Putino gerbėjai mėgino jo vardu pervardyti centrinę Rygos gatvę

Nežinomi asmenys mėgino pervardyti Brivibas (Laisvės) gatvę Rygos centre Rusijos prezidento Vladimiru Putino vardu, užklijavę vieną gatvės pavadinimo lentelę, praneša laikraštis "Vesti Segodnia".
Lentelė su pavadinimu "Putino gatvė" prie 17-ojo Brivibas gatvės namo, kuriame yra parduotuvė "Benetton", buvo niekieno nepastebėta mažiausiai 10 valandų. Visiškai atsitiktinai ją pastebėjo pro šalį važiavę policininkai.

Kai jie mėgino nuimti lentelę, paaiškėjo, kad nežinomi V. Putino gerbėjai ją padarė iš specialios medžiagos ir labai stipriai priklijavo prie lentelės "Brivibas gatvė". Lentelė buvo visiškai sugadinta ir ją teko nuimti.

Ketvirtadienį policininkai surašė tik apžiūros aktą, nes nesurado namo šeimininko. Kadaise ši Rygos Brivibas gatvė buvo pavadinta ir Hitlerio, ir Lenino vardu.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.