Karalienė rodo palankumą Charleso mylimajai

Britų laikraščiai negailėjo pagyrų karalienei Elizabeth II (Elžbietai), pagaliau pralaužusiai ledus santykiuose su ilgamete savo sūnaus, sosto paveldėtojo princo Charleso (Čarlzo) mylimąja.
"Laimingi giminaičiai" skelbė laikraščio "Sunday Mirror" antraštė virš pranešimo apie karalienės pietus su Camilla Parker Bowles (Kamila Parker Baulz). Karališkieji metraštininkai pavadino tai istoriniu susitikimu.

Tai buvo pirmas oficialus abiejų moterų susitikimas nuo to laiko, kai daugiau kaip prieš metus Charlesas ir Camilla viešai pasirodė kartu.

Pasak laikraščio "Sunday People", karalienė nutraukė savo ilgai rodytą priešiškumą Camillai, "atverdama kelią jos sutuoktuvėms su princu Charlesu".

Tačiau rūmų šaltiniai priminė, kad Charlesas yra pasakęs, kad neketina vesti antrą kartą.

Bekingemo rūmų atstovas spaudai patvirtino susitikimo faktą, pranešdamas, kad karalienė ir Camilla kartu su dar beveik 100 svečių dalyvavo pokylyje, kurį Charlsesas surengė buvusio Graikijos karaliaus Constatine (Konstantino) 60-mečio proga.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Meine sulaikytas eismą blokavęs žmogus-medis

Pirmadienį policijos pareigūnai sulaikė eismą blokavusį JAV Portlando valstijos Meino miesto gyventoją – vyras buvo persirengęs medžiu.

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (11)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.