"Metallica" - viruso platintojai?

 (3)
Po to, kai praėjusią savaitę atsiradęs "meilės virusas" nusiaubė pasaulinius kompiuterių tinklus, daugelio įtarimai nukrypo į nepatenkintus grupės "Metallica" rokerius.
Metallica
"Meilės virusas" buvo sukurtas naikinti JPG ir MP3 failus, todėl "Metallica" būgnininkas Lars'as Ulrich'as tapo vienu iš įtariamųjų. Prieš pasklindant virusui Ulrich'as ir Metallica buvo įsitraukę į jau spėjusį pagarsėti skandalą su "Napster" kompanija dėl jų muzikos platinimo internete.

Kitos "teorijos" šalininkai dėl viruso paskleidimo kaltina Amerikos Garso Įrašų Industrijos Asociaciją, dar kiti mano, kad kaltininkas yra nepatenkintasis "Microsoft" įkūrėjas Bill'as Gates'as, neseniai praradęs turtingiausio pasaulio žmogaus titulą.

"Muzikos savaitė"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.