Muzikinė karjera - bado streiko pagalba

 (2)
Viena nežymi muzikos grupė iš Sidnėjaus ėmėsi kraštutinių priemonių tam, kad pasiektų, jog jų kūrinį imtų groti radijo stotis.
Trys vaikinai iš "Navajo" pradėjo bado streiką reikalaudami, kad Australijos nacionalinė jaunimo radijo stotis į savo grojamų dainų sąrašą įtrauktų ir jų kūrinį "American Hat".

Vokalistas Benas Price'as, gitaristas Sehas Masonas, būgnininkas Endo Strokesas bei bosistas Tubbsas Armanis įsirengė stovyklą prie ABC studijos Sidnėjuje ir pareiškė, būsią ten tiek, kiek reikės.

"Navajo" nugalėjo pradedančiųjų muzikos grupių konkurse, kurio pagrindinis prizas - galimybė įrašyti pirmąjį savo singlą ir dar du kūrinius. Neseniai grupė išleido pirmąjį savo singlą "American Hat", tačiau ji nesulaukė jokio radijo stočių dėmesio.

"Žmonės buvo įpratę klausyti gyvai konceruojančių grupių daugelyje viešbučių, tačiau dabar ten visą vietą užėmė žaidimų automatai. Taigi, pradedančioms Australijos grupėms radijo eteris dabar tapo svarbetnis nei bet kada anksčiau," teigė Benas.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.