Lagerfeldo kolekcijos daiktai sulaukė susidomėjimo

XVIII amžiaus baldai ir meno kūriniai, priklausę Vokietijos madų dizainerio Karlo Lagerfeldo kolekcijai, parduoti aukcione už 21,7 mln. dolerių (86,8 mln. litų).
Tai antras pagal gautą sumą pardavimas "Christie's" Monako aukcionų namų istorijoje, vėlai šeštadienį vakare pranešė "Christie's" atstovai.

Buvo parduodama 320 baldų, sidabro, porceliano bei kitų dailės kūrinių. Brangiausiai parduota Liudviko XV vaza - daugiau kaip už 1,1 mln. dolerių.

K. Lagerfeldas rinko šias vertybes 20 metų. Tai buvo viena labiausiai prestižinių privačių kolekcijų, kuriai priklausė įžymių 18 amžiaus baldininkų ir dizaino meistrų darbai.

Parduodami daiktai buvo surinkti iš namų, kurie K. Lagerfeldui nebepriklauso.

"Negaliu prisiversti žiūrėti į juos ne tokioje tobuloje aplinkoje", sakė madų dizaineris.

Gegužės 23 dieną Niujorke bus parduodama 50 K. Lagerfeldui priklausančių XVIII amžiaus paveikslų, įskaitant Jeano-Honore Fragonardo (Žano Onorė Fragonaro) ir Francois Boucher (Fransua Bušė) šedevrus.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.