Rusai – prieš atsitiktinį seksą

 (5)
Atrodo, kad rusų požiūris į atsitiktinį seksą tikrai atsilieka nuo masinio šalies persiorientavimo demokratinių reformų link.
Kaip parodė neseniai atlikta apklausa, rusai vis dar yra pernelyg drovūs.

“Jokio atsitiktinio sekso, mes juk rusai” – tokio atsakymo dažniausiai susilaukdavo apklausos organizatoriai.

Tūkstančiai žmonių buvo apklausti 41 Rusijos regione. Net 60% iš jų prisipažino nelinkę į atsitiktinius lytinius santykius, 3% respondentų teigė teigiamai vertiną “šiek tiek” netinkamą seksualinį elgesį, o 6% nesugebėjo vienareikšmiškai atsakyti į klausimą.

Anot apklausą organizavusio Romiro viešųjų tyrimų instituto darbuotojų, naujosios apklausos rezultatai dar kartą patvirtino, kad rusai yra ištikimi tradicijoms, ypač tie, gyvenantys provincijoje.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.