"Ragučio" gamintojai pakrikštijo naują alų

 (2)
Nors naujasis "Ragučio" alus vartotojus pasieks nuo gegužės 15 d., krikštą jis jau gavo vos tik nuimtas nuo konvejerio.
Naujagimius reikia pakrikštyti. Kad gyvenime geriau jiems sektųsi. AB "Ragutis" alaus gamykloje dienos šviesą išvydo du "kūdikėliai" - "Ragutis Premium" ir "Ragutis Pilsner".

Kad nauji gaminiai nestokotų tautiečių dėmesio, trankiai buvo atšvęstos naujų alaus rūšių krikštynos.

Sako, kad krikštijami vaikai perima savo krikštatėvių savybes. "Premium" ir "Pilsner" alus neturės kuo skųstis, nes krikštijo visiems gerai žinomi "Be tabu" vedėjai Algis Greitai ir Ramunė Pečiulienė. "Naujagimiai" buvo krikštijami sostinės šv. Kristoforo bažnyčioje.

"Bažnyčia dar neatšventinta, todėl ką norime, tą darome", - tvirtino šventės organizatoriai, kurie nesijautė darantys šventvagystę.

Krikštatėviai, į bažnyčią įžengę raudonu kilimu, kiekvienas rankose sūpavo geldelę, kurioje po vieną patogiai įsitaisę gulėjo šventės kaltininkai - naujojo alaus butelaičiai.

Alaus "tėvas" - AB "Ragutis" generalinis direktorius - Audrius Mikšys, tvirtino, kad kūdikių pradėjimo aplinkybių neprisimena: gal alaus tada buvo padauginęs... Bet tai netrukdė atlikti krikštynų ceremonijos.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.