spauda.

Beje, Kinijos ambasadorius Wenzhongas Zhou nebuvo šokiruotas parodoje vaizduojamų apsinuoginusių žmonių. Daug daugiau neigiamų emocijų jam sukėlė menininko Zhango Ziaogango darbas "Kraujo linija: Šeimos portretas", kuriame buvo pavaizduota porelė ir vaikas, segintys ženkliukus su Komunistų partijos lyderio Mao atvaizdu bei susieti tarpusavyje kraujo linijomis.

Menininkas Zhangas Huanas atidarė parodą nusirengdamas nuogai ir įlipdamas į vieną iš galerijos skulptūrų parko medį. Vėliau 50 savanorių iš Kanberos sutiko apsinuoginti ir tapti jo kūrinio dalimi. Ši paroda - tai pirmasis Kinijos šiuolaikinio meno pristatymas Australijoje.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.