Morad siekia prisiteisti didesnius alimentus

Brazilė manekenė, roko legendos Micko Jaggerio (Miko Džagerio) sūnaus motina, antradienį Niujorko teismui sakė, jog norėtų 35 tūkst. JAV dolerių (140 tūkst. litų) alimentų per mėnesį.
Luciana Morad
Tačiau 56 metų "Rolling Stones" dainininkas sutiktų 1 metų Luco (Luko) išlaikymui skirti 5,6 tūkst. JAV dolerių per mėnesį.

29 metų Luciana Morad (Lusiana Morad) Lucą pagimdė 1999-ųjų gegužę, o M. Jaggeris anksčiau pripažino esąs vaiko tėvas.

Teisme M. Jaggeris nedalyvavo. Per savo advokatą jis prašė, kad informacija apie jo piniginius reikalus nebūtų skelbiama viešai ir kad jis nebūtų apklausiamas šia tema.

Teismo sprendimas atidėtas iki birželio 19 dienos, o iki tol nuo kovo M. Jaggeris vaiko išlaikymui turi mokėti 10 tūkst. JAV dolerių per mėnesį.

Rokerio advokatas sakė, kad nuo 1999-ųjų liepos iki 2000-ųjų kovo brazilei buvo nusiųsta 48 tūkst. JAV dolerių. Tuo tarpu pati L. Morad sakė, kad, nepaisant bylinėjimosi, ji ir M. Jaggeris tebėra draugai.

M. Jaggeris turi kitus 6 vaikus ir 2 vaikaičius.

Mick Jagger
Mick Jagger

Dėl romano su L. Morad žlugo M. Jaggerio santuoka su manekene Jerry Hall (Džeri Hol). Po to, kai J. Hall padavė pareiškimą skirtis, M. Jaggeris užklausė dėl santuokos teisėtumo ir ji buvo pripažinta negaliojančia. Pora susituokė 1991 metais Balio saloje Indonezijoje.

Pora kartu gyveno daugiau nei 20 metų ir turi 4 vaikus.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (11)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.